Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

כרגיל, הבעיה האמיתית מתפספסת בקילומטרים.

מצד אחד, אני לא חושב שאנחנו באמת רוצים שאזרחים יתחמשו בנשק חם ויתחילו לקחת את החוק לידיים.

מצד שני, כולנו (גם אני) מזדהים עם אותם אנשים שמתוך יאוש וחוסר ברירה לוקחים את החוק לידיים.

אבל השאלה היא לא מה היה צריך לעשות אותו אדם במקרה הזה, אלא למה מלכתחילה הוא מוצא את עצמו במקרה הזה; והתשובה היא שהמדינה הפקירה אותו (ועוד המון אחרים) במין מלכוד כזה שמצד אחד היא לא פשוט לא אוכפת את החוק (וכמובן שלא מנסה לקדם אוכלוסיות גבוליות למקום שלא ישתלם להם לעבור על החוק), ומצד שני היא לא נותנת כלים למי שנפגע להתמודד. וזה מוביל לא מעט אנשים ליאוש, ובסופו של דבר, במקרים קיצוניים, לקחת את החוק לידיים. ואז כמובן המדינה נאלצת לאכוף את החוק דווקא על מי שייחל לאכיפה מלכתחילה.

ובסוף, כולם ממשיכים להצביע לנתניהו (ימין חזק!), כי בן גוריון דפק אותם, ועכשיו תורם לדפוק את האשכנזים / סמולנים / תל אביבים מפונקים שרק יושבים בבתי קפה (מחק את המיותר).

בהצלחה לכולנו.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear
  • אהבתי 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4624

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

מסכים ולא מסכים.

לקחת את החוק לידיים אומר לתפוס את הגנב הזה ולהביא אותו למשפט ולכלא. זה עונשו של גנב על פי החוק.
פה הייתה הוצאה להורג. הוא פשוט נעמד מולו, הוציא אקדח וירה לו בראש.
הוא לא היה בשום סכנת חיים או משהו כזה, והגרסה הראשונה שלו בכלל סיפרה סיפור אחר...

מקרה שי דרומי למשל שונה לחלוטין.

גרתי בנגב בילדות שלי. אני יודע בדיוק מה החברה שם עוברים. אני יודע מה החקלאים שם עוברים. אין דין ואין דיין. המשטרה לא עושה כלום. החברה שם בפזורה לא מפחדים, אבל עדיין עבירת רכוש לא צריכה להסתיים בגזר דין מוות. אני לא יכול להזדהות עם אותו אדם שירה בגנב. הגנב יכל להיות גם ילד יהודי מטומטם בן 16 עם עודף זמן בקורונה, מה היינו אומרים אז?

הוא יכל לירות באוויר. יכל לירות בגלגלים. יכל לירות לרגליים. הוא בחר לירות בראש מטווח אפס.
אם כל אחד יעשה לעצמו חוק אז לא נגיע לשום מקום. היום יירו בגנב בדואי בראש, במי יירו מחר?

כמובן שהכל מתחיל מאוזלת היד של המשטרה, אוזלת יד גם אומרים על מישהו שמנסה, היא אפילו לא מנסה אז לא יודע אם זו אוזלת יד. מי ששילם את המחיר מחוסר היכולת של המשטרה במקרה הזה הוא גם הגנב וגם זה שניסו לגנוב ממנו.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בוודאי לא אומר שצריך לחמש אזרחים שיתחילו לירות בכל מי שגונב להם משהו (או סתם לא בא להם טוב).

אבל גם אם אני לא יכול להצדיק, אני יכול להבין את חוסר האונים והתסכול של בן אדם שמרגיש שהוא חי במערב הפרוע ושהמשטרה עושה כלום ושום דבר, ואני יכול להבין למה הוא לוקח אקדח ויורה בגנב רכב.

המדינה לא צריכה לבחון את יכולות האיפוק וההכלה של אזרחים לפשיעה מתמשכת, היא צריכה בשלב הראשון לעצור את הפשיעה הזו, ובשלב השני לנסות לשקם את האוכלוסיה שעומדת מאחורי הפשיעה הזו (אחרת הפשיעה רק תחמיר). כשאתה מבין שהמדינה לא עושה לא את זה ולא את זה, ואתה נשאר להתמודד עם הבעיה בלי שום כלים, אתה יכול או לעזוב או לקחת את החוק לידיים (או להמשיך לסבול בשקט).

