Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד-אין בשלמה SIXT, עדכון בנוגע למקרה שפורסם כאן

Liran3331
שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

redroze: התכוונתי מקודם לבדוק מה כתוב ברישיון אבל העניין זרח מפרחוני. מבטיח לחזור עם תשובה בהזדמנות הראשונה.

היום סוף סוף הצלחתי להזכיר לעצמי כשהייתי באוטו לבדוק לך את זה. התשובה היא: השכרה. אין שום אזכור להחכר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZVIT . אשמח לקבל פרטים על המגרש של חבר שלך, כמו איפה הוא נמצא ואיזה סוגי רכבים הוא מחזיק במלאי.

בפרטי ואם חוקי הפורום מאפשרים אז על גבי הפוסט. תודה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום סוף סוף הצלחתי להזכיר לעצמי כשהייתי באוטו לבדוק לך את זה. התשובה היא: השכרה. אין שום אזכור להחכר.

זה בדיוק מה שציפיתי לשמוע, וזו הסיבה שקבלת את השירות שקבלת.

רכבי ליסינג לא היו מקבלים את אותו "פינוק".

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה, יתכן ואתה צודק. אני בטח ובטח לא יכול לאמר כולל על הכל הכל כי הרי לא בדקתי כל תיקון....

ברכב הפרטי של אבי אני יכול לאמר לך שטיפלו בחלפים מקוריים, אולי כי הוא קצין הרכב לך תדע... למרות שאני לא מאמין.

אבל אני יודע שלדוגמא שרכב היה נכנס לתיקון לדוגמא של מראת צד או בקלית וכאלו (רכבי חלוקה מגיעים עם לא מעט נזקים כאלו), אבא שלי היה "קורע" את הנהגים מפני שאלבר חייבה להחליף בחלקים מקוריים בלבד.

בסופו של דבר הליסינג צריך למכור את הרכב והוא חייב לשמור עליו.

סתם שאלה שלא הבנתי מהדיאלוג האחרון שלך עם אלעד, שני רכבים של אותה חברה אחד ליס ואחד השכרה, יטופלו שונה? מה הראציונל?

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה לא היה ברור, אבל גם הרכב שהיה לי משלמה סיקסט היה מושכר ולא מוחכר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה, יתכן ואתה צודק. אני בטח ובטח לא יכול לאמר כולל על הכל הכל כי הרי לא בדקתי כל תיקון....

ברכב הפרטי של אבי אני יכול לאמר לך שטיפלו בחלפים מקוריים, אולי כי הוא קצין הרכב לך תדע... למרות שאני לא מאמין.

אבל אני יודע שלדוגמא שרכב היה נכנס לתיקון לדוגמא של מראת צד או בקלית וכאלו (רכבי חלוקה מגיעים עם לא מעט נזקים כאלו), אבא שלי היה "קורע" את הנהגים מפני שאלבר חייבה להחליף בחלקים מקוריים בלבד.

בסופו של דבר הליסינג צריך למכור את הרכב והוא חייב לשמור עליו.

סתם שאלה שלא הבנתי מהדיאלוג האחרון שלך עם אלעד, שני רכבים של אותה חברה אחד ליס ואחד השכרה, יטופלו שונה? מה הראציונל?

יש לי בבית רכב ליסינג כבר 12 שנה כאשר כל 3 שנים בערך מחליפים לחברה אחרת + עבדתי בחברת ליסינג + יש לי חברים שעובדים במגוון חברות ליסינג אז תאמין לי שאני יודע בדיוק "עם מה יש לי עסק".

אבל כמו בכל דבר בחיים, "יש ויש".

ברוב חברות הליסינג/השכרה מעדיפים להשקיע יותר בטיפולים של רכבי השכרה מכיוון שכל יום שהרכב עומד במוסך זה הפסד של כסף, לעומת רכב ליסינג שהתשלום עליו כל חודש הוא ידוע בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה מכיוון שאם רכב ליסינג יהיה במוסך אז החברה חייבת לספק רכב חלופי (השכרה), כך שבכל מקרה הם מפסידים

הרכבים החלופיים לליסינג הם ממש לא רכבי השכרה, אלא רכבי ליסינג שסיימו את החוזה לפני הזמן ובמקום למכור אותם משאירים אותם לתקופה מסויימת כתור רכב חלופי.

לכל סניף ליסינג יש כמות מסויימת של רכבים כאלה במלאי כדרך קבע ולכן מדובר בהפסד קבוע, לא משנה אם תקועים במוסך 20 רכבים או 2 רכבים.

במקרים מיוחדים (מחסור ברכבים חלופיים, רכב מדרגה מיוחדת שאין במגרש וכו') נותנים רכב השכרה כרכב חלופי לליסינג ותאמין לי שאני לא מקנא בבעל המוסך שרכב הליסינג נמצא אצלו כי החברה מפעילה עליו לחץ אדיר לשחרר את הרכב במהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים החלופיים לליסינג הם ממש לא רכבי השכרה, אלא רכבי ליסינג שסיימו את החוזה לפני הזמן ובמקום למכור אותם משאירים אותם לתקופה מסויימת כתור רכב חלופי.

לכל סניף ליסינג יש כמות מסויימת של רכבים כאלה במלאי כדרך קבע ולכן מדובר בהפסד קבוע, לא משנה אם תקועים במוסך 20 רכבים או 2 רכבים.

במקרים מיוחדים (מחסור ברכבים חלופיים, רכב מדרגה מיוחדת שאין במגרש וכו') נותנים רכב השכרה כרכב חלופי לליסינג ותאמין לי שאני לא מקנא בבעל המוסך שרכב הליסינג נמצא אצלו כי החברה מפעילה עליו לחץ אדיר לשחרר את הרכב במהירות.

זה לא בהכרח נכון,יש גם רכבים חלופיים חדשים לחלוטין ויש כאלו עם 400 ק"מ ,4000 ו40,000 מתקבלים כרכבים חלופיים.

אל תשכחו, ששלמה צריך גם לתדלק רכב חילופי בלפחות 120 שקל.

הרי,הרכבים הקבועים לרוב עם דלקן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסים, גם רכב עם 400 ק"מ זה רכב שסיים חוזה לפני הזמן.

רכב שמגיע עם 0 ק"מ נתקלתי רק פעם אחת (הקרוזים 1600 הראשונות) וזה מקרה מאוד נדיר. חברת הליסינג מפסידה המון כסף מהמהלך הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות באלדן הרכבים החלופיים הם אלו שסיימו את חוזה הליסינג ומאחר שהם נראים כמו הצרות של אשתי ולמכור אותם יהיה מאד קשה, הם נשארים כרכב זונה.

ככה הם לא מפסידים שקל. הרי את העלות + רווח הם הכניסו כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...