Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

יש ראיות לא? 

הגופה בתוך הבית, המנעול של הדלת פרוץ, יש בלאגן בתוך הבית. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, SurfHigh כתב:

ראיתי ומכיר.

אני ממש לא מתכחש לעובדה שיש הפקרות ב איזורים שונים בארץ, גנבות מאנשים פרטיים, מבסיסים צבאיים, פרוטקשיין, סמים השתלטות על אדמות ועוד ועוד. 

לא מבין איך זה קשור לדוגמא שנתתי.

אתה שוטר, ואתה מגיע לזירה. יש גופה על הרצפה ואני עם אקדח מעשן ביד.

אני מספר לך שראיתי את הבנאדם מנסה לפתוח את הדלת מספר פעמים. 

מה עכשיו? 

לא רוצה לגלות סודות מקצועיים, אבל יש כלים מסוימים שמשמשים למשל לפריצת רכבים, ואתה לא תחזיק אותם אם אתה לא מתכוון לפרוץ לרכב.

לכן מתפקידו של החוקר (לא השוטר הפשוט שמגיע כדי לסגור זירה) לגלות אם אתה דובר אמת או לא, בהתאם לממצאים בשטח.

לפני 30 דקות, SurfHigh כתב:

אז שיעבדו וישקיעו.

בשביל זה אני משלם מסים. 

נראה לי שגם בנאדם שגנבו לו ג'אנטים 4 פעמים בחצי שנה די מתוסכל. 

אבל למערכת הפוליטית של היום אין שום Leverage על מערכת המשפט, פשוט אין.

יכול להגיע פרקליט ולבקש 7 שנות מאסר, השופט יכול לגזור 4 חודשי עבודות שירות, ואין מה לעשות עם זה.

לפני 19 דקות, SlowRide כתב:

סתם ראית אותו מתעסק בדלת ונתת לו כדור בראש ככה משום מקום או שקודם קראת לו והזהרת אותו שאם הוא לא מתחפף אתה מזעיק את המשטרה, והוא בשלו פרץ את הדלת, הזיז אותך הצידה והתחיל לארגן לך את תכולת הבית להובלה? כי זה 2 מקרים שונים לחלוטין.

הוא מתכוון למקרה שדפקת כדור למישהו ולאחר המוות האשמת אותו בניסיון גניבה בתור הגנה משפטית.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור,

כתבת המון על אוזלת יד, מרצון או שלא מרצון, של המשטרה.

מסכים איתך.

רק לא מובן לי למה אתה חושב שהפתרון הוא לתת לאנשים רשיון להרוג גנבים?

ולא פתרונות אחרים, כמו חיזוק המשטרה, הגברת אכיפה, השקעה בתשתיות ובחינוך?

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אבל למערכת הפוליטית של היום אין שום Leverage על מערכת המשפט, פשוט אין.

יכול להגיע פרקליט ולבקש 7 שנות מאסר, השופט יכול לגזור 4 חודשי עבודות שירות, ואין מה לעשות עם זה.

ואתה רוצה שיהיה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

ליאור,

כתבת המון על אוזלת יד, מרצון או שלא מרצון, של המשטרה.

מסכים איתך.

רק לא מובן לי למה אתה חושב שהפתרון הוא לתת לאנשים רשיון להרוג גנבים?

ולא פתרונות אחרים, כמו חיזוק המשטרה, הגברת אכיפה, השקעה בתשתיות ובחינוך?

כי בהסתכלות ריאלית לפתרון הראשון יש סבירות של אולי 5% לקרות, לפתרונות האחרים אולי 0.005% לקרות.

לכך שכל הפתרונות האחרים הנדרשים ביחד כתפיסה מערכתית יקרו, אפס בערך.

לפני 2 דקות, David32 כתב:

ואתה רוצה שיהיה?

בוודאי, אתה מכיר אותי מהיום?

