Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד-אין בשלמה SIXT, עדכון בנוגע למקרה שפורסם כאן

Liran3331
שימו לב! השרשור הזה בן 4126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קשור מחט לתחת?

יש את שלמה חברה לביטוח - אין לי בעיה שיש לך טענות כלפיה,אבל לפסול רכב מהליסינג שלהם בגלל שחברת הביטוח כביכול "סוררת"?

נכון שבגדול הכל שייך לאותו גוף,אבל כשכואבת לך היד אתה לא מטפל ברגל,וזה נכון גם למקרה הזה.

אגב,אני עם חצי רגל מחוץ לחברה... אבל הוגן זה הוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא קשור. ממש לא. לא אמרתי לפסול רכב לקנייה מהליסינג שלהם - באמת אין שום קשר.

אבל יש קשר לשם ולמוניטין שהחברה מוציאה לעצמה.

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שאחד מחברי הפורום פער העיר בבדיחות הדעת, שכדי לגוון את תיק ההשקעות אפשר לרכוש חברת אחזקות - דסק"ש, חברה שמשקיעה בהי-טק - אלרון, וחברה שמוכרת מצרכי יסוד - שופרסל ;-)[כולן כמובן בעלות דנקנר]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

44 שנותי לימדו אותי כמה דברים בחיים.

1. בכל מחלוקת או עימות חובה לשמוע את כל הצדדים.

2. עוד לא הומצאו הסכסוך או המחלוקת שצד אחד צודק בה באופן מוחלט.

2. קל מאד, בייחוד בזמננו, להוציא שם רע לחברה רק על סמך מקור בודד.

3 נדרם לכם עוול כספי ובטוחים בצדקתכם ? לצורך זה הומצא בית משפט לתביעות קטנות.

השופט שומע את שני הצדדים ותוך דקה פוסק לטובת אחד הצדדים או שולח אותם להתפשר בחוץ.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע את תגובתם של שלמה SIXT לעניין.

ואגב, לאן נעלם השרשור המדובר (שמופיע ב- CACHE של גוגל)?

לאינטרנט יש שימוש ככלי פרסום, אבל הוא גם חרב פיפיות, וכלי חזק ביותר בידי הצרכנים מול החברות, ודרך לא פחות יעילה להשגת צדק מביהמ"ש.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם למען האמת?

ראיתי הרבה מקרים שבא זוג צעיר,ומחליט שבא להם על מאזדה 2 בצבע לבן.

מביאים מאזדה 2 בצבע לבן,שוטפים אותה,מכינים אותה,מגבים... מנורות ובלה ובלה בלה...

ואז! לפתע! הזוג רואה שהעגלה לא ממש נכנסת בצורה יפה לתא המטען.

מה עושים?

"אוקיי,מצטערים אין לנו כסף למשהו יותר גדול... אז נחכה עם זה בינתיים".

בינתיים אותו נציג שטיפל בעסקה צריך ללכת להסביר למנהל שלו על מה הוציאו כרגע נהג+שטיפה+מגבים+מצבר,כי הרי האוטו עמד תקופה.

זה למה לדעתי התחילו עם הנוהל של המקדמה.

במילה אחת: זובי.

אם מגיע זוג צעיר שמתעניין במאזדה 2, אז לפני שהסוכן האידיוט ירוץ להכין את הרכב הספציפי שמעניין אותם, שיראה להם קודם רכב זהה כדי לוודא איתם שהרכב בכלל תואם את הציפיות והצרכים שלהם.

ככה אולי הוא לא יצטרך לבהות במנהל שלו בעיני עגל תוך שהוא מסביר לו למה הוא גרם לחברה להוצאה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאינטרנט יש שימוש ככלי פרסום, אבל הוא גם חרב פיפיות, וכלי חזק ביותר בידי הצרכנים מול החברות, ודרך לא פחות יעילה להשגת צדק מביהמ"ש.

צדק אתה יכול להשיג כשאתה צודק.

אין דבר קל יותר מלהוציא דיבתם של אנשים באופן חד צדדי, והכי קל לעשות זאת ברשת.

שוב, לא שמעתי את שני הצדדים, ואף אחד כאן לא, כך שקשה לשפוט.

אני, אישית, הייתי מפרסם את הפוסט, לו הייתי עומד במצבו, לאחר פסיקה של בית משפט לתביעות קטנות, ואז כולם היו יודעים מה שווים האיומים בתביעת הוצאות לשון הרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת: זובי.

