Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשמתי עוד חלום-התיישנתי בפנטיק קבלרו

honda cx500
שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלושים שנה אחורה והחלום שלי היה MOTOBI T-50 הייתי בן 16 וכמעט קניתי.

אחי תפס אותי באוזן ושכנע אותי לחכות שנתיים ולקנות אופנוע אמיתי.

בגיל 18 ושבוע הייתי הבעלים הגאה של CAGIVA RX 250 . לעין בלתי מזויינת היצור נראה כמו עוד אחד מעדר המזמזמים עד שהנעתי אותו.

השאגה של 38 כ"ס שמתעוררים בבעיטה, מבטי הקינאה של הגברברים המצוידים ב-50 CC וענן האבק שהיה נשאר אחרי ...

אח -נוער,נוער,נוער...

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגיל 18 ושבוע הייתי הבעלים הגאה של CAGIVA RX 250 . לעין בלתי מזויינת היצור נראה כמו עוד אחד מעדר המזמזמים עד שהנעתי אותו.

השאגה של 38 כ"ס שמתעוררים בבעיטה, מבטי הקינאה של הגברברים המצוידים ב-50 CC וענן האבק שהיה נשאר אחרי ...

אח -נוער,נוער,נוער...[/quote

rx 250 אופנוע מדהים , ראיתי אחד כזה באיטליה במצב חדש , אופנוע מדהים.

אני מחזיק בקגיבה אלפנט 200 האח הקטן שלו.

תשים תמונה של האופנוע שלך , נזכר בימים הטובים.:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח -נוער,נוער,נוער...

לילה טוב,

אם לפני 30 שנה הייתה בן 16, אזי אני מניח שאנחנו פחות או יותר מאותה שנת יצור - 1965 לערך.

אני מסכים איתך שמוטובי אולי לא היה הכלי הכי חד בשוק, כמו גם הדרבי (ושיסלחו לי כל 3 הדרבים שלי שישנים כעת בנחת ולא יודעים שאני כותב את זה), אבל הפאנטיק - אוי אלוהים - הפאנטיק היה מושא חלומותי כאשר נימנמתי מדי פעם מתחת לפוסטר ענק של סוזוקי קאטאנה......לא עניינו אותי כלים כבדים יותר, רציתי רק את היצור האדום, ואני שמח שהוא שלי עכשיו.

חברים יקרים - אני מניח שאתם תוהים ודאי להיכן נעלמתי. ובכן, צפו להרבה הפתעות. יצאתי למסע רכש איטלקי מטורף לחלוטין שאת תוצאותיו תתחילו לראות בקרוב . עד כה הגיעה חבילה אחת בלבד ובה מסיכת חזית מקורית וכן זוג תומכי מכסי צד שזה מאוד נדיר (אביב, אחרי שיחתנו ניגשתי לוודא, ואכן יש כאלו דברים בקבלרו והם מופיעים בבירור בספר הרכב של הכלי).

אתן לכם רק פרומו קטן - יש מיכל דלק חדש דנדש בניילון, אדום ויפה עד כדי כאב, וכמה חברים שראו תמונות של המיכל ששלח לי המוכר התחילו לחשוב ברצינות על רכישת פאנטיק (היי אורן........). יש עוד ים של דברים כגון מערכת פליטה מקורית חדשה, מכסה צד שמאל חדש (השגתי גם ימני אבל משומש ולכן ויתרתי עליו לבינתיים ואני עדיין מחפש חדש), וכן - גם קרבורטור 19עליו קיטרתי לא פעם ושאלתי בעצתכם כיצד לרכשו - אז זהו, יש עכשיו אחד מקורי.יגיעו גם קידון, שעון ספידומטר חדש באריזה, רגלית הילוכים מקורית, וככל הנראה גם תיבת אוויר מושלמת........