למה שלמערכת המשפט יהיה Leverage על המערכת הפוליטית אבל לא הפוך? איפה הדמוקרטיה? הפרדת הרשויות? 3 רשויות שלכל אחת השפעה על שתי האחרות?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ3מ3, כתבת שבארה"ב 20% מפעולות החקירה המתקדמות הן על עבירות רכוש. אוקיי. ארה"ב מדינה יותר בטוחה מישראל, לדעתך? אני בספק.

אני מבין את ההצעה שלך ואת חישוב ההסתברויות. נראה לי שכולנו מבינים. פשוט אם כבר נכנסים לשקולי 5% מול 0.0005%, אז אפשר לפנטז גם על אידיאלים ולא רק כלים שאולי יעבדו ואולי לא, לא? ישראל היא מדינה שבגלל המבנה החברתי, אתני, דתי ופוליטי שלה מתקשה להתמודד עם בעיות שונות ומשונות. פעם זה פשע. פעם זה רמה ירודה של מערכת החינוך ובוגרים בינונים שמייצרים משק עם בערך תעשייה אחת מתפקדת, בפוקס. פעם זה סגר שלא עובד בקורונה, ומחסום משטרתי בכיכר דיזנגוף בעיר בה יש בערך אלף חולים על חצי מיליון תושבים, כשמנגד בערך בגלוי ובמוצהר יש הפרה המונית של הסגר במגזרים אחרים - ללא אכיפה. אז תחלק לנשק לכולם ותרשה לכולם לירות בכל מי שנראה שמהווה עבורם סכנה. על מקרי קצה מפגרים, כמו הסבא ההוא שירה במישהו בויכוח על חניה לפני איזה שנה, אפשר לדלג. נניח אבל הרי אמור להיות ברור לך שזה לא יפתור את הבעיות המבניות כאן, נכון? 

אנחנו צריכים לדרוש משילות. לכולם. וזה אומר גם במשאבים, גם באכיפה. בהכל. וזה דורש שינוי גישה לחלוטין. גם במקלות וגם בגזרים.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, יבגניפ כתב:

מ3מ3, כתבת שבארה"ב 20% מפעולות החקירה המתקדמות הן על עבירות רכוש. אוקיי. ארה"ב מדינה יותר בטוחה מישראל, לדעתך? אני בספק.

תלוי איפה, במקומות שבהם יש לקוחות שלי יש הרבה (הרבה הרבה) פחות סיכוי שישדדו אותך, יגנבו לך, ירצחו אותך, יאנסו אותך או כל פשע אלים אחר.

אני כמובן לא יודע מה שאני לא יודע כן? ויכול להיות משרדי שריף שאין לי עליהם נתונים שבהם יש הרבה הרבה יותר סיכוי.

לפני 32 דקות, יבגניפ כתב:

אני מבין את ההצעה שלך ואת חישוב ההסתברויות. נראה לי שכולנו מבינים. פשוט אם כבר נכנסים לשקולי 5% מול 0.0005%, אז אפשר לפנטז גם על אידיאלים ולא רק כלים שאולי יעבדו ואולי לא, לא? ישראל היא מדינה שבגלל המבנה החברתי, אתני, דתי ופוליטי שלה מתקשה להתמודד עם בעיות שונות ומשונות. פעם זה פשע. פעם זה רמה ירודה של מערכת החינוך ובוגרים בינונים שמייצרים משק עם בערך תעשייה אחת מתפקדת, בפוקס. פעם זה סגר שלא עובד בקורונה, ומחסום משטרתי בכיכר דיזנגוף בעיר בה יש בערך אלף חולים על חצי מיליון תושבים, כשמנגד בערך בגלוי ובמוצהר יש הפרה המונית של הסגר במגזרים אחרים - ללא אכיפה. אז תחלק לנשק לכולם ותרשה לכולם לירות בכל מי שנראה שמהווה עבורם סכנה. על מקרי קצה מפגרים, כמו הסבא ההוא שירה במישהו בויכוח על חניה לפני איזה שנה, אפשר לדלג. נניח אבל הרי אמור להיות ברור לך שזה לא יפתור את הבעיות המבניות כאן, נכון? 

