Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמזור התחלף באמצע מעבר .

שימו לב! השרשור הזה בן 4428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים. לא ראיתי פוסט דומה , אז במידה שיש כבר בבקשה אל תכתבו רק -יש כבר ותחסמו את האשכול , תהיו אחים ותנו לינק .

רציתי לשאול מה קורה אם אני באמצע נסיעה ברמזור והוא מתחלף ?

מה שקרה זה שהיה תור ארוך של רכבים ואז התחלף הרמזור והם התחילו לנסוע וכשנכנסתי הוא הבהב לירוק ואז התור נעצר והוא התחלף לאדום כשאני באמצע . החלק הרע זה שהייתה שם מצלמה ואני לא יודע אם היא צילמה או לא.

אז אודה לכם אם תאמרו לי האם :

1.הפלאש של המצלמת אור אדום ניתן להבחנה באור יום ?

2.זה נחשב בכלל לעברה ?

אמא של במבי מלחכת לא רק דשא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חצית את קו הצומת כשהאור האדום דולק- זו לא עבירת רמזור.

המצלמה מצלמת רק אם חצית את קו הצומת כשהאור האדום כבר דולק יותר משתי שניות.

עמדת בתוך הצומת כשכבר היה אדום? וודאי שזו עבירה- אבל פחות חמורה מעבירת רמזור- כניסה לצומת לא פנוי וחסימת צומת .תקנה 65 לתקנות התעבורה קובעת :

"לא ייכנס נוהג רכב לצומת או למפגש מסילת ברזל אלא אם ביכלתו לעבור ולהמשיך בנסיעתו ללא הפרעה, גם אם תמרור הכוונה (רמזור) מתיר כניסה לצומת או למפגש כאמור."

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה צריכה לצלם אותך בכניסה לצומת וביציאה ממנה.

מכוון שפס הדריכה של המצלמה בדרך כלל ממוקם ממש או בקירוב לפס העצירה,אתה כבר הייתה בתוך הצומת אז זה אומר שלא הפעלת את המצלמה ולכן לא צולם רכבך.

לגבי היותך בתוך הצומת שזה אומר שלא קראת נכון את הכביש (התנועה ) זאת עברה,לכן שוטר יכול לעניק לך דוח תנועה

ערה:לגבי המצלמות החדשות אין לי מושג כיצד הם עובדות אני משער שהם עובדים באותה שיטה כמו הישנות רק שבהם אין סרט צילום אלא ״סרט צילום דיגטלי״,זה אומר שהתמונה שנשמרת במחשב .

עריכה : במהלך הכתיבה של הודעה לא ראיתי שכבר ענו לך ,התשובה המדוייקת כמו שרשם הבחור מעליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה צריכה לצלם אותך בכניסה לצומת וביציאה ממנה.

מכוון שפס הדריכה של המצלמה בדרך כלל ממוקם ממש או בקירוב לפס העצירה,אתה כבר הייתה בתוך הצומת אז זה אומר שלא הפעלת את המצלמה ולכן לא צולם רכבך.

לגבי היותך בתוך הצומת שזה אומר שלא קראת נכון את הכביש (התנועה ) זאת עברה,לכן שוטר יכול לעניק לך דוח תנועה

ערה:לגבי המצלמות החדשות אין לי מושג כיצד הם עובדות אני משער שהם עובדים באותה שיטה כמו הישנות רק שבהם אין סרט צילום אלא ״סרט צילום דיגטלי״,זה אומר שהתמונה שנשמרת במחשב .

עריכה : במהלך הכתיבה של הודעה לא ראיתי שכבר ענו לך ,התשובה המדוייקת כמו שרשם הבחור מעליי

כן הייתי צריך לעבור נתיב ולהמשיך לנסוע . אבל אתה יודע איך זה לא תמיד חושבים על זה . תודה רבה על התגובה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך כבר,

רק אם חצית את הקו של הצומת בזמן שברמזור דולק אור אדום תצולם.

לפי התיאור שלך, אתה כבר עברת את קו צומת והרמזור התחלף כשאתה כברבפנים חוסם את הצומת.

סבירות מאוד גבוה שלא צולמת ולא יקרה לך כלום.

היכן זה קרה?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך כבר,

רק אם חצית את הקו של הצומת בזמן שברמזור דולק אור אדום תצולם.

לפי התיאור שלך, אתה כבר עברת את קו צומת והרמזור התחלף כשאתה כברבפנים חוסם את הצומת.

סבירות מאוד גבוה שלא צולמת ולא יקרה לך כלום.

היכן זה קרה?

ל'

תודה גם לך. וגם לבחור שהגיב ראשון הכי ראשון (רק שהוא היה יותר שיפוטי)

זה קרה על 44 לפני פנייה ל1 קרוב לצומת בית דגן . מכירה את הרמזור שם ? - נורא מעצבן המקום הזה ובצהריים יש אולי סנטימטר פנוי על הכביש . בכל מקרה ,אני בדרך כלל זהיר הרבה יותר (הייתי מוסח אמוציונלית ).

אני חושב שאני לא אדאג יותר בגלל התקרית הזאת ,עודדתם אותי מאד וגם לא זכור לי פלאש. תודה רבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כביש 44 יש מצלמת רמזור מכיוון כפר חבד לכיוון מערב, היא נמצאת בצד שמאל על שטח ההפרדה בין הנתיבים.

בכיוון השני יש מצלמה רמזור בצד ימין קרוב למדרכה, בצומת בית דגן לכיוון כפר חבד.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כביש 44 יש מצלמת רמזור מכיוון כפר חבד לכיוון מערב, היא נמצאת בצד שמאל על שטח ההפרדה בין הנתיבים.

בכיוון השני יש מצלמה רמזור בצד ימין קרוב למדרכה, בצומת בית דגן לכיוון כפר חבד.

ל'

זו אמורה להיות שאלה או אינפורמציה ?

בכל מקרה , יש שם עוד הרבה אחרות . לא יודע מתי נסעת שם לאחרונה . למקרה שאת שואלת כי את רוצה לעזור לי להשמיד כמה כאלה - אני אשמח , אפילו יש לי פטיש 5 ק"ג חחחח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפורמציה.

ידוע שיש עוד מצלמות, אני הצגתי את אלו שנמצאות בסמוך לכביש מספר 1.

*שאלה מופיעה עם סימן שאלה בסוף ( ? )

*למסע ההשמדה שלך אתה תצא לבדך, אינני מצטרפת.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...