כפי ששמתם לב , כמעט כל החלקים חדשים לחלוטין או משומשים במצב כחדש, ולכן המחירים בהתאם. חבר שמסייע לי בנושא ציין ברגע נדיר של פיכחון שאולי היה כדאי כבר לקנות פאנטיק מושלם, לפרק אותו ולשלוח בחתיכות להרכבה בישראל. העלות תהיה כמעט זהה. גם יבוא של פאנטיק כזה יעלה ככל הנראה די דומה אחרי כל המיסים - אבל אז אני אפסיד את כל ההנאה שבשחזור החלום שלי ועל זה אני כמובן לא אוותר.

אני זוכר שאני עדיין חייב פרק חדש ובו יינתן רשמית שם ליצור. מצוקת זמן עקב בזבוז יתר באיביי מונעת ממני לגשת ברצינות למשימה. ארמוז רק שהשם יהיה איטלקי כשר למהדרין, על שמו של אדם פיקח ביותר ויש שטוענים שאפילו גאון, אסטרטג מוכח, ולטעמי גם היועץ הארגוני או קצין השלישות הראשון בהיסטוריה המודרנית. נראה אם תצליחו לנחש. רמז - קיצור שמו הפרטי של האיש מייצג שם של סרט אקשן עם שחקן מוכר שבדרך כלל משחק בסרטים דמות "ענוגה ופגיעה".....

להשתמע.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביב (סליחה שלומי )

איפו מצאת אלפנט 200 ? שנים לא ראיתי כזה :twisted:

ואפרופו קגי'בה : אני מכיר מישהוא שיש לו (גם) RX250 , לטענתו במצב מושלם.

בגלל חוסר זמן עדיין לא ראיתי אותו.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים,

מזמן לא עדכנתי.

למען האמת, החודשים האחרונים חלפו להם באיתור חלקים באיטליה ושילוחם לישראל. משימה לא פשוטה בהתחשב בכך שחלק מהאיטלקים אינם דוברי אנגלית, ובהתחשב במוטיבציה הנהדרת של ידידינו העמלים בדואר ובמכס.

אז בינתיים, ללא הרבה מילים, חלק קטן מהיבול שהניב שירות המשלוחים......למותר לציין שכמעט כל החלקים חדשים לחלוטין ונדירים ברמה מטורפת (מי אמר טנק דלק חדש בניילון????), ולכן גם המחיר שלהם היה בהתאם. יש עוד חלקים ואני אעלה תמונות נוספות בהמשך.

תהנו.

שלומי

נ.ב - אני כותב את זה ולא מאמין בכלל שאני מקליד את המילים הללו, אבל לתשומת ליבכם - הפאנטיק שלי עומד למכירה......

עכשיו תסגרו את הפה ותרימו את הלסת חזרה מהריצפה. יש לי בעיה אמיתית . נכנס לי פרוייקט חדש ואטרקטיבי ביותר שאינני יכול לוותר עליו, כל כך אטרקטיבי עד כדי כך שאני שוקל למכור את חלום הפאנטיק שלי, ממש כך. פשוט אין לי ברירה אחרת. אז אם מישהו מעוניין (ולפני שאני אתחרט כי גם ככה אני לא ישן כבר שבוע), זה הזמן להתקשר ולנצל את המצוקה שלי - 0507-429966.

לא פירסמתי עדיין בשום מקום על כוונת המכירה שלי מאחר ואני מעדיף שהפאנטיק יגיע לחבר פורום שאוהב את הנושא וידע להעריך מה יש לו ביד.

מדובר בכלי נדיר במחוזותינו. בכלל, הפאנטיקים מאוד נדירים בישראל וגם באיטליה. יש לנו בישראל כמה פאנטיקים מדגם אנדורו, ואולי, ממש אולי עוד כלי אחד או שניים מדגם קבלרו שזה הדגם של הפאנטיק שלי (אחד מהם אצל חבר פורום שהוא חבר שלי, ולמיטב ידיעתי הוא לא למכירה גם אם יענו אותו.....).