כאידיאל אני מסכים איתכם שעדיף שהמשטרה ובתי המשפט יבצעו את העבודה.

אין ספק שזה פותר סימפטום ולא את הבעיה.

אבל כמוך, אין לי באמת פתרון לבעיה אלא לסימפטומים.

לפני 34 דקות, יבגניפ כתב:

אנחנו צריכים לדרוש משילות. לכולם. וזה אומר גם במשאבים, גם באכיפה. בהכל. וזה דורש שינוי גישה לחלוטין. גם במקלות וגם בגזרים.

הלוואי, ממש הלוואי.

השאלה היא אם אתה מוכן להצביע בהתאם כדי להביא את השינוי הזה.

כי הוא לא יבוא מבנט ושמאלה משם. זה אומר להצביע לסמוטריץ', עוצמה לישראל, זהות (שלא מתמודדת בבחירות הבאות) וכו'

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער אבל אני לא רואה איך משילות תגיע מסמוטריץ׳, ואיזה גזרים תציע הציונות הדתית, או החרדלית לערבים. גם איזו משילות יציע סמוטריץ׳ לנוער הגבעות או לחרדים בבית שמש, או יותר נכון - מה ידרוש מהם? אתה רואה אותו פועל בצורה יותר נחרצת כדי לאכוף סגר בבית שמש? אני לא. אני לא חושב שפתרון שלא כולל רק מקלות די בהגדרה יכול להגיע מאנשים שתפיסת עולם קרובה לגזענות, או לעליונות דתית, ואני עוד עדין כאן. אם אתה חושב אחרת, אז על סמך מה? ומעבר לזה, והרבה לפני זה, האח סמוטריץ׳ יהרוס קודם כל את שגרת החיים שלי - לפני שיתקן משהו אחר. כמו כל פנאט דתי שמפנטז על מדינת הלכה (עם כל ההסתגויות שהוא מבין שמדינת הלכה ב-2021 זה לא ממלכת דוד מהתנך).

אני לא חושב שמפלגות שמאל במתכונת הנוכחית שלהן מציגות אלטרנטיבה יותר טובה. 

אני חושב שאין היום אף אחד במיינסטרים של הפוליטיקה הישראלית שמדבר ברצינות על בניית לאומיות ישראלית. לא יהודית. ולדעתי זה הפתרון היחיד שיש לו סיכוי לטווח הרחוק, לייצר משהו מתפקד כאן, שלא יכלול פדרציה של 4 שבטים או יותר שקורעים את המדינה לגזרים. הבעיה היא שאין אף אחד כזה במיינטסרים הפוליטי, כי לרוב אין עניין בזה, כל אחד מהסיבות שלו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אפשר להתלונן באינטרנט, לדרוש משילות ולהצביע לכל מיני קיצונים עד מחר, אבל בפועל כשבן אדם בן 70 צריך להוציא אקדח באמצע הלילה כדי להגן על הרכוש שלו (לבן אדם שחי בקראוון כנראה אין יותר מדי רכוש ומה שכן יש חשוב לו) וכנראה גם לשבת על זה בכלא, מי שגרם למצב הזה יקבל משהו? יתחלק איתו בעונש?

כשרואים את הסרטון בסבבה בבית עם משולש פיצה ביד קל מאד לצקצק ולכתוב "הוצאה להורג" וגם להציע כל מיני פתרונות חכמים כמו ירי באויר (לא חכם בכלל, איפה הכדורים יפלו?) או ירי בגלגלים (לירות ברכוש שלך כדי לשמור עליו?). להבין מה שעבר לו בראש באותם רגעים של חוסר אונים (ולא בפעם הראשונה) לא כזה פשוט. אני מקווה שיתקנו את החוקים האלה שבמקום לספק ביטחון לאזרחים מספקים סיוע לעבריינים, ואם לא אז לפחות יתחשבו בנסיבות ויקלו עם הבחור כמה שניתן.

