Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהו, נגמרה לה תקופה. הוואנדורה נמכרה

ד''ר וואנדורה
שימו לב! השרשור הזה בן 7203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פששששש באמת חתיכת תקופה, שבוע הבא נגמר לך המלווה....

[אני פוחד לדמיין את השרשור שירוץ פה "אל תשאלו חברים-שלי אגוזים, מתקשר אלי היום אריק שרון, מעיר אותי, אומר לי "אל תשאל, נגמר לך המלווה היום" ואני עם דמעות בעיניים.....]

חפיף כפרה, אתה רוצה ונדורה חדשה? התבא ישמח למכור לך אחת ב500 שקל מהמגרשים של צריפין ליד באר-יעקב.

רק לא ברור לי למה אדם פרטי, בלי קשרים בבז"ן יירצה בכלל אוטו כזה, שלא נוסע - מתנדנד.

לא מאיץ - מפרפר.

לא אוחז - מחליק לכל כיוון.

ואכן, כמו שכתבו קודמיי - מתהפך כאילו אין מחר...

אבל אם זה מה שאתה אוהב - משתתף בצערך על אבדן הואנדורה.

רון.

-בעצם מה אני מדבר בכלל, אני אוהב אופל קאדט..-

קיבלתי מחלת ים מנסיעה על הרכב הזה...

הוא מתנדנד למעלה-למטה-לצדדים ..

עכשיו נזכרתי בעוד תופעה : כשמד הדלק על חצי, נגמר הדלק תמיד :oops:

הרכב הזה מוציא ממנוע 6500 בערך מה שמכונית משפחתית ממוצעת מוציאה ממנוע הרבה יותר קטן,

תוך כדי בזבוז תהומי של דלק . נסיעה מרמת הגולן לת"א זה שני מיכלים , ומיכל שם זה הרבה !

בכל מקרה, הרכבים האלו נמכרים בגרושים,אתה יכול לקנות כזה בלי בעיה.

לא מזמן פגשתי את אחת הוונדורות שליוו אותי בשרות הצבאי, בתור אוטו גלידה בצבע ירוק נזלת... :-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מחלת ים מנסיעה על הרכב הזה...

הוא מתנדנד למעלה-למטה-לצדדים ..

עכשיו נזכרתי בעוד תופעה : כשמד הדלק על חצי, נגמר הדלק תמיד :oops:

הרכב הזה מוציא ממנוע 6500 בערך מה שמכונית משפחתית ממוצעת מוציאה ממנוע הרבה יותר קטן,

תוך כדי בזבוז תהומי של דלק . נסיעה מרמת הגולן לת"א זה שני מיכלים , ומיכל שם זה הרבה !

בכל מקרה, הרכבים האלו נמכרים בגרושים,אתה יכול לקנות כזה בלי בעיה.

לא מזמן פגשתי את אחת הוונדורות שליוו אותי בשרות הצבאי, בתור אוטו גלידה בצבע ירוק נזלת... :-D

מהההההה אתה אומררר.

יש לאמא שלי שרבולט אסטרו 94. מנוע 4300. 200HP מיכל מלא 80 ליטר זה 550-600 ק"מ.

האוטו הזה הוא מקביל לGMC ספארי.

הוא מתנדנד מעל 140 קמש לא תנודות רציניות כאילו שטים על המים.

והוא סוגר 170 בגלל הגבלה!. ורשום את זה גם במפרט של האוטו וגם באנטרנט

בפתיחות. אין על האוטו הזה. (מהמכוניות הלא משופרות). לא מזדה 2000 לא הונדות -סיביק אקורד- וכמו סיביק קצרה לא זוכר את השם. יש לאוטו הזה תאוצה כך שנידבקים לכיסא ! אל תזלזל במכוניות האילו. ואני חושב גם הייתה איזה פזו לבנה עם פוזה בשמיים 1800 ראלי עם גנטים לבנים אני חושב.

הבנדאם עשה הרבה רעש בהתחלה מהאוטו שלו. אחר כך הוא התחיל להסביר שההילוכים שלו לא נכנסו טוב.... מעניין מאוד.

זה אחלה אוטו למשפחה (עשירה עם הרבה כסך לדלק) ואוטו מצויין לעבודה כי היה לאבא שלי פעם

וונדורה ארוכה דיזך 6500 עד שגנבו לנו אותה.

אייל..... וכבר תכניס לך לראש שאותו כזה משאיר לך אבק בפתיחות.

