Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא רוצה לנסוע לערד לשדה תעופה נטוש, האם זה שבעטרות בירושלים פתוח?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 3905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זכור לי כי יש שדה תעופה בעטרות שליד ירושלים.

הוא עדיין קיים ונטוש?

ניתן לנסוע בו עם הרכב כמו השדה בערד?

איפה הוא בכלל בתוך האיזור תעשייה? עברתי שם כמה פעמים, לא איתרתי.איתרתי את סופר דרינק,מפעל מלט והמפעל שעושה המבורגרים לרשת בורגרס בר- מרכז הבשר.

תודה לעונים

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שאתה מחפש לעשות דברים לא כשרים אז סתם שתדע שבערד יש ניידות משטרה הרבה פעמים כדי למנוע מירוצים וכו׳ לכן אם קיים גבר כזה בירושלים אני מנחש שגם שם קיים אותו דגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה לא כשר

עברתי את הגיל הזה ממזמן

{אולי רק שיורד גשם ראשון ומשעמם לי}

זה יותר ללמד את אחותי הקטנה שהוציאה רשיון מיומנויות ומצבי חירום

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

בטל

זה מה שרשום בויקיפדיה:

עם פרוץ אינתיפאדת אל אקצה, בשנת 2000, הוחלט לסגור את שדה התעופה, כיוון שהוא מוקף בהתיישבות ערבית צפופה, ממנה ניתן לטווח אותו בקלות. המקום הועבר מידי רשות שדות התעופה לרשות צה"ל, האחראי מאז על אבטחת המתקן.

במתחם השדה שוכן מפעל מת"א של התעשייה האווירית, העוסק בתחזוקת מסוקים.

קיצר,המקום סגור.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר-דרינק (דרעק) ממוקם באיזור התעשיה עטרות.

שדה התעופה ממוקם בין איזור התעשיה לבין הכביש לרמאללה.

ת'אמת, אם אתה אוהב את אחותך, אל תיקח אותה לשם, שדה התעופה נסגר בשל היותו בלב איזור עויין.

אפרופו שדה תעופה נטוש, אני למדתי לרכב על אופניים (בתחילת שנות ה-70) ברח' כנפי נשרים בגבעת שאול. לפני שהוא הפך למה שהוא היום, הוא היה מינחת למטוסים קלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש ללמד את אחותך מספר דברים- יש טעם לנסות במגרש רשות הרישוי בשעה שמשרד הרישוי סגור. לא בטוח שדריפטים יתקבלו בברכה, אבל תרגול עצירות חדות וכו' לדעתי יהיה בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שלא היית שם מעולם. לפני שמגיעים לפס המראה עצמו דרך הכביש יש 2 משטחי אספלט מרובעים, אחד מהם הפך לחניון אגד.

הפס עצמו ומשטח האספלט שיותר קרוב אליו נשארו פנויים.

האמת עדיף ככה, כמות המבקרים פחתה בלפחות חצי מאז שהכביש גישה נסגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך אלעד, באסה שאין איפה ללמוד את הרכב באזור ירושלים.

גם בזמנו חשבתי על המקום אבל היתי בטוח שאין גישה מכיוון שמדובר באזור עימות\ מסוכן.

אתה חושב אם נחפש נמצא ? אולי חניון גדול וריק בימים מסויימים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול יש כמה רעיונות:

1} טדי מאחור, עדיין נשאר שם פיסת אספלט אבל יש המון מדרכות שם. טעות קטנה והמשולשים ז"ל.

2} החנייה של גן החיות בערב,לילה.למעט זוגות צעירים שבאים לעשות "דברים" ברכב אין שם כלב בלילה.

3} החניון הגדול שמאחורי בית המשפט העליון בירושלים.תענוג, גדול ושומם א-ב-ל כל רגע הנודניקים של האבטחה של הכנסת ובימ"ש באים להציק ואף מזמינים ניידת.

4} החניון של מוזיאון ארץ ישראל. מדהים ומומלץ אבל חובה לשים משקיף, העליות למוזיאון מכיוון תחנת הדלק {נווה גרנות בWAZE} תענוג גדול אבל אפס ראות למרחק, אז צריך שמישהו יסתכל שאין איזה ליצן שנוסע בניגוד לתמרור ונכנס מכיוון שני.

5} כל גיבעת המטוס בירושלים שוממת וריקה.שכונה שלמה שבנויה על הר עם כבישים מסביב לה.מבטיח לכם, אפילו הכלבים כבר עזבו שם ונדדו לבית צפפה. {לא להיסתובב שם בחושך,אין תאורה, פחד אימים}

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...