Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערכת מוצרי תחזוקה - האם שווה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להתחיל לטפל ולתחזק רכב חדש. כרגע אין לי כלום.

האם המוצרים בערכה הבאה נחשבים איכותיים ויעשו את העבודה?

http://carplan.co.il/sg_product~KITNEW~11~0.htm

בתחתית הדף יש פירוט של המוצרים שבערכה

mivt.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבל על הכסף. קנה ספוג טוב ורך שמחירו 20 ש"ח ושטוף את הרכב עם סבון כלים פיירי בדלי עם מיים זה יספיק ויתן תוצאות יפות. לגבי הדשבורד אני ממליץ על חומר שניקרא SUN OF A GUN תכשיר בצבע צהוב שמחירו 30 ש"ח. ג'ילדה אתה יכול להביא ב-30 ש"ח זה מספיק. ב-80 ש"ח האוטו ייצא לך מצוחצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף. קנה ספוג טוב ורך שמחירו 20 ש"ח ושטוף את הרכב עם סבון כלים פיירי בדלי עם מיים זה יספיק ויתן תוצאות יפות. לגבי הדשבורד אני ממליץ על חומר שניקרא SUN OF A GUN תכשיר בצבע צהוב שמחירו 30 ש"ח. ג'ילדה אתה יכול להביא ב-30 ש"ח זה מספיק. ב-80 ש"ח האוטו ייצא לך מצוחצח.

כן ועל הדרך אל תשכח גם ברזלית ...

בטון יותר רציני, עם הטיפים של הבחור מעלי הצבע שלך לא יגיע רחוק. תקנה סבון רכב יעודי, ווקס נורמלי, ספוג מיקרופייבר או כפפה רכה ולייבוש תקנה מגבת מיקרופייבר נורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטון יותר רציני, עם הטיפים של הבחור מעלי הצבע שלך לא יגיע רחוק. תקנה סבון רכב יעודי, ווקס נורמלי, ספוג מיקרופייבר או כפפה רכה ולייבוש תקנה מגבת מיקרופייבר נורמלית.

עם לפחות 5 אופנועים עד לא מזמן חדשים מהניילון ורכב חדש אחד גם כן מהניילון כולם נישטפו עד היום בצורה שכזו והכל מצוחצח ותקין. ואין טעם לקנות ברזלית כי זה לא יהיה שימושי וחבל על הכסף. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צחקתי על הקטע של הברזלית אם זה לא היה ברור. למרות שברזלית עדינה משמשת לניקוי האגזוז.

אשמח אם תוכל לצלם את הצבע של הרכבים שלך מקרוב שנוכל להבין מה מצב הברק של הלכה. סבון כלים זה חומר חזק מאוד ולא משאיר שום ווקס אחריו. אם זאת המטרה שלך, אז בבקשה. אם המטרה לשמור על צבע הרכב אז שמים ווקס עליו ואז משתמשים בסבון לרכב שלא מסיר את הווקס יחד איתו. כנ"ל לגבי כל שאר ההמלצות שלי.

אגב SON OF A GUN לדעתי משאיר שכבת סיליקון מבריקה שהיא מסוכנת כששמים אותה על הדשבורד מפני שהיא מסנוורת את הנהג והיא יוצרת השתקפות על השמשה הקידמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבון כלים:shock:

בערכה הזאת יש הרבה דברים שאתה לא צריך.

לשטיפת רכב אתה צריך:

1. שמפו ייעודי לרכב.

2. ספוג\כפפה. הספוג מיקרופייבר של קארפלן הוא מצויין.

3. מטלית לייבוש. אני ממליץ על מיקרופייבר שנותנת פיניש יותר טוב משל ג'ילדה. כמובן שרצוי להזמין מחו"ל, אבל אפשר להסתדר עם תוצרת סנו.

מטלית מומלצת:

http://www.ebay.com/itm/1pc-Microfiber-waffle-big-dry-towel-cloth-cleaning?item=390151468191&cmd=ViewItem&_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D8950724732607637415

כמובן שלתחזוקה שוטפת של הצבע גם ווקס הוא בגדר חובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צחקתי על הקטע של הברזלית אם זה לא היה ברור. למרות שברזלית עדינה משמשת לניקוי האגזוז.

אשמח אם תוכל לצלם את הצבע של הרכבים שלך מקרוב שנוכל להבין מה מצב הברק של הלכה. סבון כלים זה חומר חזק מאוד ולא משאיר שום ווקס אחריו. אם זאת המטרה שלך, אז בבקשה. אם המטרה לשמור על צבע הרכב אז שמים ווקס עליו ואז משתמשים בסבון לרכב שלא מסיר את הווקס יחד איתו. כנ"ל לגבי כל שאר ההמלצות שלי.

