Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HTC ONE X או NEXUS 4 ?

רנזי
שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

QA פחות עניין כי יש אחריות.

המחיר יותר משנה. המכשיר נמכר ב 2400 ש"ח בחנויות, יש לא מעט אופציות טובות יותר במחיר הזה.

בכלליות, אני ממליץ תמיד לחפש מכשירים חדשים ביד"ש, אתה גם זוכה לבדוק את המכשיר לפני הקניה+לוודא שהוא תקין, וגם המחיר הרבה יותר נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חדש מחנות-

אם בא לך Tegra 3, יש LG Optimus 4X, שמציע מסך לא פחות טוב, חומרה זהה, ומחיר נמוך יותר.

אם לא, יש את ה S3 לדוגמה.

אם אתה מוכן לחדש מיד"ש- עולם ומלואו.

LG Optimus G, S3, Atrix HD, One X Plus ועוד שלל מכשירים, חלקם קיימים בארץ וחלקם לא.

ההמלצה שלי בתחום המחירים הזה היא ה LG Optimus G, שזהה חומרתית לנקסוס 4, אבל מגיע עם הרחבת זיכרון בדגמים האמריקאיים, זמן הסוללה שלו טוב בהרבה, ולא סובל מבאגים בתוכנה כרגע. החיסרון- הוא על 4.0.4, וישודרג ל 4.1 חודש הבא

4.2 עדיין לא (לדעתי, גם עדיף ככה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב4.2 באמת היו כמה באגים מעצבנים, אבל הגלקסי נקסוס שלי מריץ 4.2.1 ולא נתקלתי בשום דבר בשימוש יום יומי. אם הייתי קונה אנדרואיד מסוג כלשהו הייתי קונה רק מכשיר נקסוס, עדכוני התוכנה המהירים וחלקות העבודה הכללית יותר חשובים מכל מיני פיצ'רים מוזרים שהחברות השונות אוהבות להעמיס על אנדרואיד (קצת עצוב שלמכשיר שלי שהושק לפני שנה וחצי יש ממשק שמגיב מהר יותר מזה של גלקסי S3 עם אלף הליבות של המעבד שלו).

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה קסמים, הכל tradeoff.

ממשק של יצרנית כזו או אחרת יכיל הרבה קיצורים, ערך מוסף ו eye candy, אנדרואיד ונילה יהיה מהיר יותר על מכשיר זהה.

בנוגע לגלקסי נקסוס שלך (אני מניח. שנה וחצי+אתה אוהב נקסוסים), הוא לא עובד יותר מהר מ S3 עם 4.1, עד כמה שהיית רוצה שזה יהיה המצב. אולי מ S3 עם גרסה 4.0X כלשהי של מפעילת סלולר ישראלית, זה בהחלט כן.

על הדרך, הממשקים של החברות מלאים בכל טוב, למרות שלא מעט אנשים אוהבים סתם ללכלך. אני אגיב בנוגע ל touchwiz שאותו אני מכיר בצורה הטובה ביותר-

Allshare cast, Multiview, S-beam, buddy page, והמון, המון פיצ'רים קטנים של החיישנים של המכשיר שלא קיימים בונילה(לדוגמה quick glance, direct call, shake to update ועוד)

ואפילו לא נדבר על זה שבממשקים צד ג' אפליקציית הטלפוניה וכל מה שקשור/ממשק מצלמה/נגן מוזיקה וכו' טובים לאין שעור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבנצ'מרקס הגלקסי נקסוס איטי יותר, בכל מה שנוגע לעבודה יום יומית הממשק של הנקסוס מהיר וחלק יותר ותוכנות עולות בדיוק באותה מהירות בה הן עולות בS3 ודומיו.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודיע לך חגיגית שזה חד וחלק לא נכון, עד כמה שתרצה שזה יהיה נכון.

שוב, אולי על S3 בגרסה 4.0X ולא 4.1+ ועם ממשק בעברית. בכל מצב של ג'לי בין מול ג'לי בין- חד וחלק לא.

וזה אחרי שהחזקתי את 2 המכשירים תקופות לא מבוטלות, מדי פעם גם במקביל. (S3 יש לי פה כרגע, גלקסי נקסוס כבר לא, המכשיר שאני משתמש בו כרגע הוא נוט 2)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם בתור מישהו שהחזיק גלקסי נוט 2 וגלקסי נקסוס, אני יכול להגיד לך שזה כן נכון.

בפתיחת אפליקציות אין הבדל מורגש, אבל בכול המעברי תפריטים, שחרור מכשיר מנעילה ודברים מינוריים כאלה, הנקסוס בהחלט מרגיש חלק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסאות תוכנה? מקום רכישה?

בנוסף, אני לא החזקתי, אלא מחזיק. בכל רגע נתון כ 3 מכשירים.

אולי אתם מתבלבלים בגלל אנימציות ארוכות יותר במכשירים בעלי ממשק צד ג'. רוצים מהירות נטו? תורידו את האנימציות למינימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את ההתלהבות של כל העולם ואחותו מ CM. אשכרה מורידים פונקציונליות מהמכשיר ברצון.

ועדיין קשה לי לקבל מה שאתה אומר, כיוון שראיתי בעיניים שלי בדיוק את ההפך אינספור פעמים. בטח יהיה פה גלקסי נקסוס שוב בזמן הקרוב, בפעם הבאה אדאג גם לצלם וידאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CM מוריד פונקציוניות?! מה אתה סח, הוא מוריד זבל. אתה יודע כמה דברים חסרים לי ב-Sense מ-CM?

שעות שקטות

יכולת לשנות עוצמת נוטיפיקציות בשונה מעוצמת צילצול

אפשרות להוסיף (ולשנות) power button באזור ההודעות

ועוד מלא דברים שדווקא עכשיו אני לא מצליח לחשוב עליהם.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לא ממליץ על ה N4, ולא ממליץ בכלל על ה One X.

לגבי ה N4- סובל מזמן סוללה קצר, הרבה באגים בתוכנה (גרסה 4.2 שוחררה חצי אפויה. אלו דברים שכנראה יגוהצו החוצה בחודשים הקרובים), למכשיר רק 16GB בלי הרחבת זיכרון.

אחרי כמה ימים עם 4.2.2, הרבה דברים גוהצו החוצה, זמן הסוללה הפך לתחרותי מול האייפון גם בשימוש לא עדין.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שלא הייתי ממליץ על שום מכשיר של HTC היא מאוד פשוטה - מניסיון לא קטן, ה-QC שלהם הוא פשוט מזעזע. מכשירים שלהם שלא עובדים ישירות מהקופסא זה מאוד שכיח, וגם אם עבד, זה לא יימשך לאורך זמן מניסיוני.

יש לי HTC כבר כמעט שלוש שנים וזה גרזן של מכשיר. לא תצליח להרוג אותו.

מצד שני... ח#ה מכשיר.

על הנקסוס שמעתי רק דברים טובים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...