לכלי יש כמובן רישיונות על שמי וניתן להעביר בעלות מיידית, וכמובן כולל מלאי לא מבוטל של חלקים חדשים. אני מראש מתנצל ואומר שהמחיר אותו אני מבקש אינו זול אך הוא הוגן ומשקף את ההוצאות שלי בלבד, ללא שום כוונת "רווח" כי אני לא סוחר ולא רוצה להרוויח מהתחביב שלי.

אני מאוד מקווה שאף אחד לא ירים את הכפפה ואני לא אצליח למכור אותו.......

P4060105.jpg

P4060112.jpg

P4060111.jpg

P4060116.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב - אני כותב את זה ולא מאמין בכלל שאני מקליד את המילים הללו, אבל לתשומת ליבכם - הפאנטיק שלי עומד למכירה......

האם יש רופא פנוי בין אנשי הפורום ?

נראה לי ששלומי חולה אנוש ולא מודע למעשיו.............

זה עלול להיגמר לא טוב ומחייב טיפול. :twisted:

שלומי :

כשמדובר בפנטיק הנושא הכספי לא רלוונטי. אתה עושה טעות. לא יהיו הזדמנויות נוספות.

תתקשר אלי.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישי ידידי,

הבעיה היא לא אם אני מודע למעשי, זה פחות רלוונטי.

הבעיה היא שהנשמה שחייה איתי הפכה מודעת למעשי, וזה כבר הרבה יותר רלוונטי וכואב. הפרוייקט החדש שאני עמל עליו בימים אלה הוא השתלת אונת כבד כי היא פשוט תלשה לי אותה ביחד עם חתיכת כליה.....רופא בהחלט יכול לסייע לי אחרי השיחה העדינה שהיא עשתה לי.......אין לה רחמים בכלל ואין לה סימפטיה לא לפאנטיק, לא לדרבי, לא להונדה וגם לא לגברוש הסובארון. אני מאוד חושש שגם יומו של גברוש קרב ובא......אבל דיה לצרה בשעתה.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שאתה ישן בגברוש, שותה סולר ואוכל בידוד חוטי חשמל וממשיך להחזיק את בנסיך? -רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם,

ראשית, תודה על התמיכה שאני מקבל מכם בהודעות פרטיות והניסיון לשכנע אותי לחזור בי מההחלטה למכור את הפאנטיק. מחמם את הלב.

תודה גם לכל המתעניינים טלפונית. נהניתי לשוחח עם כולכם ולהכיר חלק מהאנשים מאחורי הכינויים בפורום.

כפי שאמרתי, אני לא סגור עם עצמי בנושא מכירת הפאנטיק, ואני אנסה למכור פריטים אחרים מהאוסף שלי במקביל (לא, אין לי שום כוונה למכור את אחד מהדרבים, גם לי יש קו גבול אדום).

רן - לשאלתך, אני לא שותה סולר אלא דם (שלי), ואני לא יכול לאכול בידוד של חוטים כי הם לא עוברים דרך הזונדה שמזינה אותי בימים אלא לאחר השיחה שהיתה לי עם הנשמה........

אני מצרף עוד כמה תמונות של חלקים שהגיעו, גם כדי להתגאות ברכישות המדהימות האלה אבל יותר כדי לשכנע את עצמי כמה לא כדאי למכור את היצירה הזו. חלק מהחלקים חדשים לחלוטין וחלק משומשים במצב טוב. חדי העין יבחינו שהשגתי אפילו מנעול לקידון עם מפתחות.

לכל חלק יש את סיפור הרכישה המיוחד שלו, למשל הספידומטר, שנתקף בגעגועים לארץ מולדתו באיטליה, לאחר שהגיע לישראל, והחליט באופן עצמוני לחלוטין לחזור הביתה....אין ספק שלחברינו בדואר ישראל היה חלק חשוב בהחלטתו זו. היה מרדף מקסים אחריו, והסבר משכנע בנוסח דון קורליאונה אל מול המוכרת מדוע אין לי שום כוונה לשלם פעם נוספת על המשלוח. מה שהכי יפה זה שהמוכרת לא דיברה אנגלית ואני לעומת זאת דווקא ממש לא מבין איטלקית....אני מניח שהצילום של ראש הסוס מהסרט הסנדק ששלחתי אליה סייע רבות בהבהרת הכוונה שלי....לפעמים תמונה אחת חוסכת שעה של הסברים.

