Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציה ייעודית לקארספורום

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 3905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן פרוץ (אתה פרצת 8) )

לא הבנתי איך מתקינים

נכנסתי ל 3 הראשונים , מכניס את הקוד וזה עובר לדף הורדה, לוחץ הורדה אבל לא קורה כלום

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט הולך לקישור הראשון > מקיש את הקוד > לוחץ DOWNLOAD > מוריד את הקובץ.

אם האייפון מסונכרן אם אייטונס אז פשוט תלחץ על הקובץ פעמיים ותסנכרן שוב דרך אייטונס.

אם הוא לא מסונכרן אז דרך IFUNBOX תכניס אותו לקטגוריה של אינסטאלוס ותתקין דרך אינסטאלוס.

capturejkjs.png

אפשרות נוספת פשוט להוריד דרך אינסטאלוס ישירות.

לגבי פריצה אני ממש לא זוכר למי פרצתי ולמי לא, פרצתי כבר יותר מ500 אייפונים בשנה האחרונה לא זוכר אפילו חצי מהאנשים :)

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה לעשות את זה במחשב, פשוט ניסיתי דרך האיפון כמו שעושים באינסטולוס

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

האם תוכלו להכין אפליקציה ייעודית לפורום ולאתר??

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם תוכלו להכין אפליקציה ייעודית לפורום ולאתר??

בטח, תן לי חמש דקות ואני מסדר לך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי חמשה-שה דקות. הראשון מבין שנינו.

בוקי, מה יש באפליקציה הזו שמקל את הגלישה? מידי פעם קופצת לי פרסומת שלה ולא הבנתי במה עדיפה על גלישה רגילה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, מה יש באפליקציה הזו שמקל את הגלישה? מידי פעם קופצת לי פרסומת שלה ולא הבנתי במה עדיפה על גלישה רגילה.

זום קבוע, פונט גדול, רואים רק את מה שצריך ולא רואים חתימות, שדות פרופיל, וכל השאר.

עובדת מהר, טעינת עמוד לוקחת שבריר שניה.

נוח יותר לכתוב ולערוך. הסמן לא בורח לשום מקום, אין בעיה לעבור מעברית לאנגילית ובחזרה, ולא צריך לאחר מכן לחפש שעה את תחילת השורה.

יש כמה מגבולות ובאגים, ולא הכי יציבה, אבל עדיין - לגלישה מסלולרי היא הרבה יותר יעילה מדפדפן רגיל.

1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבינו את הצד שלי, לא רק לרשום הודעות בפורומים השונים אלא גם לקרוא כתבות, אבל כנראה נוריד כבר tapatalk.

בכל מקרה תודה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...