דרך אגב שמתי לו גלגלים 245. 15 אינץ. מגנזיום. ככה שהוא פחות מפרפר שמדביקים את הגז.

***** Amplifiers Jobs *****

***** VW Golf Function *****

***** 050-7-266-766 *****

מכירה של רדיו דיסק:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46216

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהההההה אתה אומררר.

יש לאמא שלי שרבולט אסטרו 94. מנוע 4300. 200HP מיכל מלא 80 ליטר זה 550-600 ק"מ.

האוטו הזה הוא מקביל לGMC ספארי.

הוא מתנדנד מעל 140 קמש לא תנודות רציניות כאילו שטים על המים.

והוא סוגר 170 בגלל הגבלה!. ורשום את זה גם במפרט של האוטו וגם באנטרנט

בפתיחות. אין על האוטו הזה. (מהמכוניות הלא משופרות). לא מזדה 2000 לא הונדות -סיביק אקורד- וכמו סיביק קצרה לא זוכר את השם. יש לאוטו הזה תאוצה כך שנידבקים לכיסא ! אל תזלזל במכוניות האילו. ואני חושב גם הייתה איזה פזו לבנה עם פוזה בשמיים 1800 ראלי עם גנטים לבנים אני חושב.

הבנדאם עשה הרבה רעש בהתחלה מהאוטו שלו. אחר כך הוא התחיל להסביר שההילוכים שלו לא נכנסו טוב.... מעניין מאוד.

זה אחלה אוטו למשפחה (עשירה עם הרבה כסך לדלק) ואוטו מצויין לעבודה כי היה לאבא שלי פעם

וונדורה ארוכה דיזך 6500 עד שגנבו לנו אותה.

אייל..... וכבר תכניס לך לראש שאותו כזה משאיר לך אבק בפתיחות.

דרך אגב שמתי לו גלגלים 245. 15 אינץ. מגנזיום. ככה שהוא פחות מפרפר שמדביקים את הגז.

מה אני אגיד לך, איש - ריגשת אותי.

באמת ריגשת אותי. כאילו הייתי עיוור כל החיים ופתאום נפתחו לי העיניים.

אני מכה על חטא. איך נגררתי אחרי העדר. איך לא קלטתי מה זו מכונית ספורט אמיתית.

מחר אני רץ בבוקר, קונה עיתון ומחפש מסחרית משומשת מאיזה ירקן. אתה יודע מה? יותר טוב מזה - אני אבקש מאמא שלי שתחליף את האיגניס שלה למסחרית של ירקן, ואמכור את הרכב המעפן שלי, שאפילו ארגז בצל לא נכנס לו בבגאז'. אוטו של אמא הכיטוב. אוטו של אמא יעשה אותי מומחה.

אני רוצה לנצל במה זו ולקרוא קריאה אמיצה - אנשים, אתם חיים בסרט! אתם עם הפיז'ו ראלי 1800 הלבנות שלכם. שבטוחים שאתם מישק'ה שומאכר. לכו תקנו מכונית ספורט רצינית, שגם תוכלו להשפיל בה את כל הראלי שמאלי ברמזורים וגם תוכלו הוביל בה איזה פוטל או ויטרינה מדי פעם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלה בלה בלה בלה בלה

מביא לך רכבות אחשלו

עם רכב של אינסטלטורים

מול ראלי עם מנוע של F-15

.

חשבתי שהתחילה שנת הלימודים לא ?

ראית יותר מדי סרטים, והתחלת לחיות בהם.

הסגירה של הרכב הזה דומה לסגירה של רכב אירופי עם מנוע דיזל 1.5

או לחילופין מנוע בנזין 1.4 מאמצע שנות ה80

עוד הוכחה ליכולת של האמריקאים להוציא כמה שפחות סוסים מכמה שיותר נפח, תוך כדי

בזבוז דלק משווע.

כמובן שאין ראלי 1800 וגם לא קליאו עם 4500 וגם לא הונדה קצרה עם 7200 שאתה לא זוכר את השם שלה.

נ.ב. אני לא מתחרה ולא מחפש פתיחות, ובמיוחד לא עם ילדודס עם רכב של שיפוצניקים שחושבים שהוא פאר היצירה.

נ.ב.2. למה אמא שלך לא מגיעה עם ה"מפלצת" למפגשים ? :-D

נ.ב.3. שמעתי שקבוצת פרארי בנתה לשנה הבאה מכונית פורמולה המתבססת על הכלאה בין הונדורה לבין האסטרו. :lol:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...