יש גם סיפור חביב על המוכר של פילטר האוויר שחשב בטעות שאני אראלה ממפעל הפייס ולכן זה מספק לו סיבה מצויינת לחייב אותי בעלות משלוח מופרכת אך חיננית......גם איתו היתה לי שיחה נלבבת שלדעתי לא ממש תרמה לחיזוק היחסים בין הוותיקן לארץ הקודש, וכמעט גרמה למסע צלב חמישי......

תהנו (לפחות כמוני).

שלומי

P4060108.jpg

P4060110.jpg

P4060114.jpg

P4060113.jpg

P4060117.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים,

אתחיל בווידוי - אני לא יודע לדחות סיפוקים, ויש לי אופי חלש, אני פשוט לא יכול לומר לעצמי את המילה "לא".

תשאלו למה? מה נפל עליך על הבוקר שאתה יוצא בהצהרות כאלה מחייבות ועצובות?

או, יפה ששאלתם. בשביל זה אני כאן, להסביר ולספר, ולחלוק אתכם הרפתקה נוספת בסאגת שיפוצי האופנועים שלי שהלוואי ולא תסתיים לעולם.

הסברתי בפוסט הקודם שהפנטיק שלי, היצור האדום, החלום המוטורי שלי מגיל 16 מועמד למכירה כי נכנס לי פרוייקט דחוף יותר (גם עליו טרם כתבתי דבר אם כי הוא כבר נמצא בהליכי עבודה מתקדמים, תהיו קצת במתח....). אפילו פרסמתי תמונות ומודעה בנושא ביד 2 למשך פרק זמן של כמעט חודש שלם, ובאמת שניסיתי לענות בסבלנות ובנימוס לכל מי שהתקשר, והאמינו לי שחלק מהשיחות שקיבלתי היו מוזרות כאשר השיא היה מישהו שהציע לקנות את "הגרוטאה" במחיר ברזל.....

אין מה לעשות חשבתי, שלום בית חשוב הרבה יותר מחלומות, המציאות של חיים עם נשמה אלימה וזועפת אינה קלה, ואם חיכיתי 30 שנה, אחכה עוד כמה שנים עד שירווח לי מעט ואחלים מהפיגועים הכלכליים שיצרתי במו ידי בעת שיפוץ הדרבים, ואז אשוב אל חלום הפנטיק.

נשבע לכם שאפילו התחלתי להאמין לעצמי שאין שום רע במכירת החלום, ודחיית סיפוקים הינה מעשה נשגב בחיי הזוגיות, אבל בכל יום שחלף שמתי לב שאני שמח מאוד שאני לא מצליח למכור. אומנם שנתי נדדה בלילות בשאלה למכור או לא, וגם ישי ידידי טרח להזכיר לי לא מעט פעמים שחלום לא מוכרים, רן (השושנים) הציע לי לישון בתוך גברוש (בלתי אפשרי כי בגברוש מוחבאים המון ברזלים שהנשמה אינה מודעת עדיין לקיומם), ומרוב לחצים ושכנועים בסוף נשברתי.

אני יודע שזה לא נשמע הגיוני ששורד קשוח כמוני שחי שנים רבות במחיצתה של נשמה אלימה נשבר כך בגלל שאלה פשוטה של למכור או לא, אבל האמת חייבת להיאמר גם היא אינה מוצאת חן בעיני, ואני מודה בפה מלא – לא עמדתי בלחץ ונשברתי!!!!!!

כן, פשוט נשברתי לרסיסים ולכן קניתי עוד פנטיק, ככה בשביל הנשמה.......(תרתי משמע).