כשאין אכיפה של החוק, קשה מאוד לצפות מאזרחים שפשוט ימשיכו לשבת ולסבול. בסוף זה מתפוצץ כך או אחרת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, farkash7 כתב:

בנגב בילדות שלי. אני יודע בדיוק מה החברה שם עוברים. אני יודע מה החקלאים שם עוברים. אין דין ואין דיין. המשטרה לא עושה כלום. החברה שם בפזורה לא מפחדים, אבל עדיין עבירת רכוש לא צריכה להסתיים בגזר דין מוות. אני לא יכול להזדהות עם אותו אדם שירה בגנב. הגנב יכל להיות גם ילד יהודי מטומטם בן 16 עם עודף זמן בקורונה, מה היינו אומרים אז?

כקיבוצניק מהשפלה שהיה עד לאינסוף גניבות ומרדפים כבר כילד קטן לפני 30 שנה ועד שעברתי לפני 5 שנים (כולל פריצה ושני מקרי גניבה ממני), אני חושב שדווקא עבירת רכוש כזו צריכה בהחלט להסתיים בגזר דין מוות. מזמן נגמרה לי הסימפטיה לזה.

המשטרה מאז ומעולם לא עשתה דבר. אז כן, האזרח שומר החוק צריך להיות שופט והוצאה לפועל כי אין לו ברירה במציאות הקיימת. *הבעיה היא שפוליטיקאים לעולם לא ישנו את החוק כדי לאפשר הגנה במקרים כאלו וימשיכו להתעלם מהמציאות.

עריכה אחרונה על ידי MadCat_LE
  • רעיון טוב! 2

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר תסתכל על האנשים סביבך. אתה באמת רוצה לתת להם את הזכות לירות בגנבים?

תחשוב לבד לאן זה יוביל, יש מצב שאיזה שכן שלא באת לו בטוב ירה לך בראש ואז יגיד שניסית לשדוד לו את העציץ.

נשמע לך הזוי? הבחור הזה שירה בבדואי לא שונה בהרבה מהשכן שתיארתי. עם כל הבילדאפ שעשו לו בחדשות מסתבר שהוא שקרן לא קטן.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? זה לא שימכרו פה נשק חופשי בשופרסל. אפשרות להגנה אמיתית על גוף ורכוש לא מונעת יישום תנאים מינימליים לאחזקת נשק.

תראה, מצד אחד אנחנו רוצים להיות יותר נאורים, פחות אלימים ויותר מיושבים מארה"ב, אבל מצד שני יש לך מצב שקיים כבר עשרות שנים ורק מתפתח לרעה עם הזמן שבו חלק גדול מהמדינה חסר חוק והפושעים עושים מה שבראש שלהם. אז או שיש פה משטרה שעושה את העבודה שלה (פחחח) או שאתה נותן לאזרחים לעשות את זה. אחרת אתה אומר לאזרחים בפשטות - החיים שלכם שווים פחות מחייהם של עלוקות מוצצי דם ורכוש. הם ימצצו לכם את הדם ואם תגיבו, נרדוף אתכם, לא אותם. 

אני יודע שזה לא נשמע נחמד אבל זו המציאות שהמדינה מסרבת לשנות כבר עשרות שנים.

• אהבתי 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל כולנו מעדיפים שהמדינה תעשה את התפקידה שלה, לא?

המדינה לא תבוא ותגיד באופן מפורש "שמעו, נכשלנו. אנחנו לא מסוגלים להתמודד עם פשע, לא למנוע, לא למגר, לא לאכוף. יאללה קחו נשק", אני מקווה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, אבל איך ומתי זה יקרה?

אני באמת לא יודע, כבר עשורים שזה כך והממשל מנותק לחלוטין מהאזרחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, MadCat_LE כתב:

מתי שהערבים בערים ישלחו את ביבי לבדוק אם הם בשירותים, ואז הוא ינסה לקושש קולות מהבדואים בדרום, תוך כדי אמירת:

"מי שטוען שנזכרנו בציבור הערבי רק לקראת הבחירות או שהוא משקר או שהוא לא יודע את העובדות"

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, MadCat_LE כתב:

לא יודע, אני רק אומר שהסיכוי לזה שיהפכו ירי בפורצים לחוקי הוא אותו הסיכוי שיטפלו בפשיעה. כי בשני המקרים זה לדעתי פונקציה של כמה המדינה מוכנה להתמודד עם בעיות משילות. 