אגב SON OF A GUN לדעתי משאיר שכבת סיליקון מבריקה שהיא מסוכנת כששמים אותה על הדשבורד מפני שהיא מסנוורת את הנהג והיא יוצרת השתקפות על השמשה הקידמית.

במיוחד בשבילך וזה אחרי שנה שכבר האוטו אצלי בשטיפה כל שבוע עם סבון פיירי וספוג ב-20 ש"ח וג'ילדה ב-30 ש"ח:

IMG_1092.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להעליב, הרכב אולי נקי, אבל מבריק הוא לא. אתה הורס את הלכה שלך וזה למה שעם הזמן זה בכלל יראה דהוי.

אם זה לא ניקרא מבריק אז לא יודע מה כן אבל מה זה משנה, כל אחד ינקה לפי הרגשתו. ידוע שכל מוצרי הטיפוח האלה נימכרים כי תמיד יהיה מי שייקנה אותם. בכל מיקרה אני לא שולל את כל המוצרים אבל שמפואים למיניהם וסבונים ומטליות שנימכרות בים כסף, ניראה לי מיותר. אני אוהב יותר את המוצרים שנימכרים לדשבורד ונותן לו שיכבת הגנה וברק כמו ה SUN OF GUN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור ביקש המלצה על מוצרים שהם קצת מעבר לסבון כלים וההנחה שלי הייתה שהוא רוצה לשמור על הצבע שלו. אם המטרה שלו היא רק לנקות הוא אכן יכול להשתמש גם בסבון כלים.

אני לא קונה את מוצרי הטיפוח שלי בארץ. זה נכון שיש מוצרים שנמכרים בהרבה כסף ובשלב כלשהו יש רמה מסויימת של diminishing returns - אצלך זה נעצר בסבון כלים ואצלי לא. אם אתה באמת מעוניין להיכנס לזה (ואני מניח שאתה לא) אז אתה מוזמן לחקור קצת על עולם הדיטיילינג.

יש אחד שמספיק לו סוזוקי אלטו להביא אותו מ-א' ל-ב' ויש אחד שרוצה יגואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבון כלים הוא אגרסיבי ומכיל מלחים ש:

1. מורידים כל ווקס שקיים על הצבע.

2. פוגעים בצבע.

מהתמונה שהעלת לא ניתן ללמוד הרבה.

שמפו לרכב עולה 20-30 ש"ח, זאת לא הוצאה כבדה.

אם כבר מדברים, הייתי נמנע מכל התכשירי סקיי למינהם שמטגנים את הדשבורד.

לניקוי פנים, אך ורק מטלית מיקרופייבר לחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבון כלים מכיל מלחים שעם הזמן פוגעים בצבע. על הרכב החדש שצילמת אי אפשר לראות את זה עדיין, אבל תאמין לי שאחרי כמה שנים של שטיפות כאלה מאור והצבע ידהה לו לאט לאט.

לפותח השרשור, קנה חבילה של מגבות מיקרופייבר, שלא שורטות את הרכב, ומאוד זולות, ופשוט תכבס אותן כל פעם.

קנה ייעודי, ותעבוד בשיטת 2 הדליים. דלי אחד מים צלולים בלי שום סבון, דלי שני עם סבון ייעודי ומים. שוטפים היטב את כל החול עם צינור גינה, זה מאוד חשוב כי החול שעל הרכב ישרוט את הצבע אם לא תבצע זאת. טובלים מגבת מיקרופייבר בדלי עם שמפו, ומסבנים היטב את כל הרכב, לפני שטובלים שוב בדלי עם השמפו, טובלים בדלי עם המים, כדי לא ללכלך את הדלי עם השמפו. בסוף שוטפים שוב עם צינור, ואחר כך מייבשים היטב עם מגבת מיקרופייבר אחרת.

הכי חשוב, תנגב היטב גם בפנים הדלתות, באיזורים מעל הבאגאז', כל הפינות הקטנות שאם מפספסים מחלידות.

מיכאל

Hyundai I20 Inspire 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-הספוג טוב אם כי כשהוא רטוב מאט כבד.

2-הסבון בסדר,לא ממש שמתי לב להבדלים בין כול סוגי הסבונים של CARPLAN.

3-הנוזל לדש-בורד מצוין,לא עושה אותו שומני כמו החומרים הזולים ומבריק אותו בצורה שלא שנראית זולה.

4-הווקס הוא וותיק ולא מאט חברים פה משתמשים בו,קל לעבודה עם תוצאות טובות.

5-הגילדה היא כמו כול גילדה.

אישית הייתי מוסיף גם ספריי לצמיגים,תוצאות ממש טובות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברזלית זה עדין מדי, אני שוטף עם נייר זכוכית מספר 600, ובמקום מים משתמש בטרפנטין. יוצא נקי מאוד וללא חיידקים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...