הוא שאמרתי, אני איש לא רציני, חסר אחריות, פיגוע כלכלי מהלך, שמעדיף לחיות את החלום הצנוע שלו במקום להביט למציאות הפיננסית בעיניים (בהנחה שיישארו לי עיניים אם הנשמה תדע בטעות שלא רק שהפנטיק הראשון לא נמכר, עכשיו נוסף לו עוד אח תאום).

האמת היא שדווקא כן הבטתי למציאות הפיננסית ב"לבן של העיניים", אמרתי לה בנימוס עצבני "let's dance" (באנגלית זה נשמע יותר טוב מעברית, בסגנון אל באנדי), והחלטתי שחיים פעם אחת, וגם אם החיים שלי צפויים להתקצר באופן משמעותי בגלל אשתי שתגלה במוקדם או במאוחר על הרכש החדש, אני עדיין נושם ועדיין חולם ואני רוצה פנטיק. עברו למעלה מ-30 שנה מאז ראיתיו לראשונה ואני עדיין רוצה אותו ולא משנה מה המחיר שאשלם (גם בכסף וגם בבריאות.......).

אז זהו, עכשיו הם שלי. ליצור האדום נוסף יצור תאום זהה לחלוטין אם כי בצבע לבן ובמצב הרבה יותר מוצלח ממצבו של היצור האדום.

סיפור הרכישה מעניין בפני עצמו כי כמו תמיד, כל ההרפתקאות מתרחשות דווקא אצלי.

הכל התחיל בתחילת חודש יוני עת קיבלתי טלפון מאדם שהציג עצמו בנימוס וציין שרכש פנטיק קבלרו, יש לו מספר שאלות, ואם אני יכול להקדיש מעט זמן ולסייע לו להבין אל מה הוא נכנס. היות ואני תמיד שמח לשוחח עם זרים גמורים על התחביבים שלי ובמיוחד על הגרוטאות מברזל שאני מתעקש לכנות אופנועים, שמחתי לחלוק איתו מידע על הפנטיק ואף הפניתי אותו אל מקורות בארץ ובחו"ל העשויים לסייע לו. אינני יודע מדוע ולמה, אבל בסוף השיחה אמרתי לו שאם במקרה הוא יתחרט ויחליט למכור, אשמח לתת לו הצעת רכישה. שימו לב, אני מציע לרכוש פנטיק חדש כאשר בו בזמן מפורסמת מודעה ביד 2 בדבר מכירת הפנטיק הישן.....

לא האמנתי שיקרה משהו עם הנושא הזה ודי שכחתי מהעניין, ולכן די הופתעתי שכעבור כשבועיים, בעת שעסקתי בקניות עבור הנשמה ובני ביתה (אני חושד שהם הילדים שלי כי הם מתעקשים לקרוא לי אבא), קיבלתי טלפון ובצידו השני בעל הפנטיק. לאחר שיחת נימוסים קלה בעודי מקרטע בחינניות בין העגבניות למלפפונים ומקפיד לדרוס עם העגלה אל הבאים מולי במעברי הסופרמרקט הצרים, נדהמתי לשמוע את הדובר בצד השני שואל אם ההצעה שלי לרכוש ממנו את הפנטיק עדיין רלוונטית.

מיד האטתי את מהירות העגלה (בכל זאת, קשה לי להתרכז בלדרוס אנשים כאשר אני מנסה להאזין לטלפון הנייד המגמגם במקביל), ושאלתי בזהירות מדוע הוא החליט למכור, והאם הוא רוצה לשקול שנית את החלטתו. לאחר שיחה קצרה שמחתי לגלות בצידו השני של הקו אדם נחוש שרוצה למכור.