אני ממש לא בעד נשק לכל דורש כמו בארה"ב או לירות קודם ואחרי זה לשאול שאלות, אבל זה לא הגיוני שאדם מנוע מלהגן על רכושו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
תיקון אוטומטי טיפש
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אני מצטער אבל אני לא רואה איך משילות תגיע מסמוטריץ׳, ואיזה גזרים תציע הציונות הדתית, או החרדלית לערבים. גם איזו משילות יציע סמוטריץ׳ לנוער הגבעות או לחרדים בבית שמש, או יותר נכון - מה ידרוש מהם? אתה רואה אותו פועל בצורה יותר נחרצת כדי לאכוף סגר בבית שמש? אני לא. אני לא חושב שפתרון שלא כולל רק מקלות די בהגדרה יכול להגיע מאנשים שתפיסת עולם קרובה לגזענות, או לעליונות דתית, ואני עוד עדין כאן. אם אתה חושב אחרת, אז על סמך מה? ומעבר לזה, והרבה לפני זה, האח סמוטריץ׳ יהרוס קודם כל את שגרת החיים שלי - לפני שיתקן משהו אחר. כמו כל פנאט דתי שמפנטז על מדינת הלכה (עם כל ההסתגויות שהוא מבין שמדינת הלכה ב-2021 זה לא ממלכת דוד מהתנך).

לסמוטריץ' ספציפית עבר עשיר בנושא משילות (עוד מימיו טרום הפוליטיקה), האם גם בתוך הפוליטיקה הוא יפעל בנושא? לא יודע, לא מכיר אותו אישית.

יפעל בצורה יותר נחרצת כדי לאכוף סגר בבית שמש? בטוח, מול נוער הגבעות אני לא בטוח, אבל מצד שני הם בעיניי הרבה פחות בעיה מהמגזר הערבי, הבדואי והחרדי.

מבנט לא בא פתרון גם כששקד הייתה שרת המשפטים (ולדעתי אפילו היא העלתה פוסט או משהו בנושא גניבות רכבים מהדרום עוד בזמן כהונתה), גם מהליכוד לא.

מכל שבויי ה-PC פתרון פשוט לא יכול לבוא, בהגדרה, כי זה לא PC לבצע פילוח של עבירות לפי מוצא העבריין. (מזכיר שבמשך שנים הצד השמאלי של המפה הפוליטית נלחם כדי שלא ישחררו את המידע הזה!) אז מהם יבוא הפתרון? קדחת. (וגם אתה אומר את זה).

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אני חושב שאין היום אף אחד במיינסטרים של הפוליטיקה הישראלית שמדבר ברצינות על בניית לאומיות ישראלית. לא יהודית. ולדעתי זה הפתרון היחיד שיש לו סיכוי לטווח הרחוק, לייצר משהו מתפקד כאן, שלא יכלול פדרציה של 4 שבטים או יותר שקורעים את המדינה לגזרים. הבעיה היא שאין אף אחד כזה במיינטסרים הפוליטי, כי לרוב אין עניין בזה, כל אחד מהסיבות שלו.

אולי דווקא זו הדרך, פדרציה שכל אחד אחראי לזרם שלו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היום בפינתנו, מצד אחד מה שווה תואר של ד"ר בפילוסופיה, מצד שני האם צריך כישורים כלשהם כדי להתמנות לשר, והאם ה"סטודנט" אחראי על הניו מדיה של ד"ר יובל שטייניץ (שהתמנה חזרה לשר האנרגיה והמים) אינטליגנט יותר ממנו?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא נסע לשם באופן אישי להשתין בכנרת ולתרום להעלאת המפלס.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד בזמן סגר!

• מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנתיים בחדשות מראים מחבלים חרדים בניסיון לבצע לינץ' בשוטרים שנכנסו למדינת בני ברק. שוטרת אחת נפצעה קל. על פי משה נוסבאום זה קורה בערך כל ערב.

היום שבו לרוב ימאס הולך ומתקרב. גם אם בבחירות הקרובות הם יסחטו עוד קצת דרך ביבי או בנט או סער. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...