ואיך לגרום לישראל להפוך מחצי פדרציה של שבטים למדינה אני לא יודע.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MadCat_LE כתב:

אני באמת לא יודע, כבר עשורים שזה כך והממשל מנותק לחלוטין מהאזרחים.

השאלה היא האם זה ככה עוד מימי קום המדינה ופשוט לא שמנו לב.

אני מנחש שזה תמיד היה ככה והמודעות לבעיה עלתה רק בגלל מספר המקרים. אותה תדירות כפול מספר האזרחים שגדל מאז.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.1.2021 בשעה 17:49, m3x7r3m3 כתב:

מה מונע ממנו לעשות את זה כבר היום? אך ורק היחס עלות/תועלת, לגניבה יש יחס עלות/תועלת מצוין, לרצח לא.

נניח והוא ירה בך, ואז גנב לך את הרכב, הרוויח את ה-10 אלף שלו, אבל ישלם עליהם ב-10-15 שנה מאסר.

10 אלף שקל ל-10 שנים זה גרושים, לא משתלם.

לעומת זאת גניבה, 10 אלף שקל, לא יושב בכלא, כי לא תופסים אותו בכלל, כי זה לא מעניין אף אחד.

בוא ננסה ונבדוק את רמת הפשיעה לפני ואחרי.

אבל לפני זה צריך תקופה של שנה שבה אשכרה פותחים תיקים על פריצות ולא רק מביאים אישור לביטוח, כדי שיהיה ככה מידע להשוות, לפני ואחרי.

לצערנו גם אי אפשר להביא רפרנסים מהשוואות בחו"ל, כי אני לא מכיר מדינה מערבית אחת שנמצאת במצב שלנו.

לשם השוואה, כשמפעילים מערכות של החברה שבה אני עובד, 20% מתוך ההפעלות זה על תיקי פריצה / גניבה / שוד. זה במדינות מערביות, בישראל, פעם באף פעם בערך. אפשר לספור את התיקים הללו על יד אחת לאורך שנים.

דמיין את המקרה הבא, אני מתקשר למשטרה לדווח שיריתי באדם שניסה לגנוב לי את הרכב.

חוקרים מגיעים לזירה ואני שם עם אקדח מעשן וגופה על הרצפה. 

איך אתה יודע שהוא באמת בא לגנוב לי את הרכב? 

אולי סתם שרט אותו והתעצבנתי עליו? 

נ.ב

זה לא שאני חושב שהמצב הקיים הוא הגיוני. 

הגענו אליו אחרי שנים של הפקרות, של הימין, של האמצע ושל השמאל. 

יש לנו את הצבא הכי חזק במזרח התיכון אבל משטרה רופסת.

אם לממשלה היה חשוב שתהיה משטרה חזקה, היא היתה כזאת, בזה אין לי ספק. 

• אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.1.2021 בשעה 18:11, farkash7 כתב:

מה העונש על עבירת רכוש? מוות? כי הבחור הוציא את הגנב להורג.
אם אתה חושב שהעונש על עבירת רכוש צריך להיות מוות תקים מפלגה ותשנה את החוק.
כרגע זה לא המצב. הבחור ישב בכלא ומגיע לו לשבת בכלא.

דמגוגיה שאפילו לא נכונה, עונש = העבריין נתפס, מואשם, נמצא אשם, ומקבל גזר דין.

גזר דין על גניבה לעולם לא יהיה מוות.

אבל עבריין שבמהלך הפעילות הפלילית שלו נתקל בגדר חשמלית ועבר לעולם הבא, או חטף כדור מבעל הנכס, זה לא עונש מוות, זה הגנה על הרכוש שלך, איפה שהמדינה נכשלת לבצע זאת.

אם הוא ייתפס במהלך או אחרי הפעילות הפלילית שישב בכלא. זה עונש.

בתאריך 14.1.2021 בשעה 18:12, פינדר כתב:

אין לי מושג על מה אתה מבסס את זה, אז אין לי גם איך לנהל דיון על זה.

זה מה שהשוטרים בעצמם אומרים.

תנסה פעם הבאה שיגנבו / יפרצו לך לשאול את החוקרים מה יקרה עם התיק, השקרנים ימרחו אותך בזה ש"ינסו לבדוק, אבל אל תפתח ציפיות", הכנים יספרו לך שעוד לפני שיצאת מהדלת של החוקר התיק ייסגר על "חוסר עניין לציבור" או על "עבריין לא ידוע" (מישהו יחפש את העבריין? ממש לא).