חיש קל נקבעה פגישה ליום שישי אחה"צ, ומסתבר שהמוכר גר בסמוך לאחותי, ממש רחוב אחד לידה. מובן שהנשמה שגרה איתי לא הבינה מה פתאום בעלה נחפז ביום שישי אחה"צ לבקר את אחותו במקום לישון את שנת היופי הרגילה של יום שישי, ומיד העלתה סבר פנים חשדני ותיאוריה מופרכת לפיה אני הולך לקנות גרוטאת ברזל נוספת. העדפתי לשפר עמדות לאחור בלי להסגיר יותר מדי מידע (בקיצור, ברחתי), וריחפתי אל ביתו של המוכר. משא ומתן קצר (יותר נכון להגדיר זאת מתן ומתן....), והיצור הלבן שלי.

מאחר ולהוביל את היצור החדש הביתה גובל בחוסר אחריות קיצוני, נאלצתי בשלב הזה לשכן אותו במחסה זמני מוגן וחשוך, רחוק מעיניה או מידיעתה של הנשמה.

אם תתבוננו בתמונות, תוכלו לראות שמדובר בכלי מושלם לחלוטין, כולל אפילו מגן גחון מקורי וצ'וק. האופנוע מושלם ולא חסר בו דבר, וזה בניגוד לפנטיק השני שלי, היצור האדום, שחסר כמעט הכל.

כעת אוכל לשלב בין שני האופנועים וליצור אופנוע אחד מושלם לחלוטין (עם הרבה חלקי חילוף רזרביים), חוקי עם רישוי על שמי, כולל כל החלקים החדשים שאגרתי עד כה וכל החלקים שהיו חסרים וכעת הושלמו.

ועכשיו לעניין שמו של היצור. אינני רואה טעם להמשיך ולכנות את שני הפנטיקים בשם יצורים. יחד עם זאת, בחירת שם הינה משהו מאוד מחייב, ועד היום לא רציתי לנקוב בשם על מנת שלא אתקשה להיפרד בבוא העת. כעת המצב השתנה והפנטיקים כאן כדי להישאר, ולכן החלטתי על השם "ולנטינו" – שם איטלקי טהור שפשוט הולם אותו ככפפה ליד. השם הזה יהיה משותף לשני הכלים כי בסופו של דבר משני היצורים יצא כלי אחד מושלם, חוקי עם רישיונות, נוסע ובועט. אני אוכל תמיד לשחק עם צבע המיכל ומכסי הצד ולשנות מאדום ללבן ולהיפך, וזה כל הכיף.

מה בתוכנית להמשך? ממש לא הרבה. אני עדיין שקוע כולי בפרוייקט הדרבי סופר שלי שאמור להסתיים בימים אלה ועל כך אעדכן בנפרד בשרשור הדרבים שלי, וכן בפרוייקט הסודי הנוסף שלי, כך שהרבה זמן לפנטיק אין לי, וגם לא משאבים להקצאה. אני מניח שבשלב כלשהו אני אפרק קרבורטור לניקוי, אחליף שרשרת וכבלי גז/מצמד/בלם, אחליף שמן, ויאללה באלאגן. שיפוץ רציני ומקיף מתוכנן רק בשלב מאוחר יותר, אולי בעוד שנתיים. בינתיים, פטור בלא כלום אי אפשר אז קניתי לולנטינו שלי מתנה ראשונה, מיכל דלק לבן, משומש במצב טוב, שיחליף את המיכל הקיים. ככה זה, על ילדים אף פעם לא חוסכים....

וזהו לבינתיים הסיפור שלי על הפנטיקים. בשורה התחתונה שמחתי לגלות שגם להיות חלש אופי יכול להיות יתרון בחיים.

תיהנו מהתמונות.

שלומי

P6240021.jpg

P6240023.jpg

P6240022.jpg

P6240029.jpg

P6240028.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים,

לא עידכנתי מזמן, מעל חצי שנה כמדומני. פשוט לא קרה שום דבר חדש ולמעט המשך צבירת חלקים, לא ממש התקדמתי עם פרוייקט הפנטיקים שלי. טרדות היומיום, פרוייקט הדרבי שלא נגמר, הפרוייקט ה"סודי" שנכנס לצנרת, והחייים בכלל, מעכבים אותי מעיסוק במה שכולנו אוהבים.

