Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשש שלי על פגע וברח.

שימו לב! השרשור הזה בן 4151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר קצת מיהרתי, עשיתי פרסה בצומת (אפשרי לפי החוק), ופגעתי ברכב חונה.

הנזק הוא כמה שריטות ושקע קטן מאוד בשתי הדלתות שלו. (הרכב שלו התנדנד קצת, ואנשים ראו את זה)

ראיתי את הנזק מהחלון, ונסעתי לבית לכתוב פתק.

היו שם הרבה מכוניות, קיים סיכוי שמישהו ראה אותי וחשב שאני בורח.

לבסוף חזרתי אחרי כמה דקות, והשארתי לו פתק.

אם חס וחלילה רשמו את המספר רכב שלי ודיווחו על פגע וברח, המשטרה יכולה לעשות לי משהו?

(ידעתי שאין לי פתק באוטו, אז ישר הלכתי להביא מהבית).

סך הכל מיהרתי לבסיס, קרתה טעות ואני ישלם עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שמתחיל ספר בישול של מרוקאית: דבר ראשון תירגע. השארת את פרטיך על הרכב ואני מניח שלבעליו אין שום אינטרס לכלות את זמנו בתחנת המשטרה הקרובה בהמתנה למסירת דיווח על תאונת פגע וברח.

חוץ מזה, הנה מקרה דומה לזה שהיה לך. אתה אפילו נמצא בנקודת התחלה טובה יותר מהמקרה הזה. בסוף הסיפור ההוא הסתיים בכך שהביטוח שילם על הנזק ושלום על ישראל - לא רישום פלילי ולא נעליים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זה פגע וברח.

כשמדובר בפגיעת גוף זה חמור.

בפגיעה ברכב חונה אם השארת פרטים אין בעיה היית גם יכול לקחת את מס' הרכב ולאתר את הבעלים.

(להשאיר פתק זה לא חוכמה יש כאלו שרושמים פרטים לא נכונים ויוצאים ידי חובת השארת פתק.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין הבעיה העיקרית, שאנשים כנראה ראו אותי ממשיך ליסוע. (אחרי כמה דקות כבר חזרתי ושמתי פתח על החלון).

צילמתי גם את הרכב עם הפתק, ועם המכות.

עכשיו המכות נראות הרבה פחות חמורות מאשר מה שצילמתי.

הרכב לא זז מהמקום, ומה שכן, הפתק לא שם!

מה אני עושה במקרה כזה?

אני בטוח שהוא לא עף מעצמו (לקחתי דףA4 וקיפלתי שיהיה שוליים עבות, ודחפתי קצת בכוח בין הגומיה לחלון, ככה שרק בנאדם יכול לתלוש אותו).

אתם אומרים אולי כדאי לשים פתק חדש?

אני ממש מפחד מהשטויות האלה, יש מצב גם לאנשים כיף ללכת למשטרה.

מה אתם אומרים שכדאי לעשות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית את כל שנדרש מנהג לעשות במקרה כזה, עכשיו הכדור בידיים של בעל הרכב. אתה רשאי להפסיק לאכול סרטים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מפחד מהשטויות האלה, יש מצב גם לאנשים כיף ללכת למשטרה.

מה אתם אומרים שכדאי לעשות?

תודה!

גם אם ילכו למשטרה אין לך ממה לחשוש,

כי אתה לא התנעת מאחריות, השארת לו פתק על החלון.

גם אם תוזמן לחקירה ספר את האמת את כל מה שהתרחש.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צילמתי תמונה של הרכב אחרי שהצמדתי לו את הפתק.

יש שתי חששות: 1 הפתק עף (בעיני לא אפשרי, השתמשתי בכוח להצמדה שלו).

2, איך אני מוכיח ששמתי פתק? (אני השעיר לעזאזל במקרה הזה, אני בטוח אשם, כל טענה של אחרים יותר חזקה משלי)

לדעתי הוא לא יתקן אותו בכלל, למרות שזה רכב מיני מהשנים האחרונות.

(הוא לא נוסע בכלל, אני נוסע כמעט כל היום וכמעט בכל שעה אפשרית, ותמיד היא שם מוזנחת יחסית (אבק וצואה של יונים).

אם היו פוגעים אותו דבר בקוואליר שלי, הייתי הולך למוסך לשאול כמה יעלה, וסוגר מחיר במזומן עם הפוגע מבלי לתקן, כי גם ככה הרכב ישן וצבע מתקלף ומלא שריטות.

בקיצור, אם אתם אומרים שאני בסדר מבחינה חוקית, אני סומך עליכם.

בקצת זמן פנוי שיש לי אני יעשה מעקב על הבית של הבעלים של הרכב, ממבט חיצוני אפשר לקלוט הרבה.

ואם תיהיה לי הרגשה שאני צריך להשאיר עוד פתק או פשוט לדפוק להם בדלת, אני אלך, רק כדי לנקות את המצפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין מה הפחד שלך, גם אם יגידו לבעל הרכב את המספר של הרכב שלך, הפרטים שלך על השמשה שלו, כאילו מה כבר אתה פוחד שיקרה? במקרה הכי קיצוני ולא ריאלי שיכול לקרות: תזומן לחקירה, תגיד שהשארת פרטים ושלום על ישראל אתה בדרכך הביתה.

לסיכום: תסיר דאגה מלבך, לא יקרה שום דבר (חוץ מזה שתצטרך לשלם על הנזק כמובן.)

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מכמה פטרולים, ירד לי הלחץ לגמריי, אחרי שמצאתי כמה דברים:

זה רכב עם דלקן (מי מביא פיאט פנדה עם דלקן:shock:), דבר שני הרכב לא זז יום שלם, דבר שלישי הלחץ אוויר בגלגלים נמוך, משמע שהרכב מוזנח).

אבל עדיין מסקרן אותי איפה הפתק.

גם רכב חברה (לא היה על הרכב שלו אף סמל של חברה), אכפת לבעלים שלו כאשר דופקים אותו.

אז למה שהוא יראה את הפתק ויזרוק אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...