אם מגיע זוג צעיר שמתעניין במאזדה 2, אז לפני שהסוכן האידיוט ירוץ להכין את הרכב הספציפי שמעניין אותם, שיראה להם קודם רכב זהה כדי לוודא איתם שהרכב בכלל תואם את הציפיות והצרכים שלהם.

ככה אולי הוא לא יצטרך לבהות במנהל שלו בעיני עגל תוך שהוא מסביר לו למה הוא גרם לחברה להוצאה.

ואם אין לו במגרש והם די נעולים?

עזוב אותך,אתה צודק בגדול.

אבל בגדול עוד יותר? זאת הסיבה לכל המקדמות האלו.

אני יודע באופן אישי כמה אתה מאוכזב משלמה סיקסט, אבל תנסה לשאול כמה מלקוחות כן מרוצים - ויש כאלה,שלי לפחות.

אני בטוח שלעובדה שאני עצמי חובב רכב יש הרבה השפעה בעניין,אבל צריך גם להבין שלכל מטבע יש 2 צדדים.

הסוכן האידיוט- רץ מהר מהר כדי שלא יברחו לו לאוויס,הוא מנסה לקדש את האמצעים עבור מטרה שלא קיימת... מה שבקרוב רק הוא יגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אין לו במגרש והם די נעולים?

עזוב אותך,אתה צודק בגדול.

אבל בגדול עוד יותר? זאת הסיבה לכל המקדמות האלו.

אני יודע באופן אישי כמה אתה מאוכזב משלמה סיקסט, אבל תנסה לשאול כמה מלקוחות כן מרוצים - ויש כאלה,שלי לפחות.

אני בטוח שלעובדה שאני עצמי חובב רכב יש הרבה השפעה בעניין,אבל צריך גם להבין שלכל מטבע יש 2 צדדים.

הסוכן האידיוט- רץ מהר מהר כדי שלא יברחו לו לאוויס,הוא מנסה לקדש את האמצעים עבור מטרה שלא קיימת... מה שבקרוב רק הוא יגלה.

בשתי מילים מה שחסר כאן זה " תודעת שירות" ! לא יעזרו הטיעונים של ההשקעה הכרוכה בהבאת הרכב הכנתו והצגתו ללקוח.

את הלקוח הפוטנציאלי זה לא אמור לעניין ומה שחשוב וחסר בארץ היא שימת הלקוח במרכז ותפקיד איש המכירות שמייצג את החברה לשרת אותו ע"מ לספק את רצונו ולגרום לו לבצע את העסקה . מה שעיוותו בארץ הוא שמפילים הכל על הלקוח בתואנות כאלו ואחרות . לקוח שמשלם דמי קדימה רק בכדי לראות את הרכב הפוטנציאלי שאולי ירצה לרכוש במיטב כספו שוגה בגדול ! יש להתעקש לא לשלם ולהביע רצינות בכוונת הקניייה ואם לא מוכנים להענות לא קרה כלום פשוט להודיע שהמתחרים לבטח ישמחו לעסקה פוטנציאלית ולעזוב את המקום .

מניסיון כשחיפשתי רכב במגרשי הטרייד אין השונים כשהתעקשתי שאני בשום אופן לא משאיר ערבון ולא של שקל אחד בכדי לראות רכב תתפלאו איך פתאום מצאו את הדרך להביא את הרכב למחרת למגרש . אז לתשומת לבכם זה אמור למנוע מרדף מיותר אחרי הכסף ששיך לכם . וכמו שציינתי מגרשי הרכב עמוסים לעייפה ברכבים מכל השנתונים והדגמים כך שרק התעקשות אולי תחדיר לאותם סוחרים כי בתחרות יש כללי משחק אחרים וללקוח יש כוח שהם עוד לא הספיקו להפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, אישית, הייתי מפרסם את הפוסט, לו הייתי עומד במצבו, לאחר פסיקה של בית משפט לתביעות קטנות, ואז כולם היו יודעים מה שווים האיומים בתביעת הוצאות לשון הרע.

פה, אנחנו השופטים. כל אחד יבחר לאיזה צד להאמין. לשלמה הזדמנות שווה להשמיע את טיעוניו.