אם הקשרים שלך עם החוקרים גם קצת יותר עמוקים, כמו שלי, אז אתה תקבל תשובות מעמיקות יותר, זו מערכת שמזינה את עצמה, יש הרבה תיקי עבירות רכוש, המון, אין מספיק חוקרים בשביל זה, אז מכיוון שגם ככה לא יגיעו לכולם, לא עושים כלום באף תיק*, וסוגרים את כולם. כשכבר תופסים אחד כזה, הוא מקבל עבודות שירות בד"כ, ואף חוקר לא מבזבז את הזמן ומסתכן בפעולות חקירה מול אנשי הפזורה בשביל הסיכוי שהגנב יקבל עבודות שירות.

* המשטרה כמו שאני תמיד אומרת היא משטרת הלייקים, כשמשהו מקבל מספיק פרסום הם יפעלו בנושא לדוגמה

במאמר מוסגר ברור לי שזה דיון א-סימטרי כיוון שאתה לא באמת חשוף למידע שאני חשוף אליו, ואין לי אפשרות לחשוף אותך לנתונים הגולמיים. אין לי דרך לאזן את זה.

בתאריך 14.1.2021 בשעה 18:14, יבגניפ כתב:

מ3מ3, למה אי אפשר להשוות? לא מצליח להבין.

שושנים? לא הצעתי רק שושנים. צריך אכיפה ומשילות. אבל האמת שחלק מזה מגיע לאו דווקא ממקום של "זה יוריד את הפשיעה", אלא מהרצון של רובינו לראות מה שאנחנו תופסים כצדק. וחלק אחר גם מזיוני שכל פילוסופיים על מה היא מדינה ומי חלק ממנה. 

אבל ברמה המאוד עקרונית גנבים היו אפילו בברה"מ של סטלין.

כי ברוב המדינות המערביות (שמשם יש לי נתונים) אין מצב דומה לשלנו שבו גניבה היא ענף כלכלי שמשתלם לגנב.

הגנבים של בריה"מ של סטלין הם לא הגנבים של באר שבע.

אני שוב חוזר לזה, בין אלפי לעשרות אלפי תיקי עבירות רכוש נפתחים במדינת ישראל בכל שנה, כמעט באופן גורף נסגרים ללא הגשת כתב אישום וללא פעולות חקירה.

פעולות חקירה מתקדמות מתבצעות בשנה על מספר חד ספרתי של תיקים, כאלה שמקבלים פרסום משמעותי.

בארה"ב בערך 20% (משתנה ממדינה למדינה אבל זה בערך) מפעולות החקירה המתקדמות הן על עבירות רכוש, בגרמניה בערך 30%, בריטניה בערך 25%, ישראל? לא אחוז אפילו

בתאריך 14.1.2021 בשעה 23:18, pooh-bear כתב:

אבל השאלה היא לא מה היה צריך לעשות אותו אדם במקרה הזה, אלא למה מלכתחילה הוא מוצא את עצמו במקרה הזה; והתשובה היא שהמדינה הפקירה אותו (ועוד המון אחרים) במין מלכוד כזה שמצד אחד היא לא פשוט לא אוכפת את החוק (וכמובן שלא מנסה לקדם אוכלוסיות גבוליות למקום שלא ישתלם להם לעבור על החוק), ומצד שני היא לא נותנת כלים למי שנפגע להתמודד. וזה מוביל לא מעט אנשים ליאוש, ובסופו של דבר, במקרים קיצוניים, לקחת את החוק לידיים. ואז כמובן המדינה נאלצת לאכוף את החוק דווקא על מי שייחל לאכיפה מלכתחילה.

אוכלוסיה גבולית? הם עושים שיקול כלכלי קר שגניבה משתלמת.

לך בתור יהודי שלא גר בפזורה זה הרבה פחות משתלם, אבל כשרוצים לעצור לחקירה בדואי צריך ימ"ר + ימ"מ + פלוגת מג"ב.

הסיכוי שמישהו בכלל ידבר איתו על גניבה מסוימת שואף לאפס.

המשפט האחרון שלך מזכיר את הסיפור, מישהו ראה גנב בשטח שלו, התקשר למשטרה ואמר שיש גנב בשטח שלו, מתי תגיע ניידת, אמרו לו עוד 4-5 שעות כשתתחיל משמרת הבוקר.

אחרי 2 דקות התקשר שוב ואמר שייקחו את הזמן, הוא ירה בגנב, תוך 5 דקות היו 4 ניידות ומסוק במקום.

