Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירידת ערך לאחר תאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבוע שעבר עליתי על חפץ שהיה על כביש חיפה תל אביב ליד נתניה למרות נסיון התחמקות.

מכיוון שאני לא מבין במכוניות :-( גם אם אני קורא על ירידת ערך באינטרנט לפי חלקים אני לא יודע למה לקשר את מה שאני רואה ברכב שלי.

מה שניתן לראות בתמונה:

1) נפגע החלק החיצוני התחתון של האוטו (כחול) בין הדלת הקדמית לאחורית

2) נפגע הגומי שמתחת לאוטו

3) קשה לראות בתמונה אבל יש כיפף קל בחלק התחתון של הדלת הקדמית

מדובר ב מאזדה3 2011 .

אשמח לעזרה לגבי גובה ירידת הערך שמגיעה לי מחברת הביטוח. המוסכניק הוא זה שאמר לי שבטוח יש ירידת ערך עקב הלחמה שהם יבצעו.

תודה רבה!

car.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, ממה שרואים בתמונה, למזלך אין פגיעה בשלדה או בדלת(ות). כך שירידת ערך (אם בכלל) לא צפוייה.

תודה על התגובה המהירה אבל:

1) המוסכניק (שאני מאמין שהוא יודע מה הוא מדבר - או לפחות אני רוצה להאמין) אמר שבטוח יש ירידת ערך כי הם הולכים לבצע הלחמה של החלק הכחול מתחת לאוטו

2) יש כיפוף קל בתחתית הדלת הקדמית. במציאות רואים את זה כשעומדים קרוב כי זה אמנם בחלק החיצוני אבל ממש ממש בחלק התחתון של הדלת.

שוב תודה לכל מי שתורם מזמנו בשביל לעזור לי - אני מנסה להבין מה גובה ירידת הערך שמגיע לי מהביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה אבל:

1) המוסכניק (שאני מאמין שהוא יודע מה הוא מדבר - או לפחות אני רוצה להאמין) אמר שבטוח יש ירידת ערך כי הם הולכים לבצע הלחמה של החלק הכחול מתחת לאוטו

2) יש כיפוף קל בתחתית הדלת הקדמית. במציאות רואים את זה כשעומדים קרוב כי זה אמנם בחלק החיצוני אבל ממש ממש בחלק התחתון של הדלת.

שוב תודה לכל מי שתורם מזמנו בשביל לעזור לי - אני מנסה להבין מה גובה ירידת הערך שמגיע לי מהביטוח.

אולי תבקש דעה שנייה? לא בטוח שהמוסכניק צודק, בכוונה או בטעות. הלחמה שנוגעת בשלדה עשויה להוריד ערך למרות שברכב שלי יש הלחמה שאינה מורידה ערך - בגלל שלדברי מי שגילה את זה זו מחלה ידועה של פיאט פונטו ספייס (כלומר דור 2) עם תאונות פגוש שלא פוגעת בבטיחות או בערך הרכב.

אני לא אוהב מוסכים מרכזיים (אולי יש יוצאים מהכלל) ואני אנחש שכנראה הרכב חדש והמוסך מרכזי, ואולי כדאי שעוד מישהו יציץ בו.

אולי תצלם אותו על הליפט או על ג'ק ותראה לנו.

עריכה: החלק הכחול?! הוא לא אמר מה נפגע? הפח, הדלת, החיבור?

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תבקש דעה שנייה? לא בטוח שהמוסכניק צודק, בכוונה או בטעות. הלחמה שנוגעת בשלדה עשויה להוריד ערך למרות שברכב שלי יש הלחמה שאינה מורידה ערך - בגלל שלדברי מי שגילה את זה זו מחלה ידועה של פיאט פונטו ספייס (כלומר דור 2) עם תאונות פגוש שלא פוגעת בבטיחות או בערך הרכב.

אני לא אוהב מוסכים מרכזיים (אולי יש יוצאים מהכלל) ואני אנחש שכנראה הרכב חדש והמוסך מרכזי, ואולי כדאי שעוד מישהו יציץ בו.

אולי תצלם אותו על הליפט או על ג'ק ותראה לנו.

עריכה: החלק הכחול?! הוא לא אמר מה נפגע? הפח, הדלת, החיבור?

העליתי תמונה. רואים בדיוק מה נפגע. העלינו על הליפט ולשמחתי לא היה משהו נוסף מלבד שלושת הדברים שהזכרתי בפוסט המקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ידירת ערך בגין פגיעה בפח סף עכשיו הכל תלוי האם הוא יוחלף או יתוקן

עד 3% תיקון עד 4% במידה והוחלף.

לגבי הדלת במידה ויש צורך בצביעתה ע.י צפויה 0.75% בגין צבע לא מקורי

כמובן במידה ונפגעו מכללים נוספים צפויה ירידת ערך נוספת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, ממה שרואים בתמונה, למזלך אין פגיעה בשלדה או בדלת(ות). כך שירידת ערך (אם בכלל) לא צפוייה.

אל תקפוץ לתת עצות נחרצות ללא ידע בנושא !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה בכלל לערב ביטוח בסיפור הזה? מה עלות התיקון?

בעד לערב ביטוח:

1. מקבלים כמה שקלים על עלות התיקון (מינוס ה.ע)

2. מקבלים פיצוי על י.ע בהפחתת 1.5% (ה.ע נוספת בירידת ערך. קרא את הפוליסה)

נגד לערב ביטוח:

1. לשמור על הנחת היעדר תביעות בשנים הבאות

2. אם תהיה עוד תאונה בנוסף לזו אז בשנה שאחריה אתה כבר לא בטוח שתהיה בר-ביטוח בכלל

3. במקרה טוטל לוס ישלמו לך עם התחשבות בי.ע

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בשבוע שעבר עליתי על חפץ שהיה על כביש חיפה תל אביב ליד נתניה למרות נסיון התחמקות.

מכיוון שאני לא מבין במכוניות :-( גם אם אני קורא על ירידת ערך באינטרנט לפי חלקים אני לא יודע למה לקשר את מה שאני רואה ברכב שלי.

מה שניתן לראות בתמונה:

1) נפגע החלק החיצוני התחתון של האוטו (כחול) בין הדלת הקדמית לאחורית

2) נפגע הגומי שמתחת לאוטו

3) קשה לראות בתמונה אבל יש כיפף קל בחלק התחתון של הדלת הקדמית

מדובר ב מאזדה3 2011 .

אשמח לעזרה לגבי גובה ירידת הערך שמגיעה לי מחברת הביטוח. המוסכניק הוא זה שאמר לי שבטוח יש ירידת ערך עקב הלחמה שהם יבצעו.ל

תודה רבה!

לפי התמונה נפגע הסף, ויש לקבוע ירידת ערך

צור איתי קשר אנסה לעזור לך יותר

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...