אם פותח השרשור היה אשם בלשון הרע, האם SIXT היו ממהרים להגיע איתו להסדר ולשלם לו, או אולי היו בוחרים לפגוש אותו על דוכן הנאשמים בביהמ"ש?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הגילוי הנאות אני עובד בסיקסט,בדרג הכי נמוך אבל עדיין עובד שם...\

אי אפשר להכליל,אני מכיר אנשים בתחום המכירות שיעשו הכל מעל ומעבר, בנוסף להיותם חובבי הגה.

גם למען האמת?

ראיתי הרבה מקרים שבא זוג צעיר,ומחליט שבא להם על מאזדה 2 בצבע לבן.

מביאים מאזדה 2 בצבע לבן,שוטפים אותה,מכינים אותה,מגבים... מנורות ובלה ובלה בלה...

ואז! לפתע! הזוג רואה שהעגלה לא ממש נכנסת בצורה יפה לתא המטען.

מה עושים?

"אוקיי,מצטערים אין לנו כסף למשהו יותר גדול... אז נחכה עם זה בינתיים".

בינתיים אותו נציג שטיפל בעסקה צריך ללכת להסביר למנהל שלו על מה הוציאו כרגע נהג+שטיפה+מגבים+מצבר,כי הרי האוטו עמד תקופה.

זה למה לדעתי התחילו עם הנוהל של המקדמה.

אני לא מגן על החברה ולא מצדיק אותה,רק שבעניין של המקדמות וההחזרים והתרוצים וכל שאר שטויות מיותרות- אני לא יודע מה בא קודם למה ? הביצה או התרנגולת.

ברוך הבא לתחום נותני שירות. אני מציע שתסביר למנהל שעדיף להביא ללקוח רכב מטונף, מקרטע, שצריך להניע בבוסטר ולגלגל בדחיפה לסניף. ככה בטוח הלקוח ירצה לקנות.

מה אתה רציני? תגיד לליצנים שם שיחזיקו רכבים במצב נורמלי (מקסימום, שיהיו רכבים בלי מגבים, כאשר בבגאז' יש קופסא של מגבים חדשים) ולא מטונפים ואז גם יחסכו לעצמם כאב ראש, וגם את ה"עלאק הוצאה" שנדרשת מהם (אוי, מסכנים, גילו שצריך לעבוד בכדי למכור סחורה :( בו-פאקינג-הו) וגם אולי לקוחות יסכימו לקנות. אפשר לחשוב כמה עלו המגבי אמריקן-איגל + שטיפה במי ביוב שעשיתם.

ולעניין האשכול: אם שלמה סיקסט היו צדיקים גדולים, ופותח האשכול היה סתם איזה נודניק ש"מנסה לדפוק אותם" הם היו פוגשים אותו בבית המשפט, ולא מחזירים לו את כספו.

עצם ההודעה הפותחת כבר אומר דרשני. החזירו לו את כספו, אך בטח איימו שיתבעו לו את התחתונים אם לא יתנצל. חבורה של אפסים שלא מפחדים לאיים על לקוח.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה, אנחנו השופטים. כל אחד יבחר לאיזה צד להאמין. לשלמה הזדמנות שווה להשמיע את טיעוניו.

אם פותח השרשור היה אשם בלשון הרע, האם SIXT היו ממהרים להגיע איתו להסדר ולשלם לו, או אולי היו בוחרים לפגוש אותו על דוכן הנאשמים בביהמ"ש?

אנחנו לא השופטים כי לא שמענו את הצד השני.

פותח השרשור ביקש להסירו מאחר וכנראה קיבל איום כזה או אחר.

סביר להניח שלו הסיפור היה מתגלגל לפתחו של בית המשפט, הלקוח היה מקבל את כספו והשיטה הבעייתית הזו היתה נפסקת.

אבל שוב, בלא לשמוע מה יש לצד השני להגיד קשה לשפוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. עוד לא הומצאו הסכסוך או המחלוקת שצד אחד צודק בה באופן מוחלט.

נו, אני יכול לספר לך על כמה... ונחש מה? כמעט תמיד בצד ש"טועה" בה באופן מוחלט, נמצא הצד החזק כלכלית.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות היחידה של פותח השרשור היתה שהוא רץ לספר לחברה לפני אקט בית המשפט.

ואז קיבל איומים בסגנון של - רוצה את הכסף? תמחק את השרשור ותספר לכולם כמה אנחנו טובים רציניים וחמודים.

משפט, תחתונים למטה עם צ'ק ואז באים לספר.

זה היה פשוט יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...