בתאריך 14.1.2021 בשעה 23:18, pooh-bear כתב:

ובסוף, כולם ממשיכים להצביע לנתניהו (ימין חזק!), כי בן גוריון דפק אותם, ועכשיו תורם לדפוק את האשכנזים / סמולנים / תל אביבים מפונקים שרק יושבים בבתי קפה (מחק את המיותר).

בהצלחה לכולנו.

נתניהו הוא בגדול אחד האשמים הכי רציניים סביב מה שקורה עם הפשיעה הערבית / בדואית.

עוד סיבה למה לא הצבעתי לו מ-2009.

בתאריך 14.1.2021 בשעה 23:45, farkash7 כתב:

לקחת את החוק לידיים אומר לתפוס את הגנב הזה ולהביא אותו למשפט ולכלא. זה עונשו של גנב על פי החוק.
פה הייתה הוצאה להורג. הוא פשוט נעמד מולו, הוציא אקדח וירה לו בראש.
הוא לא היה בשום סכנת חיים או משהו כזה, והגרסה הראשונה שלו בכלל סיפרה סיפור אחר...

בהגדרה לקחת את החוק לידיים = להחליף את המשטרה ובית המשפט.

לתפוס את הגנב זה לא להחליף את המשטרה, קל וחומר את בית המשפט, ולכן זה לא לקחת את החוק לידיים.

גרתי בנגב בילדות שלי. אני יודע בדיוק מה החברה שם עוברים. אני יודע מה החקלאים שם עוברים. אין דין ואין דיין. המשטרה לא עושה כלום. החברה שם בפזורה לא מפחדים, אבל עדיין עבירת רכוש לא צריכה להסתיים בגזר דין מוות. אני לא יכול להזדהות עם אותו אדם שירה בגנב. הגנב יכל להיות גם ילד יהודי מטומטם בן 16 עם עודף זמן בקורונה, מה היינו אומרים אז?

היא גם לא תסתיים, גזר דין מוות = בית משפט מטיל גזר דין מוות.

אם הגנב הוא ילד יהודי מטומטם בן 16, ייקח בחשבון בראש המטומטם שלו שיכול להיות שהגניבה תסתיים נניח בכיסא גלגלים או בקיצור החיים שלו.

הוא יכל לירות באוויר. יכל לירות בגלגלים. יכל לירות לרגליים. הוא בחר לירות בראש מטווח אפס.
אם כל אחד יעשה לעצמו חוק אז לא נגיע לשום מקום. היום יירו בגנב בדואי בראש, במי יירו מחר?

בשודד באמצע השוד, באנס תוך כדי האונס, בסוחט תוך כדי שהוא נותן מכות לנסחט וכו' וכו'.

נשמע כמו התחלה טובה.

כמובן שהכל מתחיל מאוזלת היד של המשטרה, אוזלת יד גם אומרים על מישהו שמנסה, היא אפילו לא מנסה אז לא יודע אם זו אוזלת יד. מי ששילם את המחיר מחוסר היכולת של המשטרה במקרה הזה הוא גם הגנב וגם זה שניסו לגנוב ממנו.

אבל רק לאחד מהם מגיע לשלם מחיר כלשהו.

בתאריך 15.1.2021 בשעה 11:19, יבגניפ כתב:

כן, אבל כולנו מעדיפים שהמדינה תעשה את התפקידה שלה, לא?

המדינה לא תבוא ותגיד באופן מפורש "שמעו, נכשלנו. אנחנו לא מסוגלים להתמודד עם פשע, לא למנוע, לא למגר, לא לאכוף. יאללה קחו נשק", אני מקווה. 

המצב לא כזה רחוק היום, בעלי התפקידים יספרו לך Off the record, "אנחנו לא מסוגלים להתמודד עם פשע, לא למנוע, לא למגר, לא לאכוף", רק בלי הקטע של "קחו נשק".

מה יותר גרוע?

בתאריך 15.1.2021 בשעה 13:17, David32 כתב:

מתי שהערבים בערים ישלחו את ביבי לבדוק אם הם בשירותים, ואז הוא ינסה לקושש קולות מהבדואים בדרום, תוך כדי אמירת:

"מי שטוען שנזכרנו בציבור הערבי רק לקראת הבחירות או שהוא משקר או שהוא לא יודע את העובדות"

לפחות עובדתית נתניהו צודק בדבר אחד, הוא העביר תקציבי עתק לציבור הערבי בשנים האחרונות, רק שלא הייתה בזה שום התנייה.