יחד עם זאת, לפני כחודש ימים, בעודי עסוק בצייד חלקים ברחבי איביי איטליה, קלטה עיני מודעה בדבר מכירת מתקן לשיפוץ מנוע עבור פנטיק קבלרו. יצרתי קשר עם המוכר האיטלקי שהבטיח לי שהסטנד פרי יצירתו מיועד ממש ובמיוחד לפנטיק קבלרו.

למרות שהיססתי מעט בנוגע לרכישה, בעיקר בגלל שהמוכרים האיטלקים הם נחמדים ואדיבים אבל מעט מפוזרים ולא תמיד מדוייקים או מבינים אנגלית עד הסוף (או שישנה אפשרות שהאיטלקית שלי ממש גרועה....), החלטתי לרכוש את המתקן. הייחוד שלו הוא בכך שניתן לסובב את המנוע ב-360 מעלות וכך נוח מאוד לטפל בו.

לשמחתי, המתקן הגיע ארצה בשלום ואפילו חמק מציפורניהן של פקידות המכס החרוצות והאדיבות. מיד הרכבתי אותו ושידכתי אליו את שרידי המנוע החוקי של הפנטיק האדום שלי. ההתאמה פשוט מופלאה. כעת כל שנותר לי הוא לאחד בין פגר המנוע החוקי לבין המנוע החלופי ששוכן בבטחה בפנטיק הלבן הרזרבי שרכשתי (אצלי הכל כפול, תמיד יש כלי חוקי עם רישוי ועוד כלי נוסף על תקן תורם איברים), והיצור האדום שלי, המדהים, יחזור לטרטר בכבישי ארצנו.

אז הנה המתקן, תהנו מהתמונות, ועל הדרך – אם יש למישהו רעיון כיצד לבצע את השידוך בין 2 המנועים, אשמח לשמוע בהודעה פרטית.

שבת שלום.

שלומי

P1090198.jpg

P1090199.jpg

P1090201.jpg

P1090202.jpg

P1090200.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

שלום חברים,

אני לא מאמין, אבל חלפו למעלה משנתיים וחצי מאז עדכנתי את הפוסט הזה. הרבה תלאות עברתי, וים של קש אכלתי, זכיתי להמון "ברכות" מהנשמה העדינה שחיה איתי, אבל בסופו של דבר סיימתי את הפרוייקט.

להזכירכם, הכל התחיל בראש השנה 2012, והנה אנחנו כאן, אחרי החגים ובחלוף 4 שנים....

לא אקשקש יותר מדי, פשוט אצרף את התמונות ואסגור מעגל וחוב שאני חייב לכם.

תהנו.

שלומיIMG_7874.JPGIMG_7876.JPGIMG_7827.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, חדי העין שביניכם בוודאי שמו לב שהמנוע "מעט" שונה. הפתרון פשוט - אם כבר משפצים לרמת בורג, אז הולכים עם השגעון עד הסוף. המנוע פורק לגורמים והורכב מחדש. יש לו ראש משופר של פוליני בנפח 80 סמ"ק כולל קרבורטור 26, וקלאץ מחוזק 6 קפיצים והצתה אלקטרונית ועוד מעדנים יקרים. הפנטיק הזו פשוט "רוצחת" במלוא מובן המילה. אפילו שאני כבר לא שוקל כמו שהייתי בגיל 16, היא עדיין מעיפה אותי כמו טיל כאשר אני מעט לוחץ....ואני ממש לא לוחץ כי מתוכננת הרצה כדת וכדין בדיוק כמו לפני 34 שנים כאשר נולדה.

תאמינו או לא, בניתי אותה בסלון ונשארתי בחיים למרות מחאותיה הנמרצות של הנשמה. מי הגבר בבית תגידו לי אתם??????

IMG_7824.JPGIMG_7821.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...