בכל מקרה אם הוא ינסה לקושש קולות מהבדואים הוא יפעל הפוך - להגן על הגנבים ולא למגר את הפשיעה הזו.

בתאריך 15.1.2021 בשעה 13:29, יבגניפ כתב:

לא יודע, אני רק אומר שהסיכוי לזה שיהפכו ירי בפורצים לחוקי הוא אותו הסיכוי שיטפלו בפשיעה. כי בשני המקרים זה לדעתי פונקציה של כמה המדינה מוכנה להתמודד עם בעיות משילות. 

ואיך לגרום לישראל להפוך מחצי פדרציה של שבטים למדינה אני לא יודע.

כל עוד ביבי בשלטון - אתה צודק.

והכי גרוע - שזה לא ישתפר עם גדעון סער למשל, ואני גם לא צופה שיפור עם בנט, ובוודאי שלא עם הצד השמאלי של המפה.

בתאריך 15.1.2021 בשעה 17:59, SurfHigh כתב:

דמיין את המקרה הבא, אני מתקשר למשטרה לדווח שיריתי באדם שניסה לגנוב לי את הרכב.

חוקרים מגיעים לזירה ואני שם עם אקדח מעשן וגופה על הרצפה. 

איך אתה יודע שהוא באמת בא לגנוב לי את הרכב? 

אולי סתם שרט אותו והתעצבנתי עליו? 

תראה את הכתבה הזו:

ציטוט

ובחיפוש שנערך נמצאו הגלגלים שפורקו, כלי פריצה ועוד ציוד

סתם לדוגמה.

בתאריך 15.1.2021 בשעה 17:59, SurfHigh כתב:

נ.ב

זה לא שאני חושב שהמצב הקיים הוא הגיוני. 

הגענו אליו אחרי שנים של הפקרות, של הימין, של האמצע ושל השמאל. 

יש לנו את הצבא הכי חזק במזרח התיכון אבל משטרה רופסת.

אם לממשלה היה חשוב שתהיה משטרה חזקה, היא היתה כזאת, בזה אין לי ספק. 

זה מצריך עבודה, השקעה, וגם הרבה הרבה עבודה מצד בתי המשפט (שכבר היום מתלוננים על עומס לא הגיוני, וזה כשמגישים כמה עשרות כתבי אישום בשנה על עבירות רכוש, מה יקרה עם אלף? 5 אלף? 10 אלף?) וגם עונשים מתאימים.

כשגנב מקבל 4 חודשים עבודות שירות, השוטרים לא מתאמצים לתפוס את הגנב הבא.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

תראה את הכתבה הזו:

סתם לדוגמה.

ראיתי ומכיר.

אני ממש לא מתכחש לעובדה שיש הפקרות ב איזורים שונים בארץ, גנבות מאנשים פרטיים, מבסיסים צבאיים, פרוטקשיין, סמים השתלטות על אדמות ועוד ועוד. 

לא מבין איך זה קשור לדוגמא שנתתי.

אתה שוטר, ואתה מגיע לזירה. יש גופה על הרצפה ואני עם אקדח מעשן ביד.

אני מספר לך שראיתי את הבנאדם מנסה לפתוח את הדלת מספר פעמים. 

מה עכשיו? 

ציטוט

זה מצריך עבודה, השקעה, וגם הרבה הרבה עבודה מצד בתי המשפט (שכבר היום מתלוננים על עומס לא הגיוני, וזה כשמגישים כמה עשרות כתבי אישום בשנה על עבירות רכוש, מה יקרה עם אלף? 5 אלף? 10 אלף?) וגם עונשים מתאימים.

כשגנב מקבל 4 חודשים עבודות שירות, השוטרים לא מתאמצים לתפוס את הגנב הבא.

אז שיעבדו וישקיעו.

בשביל זה אני משלם מסים. 

נראה לי שגם בנאדם שגנבו לו ג'אנטים 4 פעמים בחצי שנה די מתוסכל. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סתם ראית אותו מתעסק בדלת ונתת לו כדור בראש ככה משום מקום או שקודם קראת לו והזהרת אותו שאם הוא לא מתחפף אתה מזעיק את המשטרה, והוא בשלו פרץ את הדלת, הזיז אותך הצידה והתחיל לארגן לך את תכולת הבית להובלה? כי זה 2 מקרים שונים לחלוטין.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...