Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה בסיאט לאון

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 3923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני רוצה לתת +1 ענק לסרול - הסכמה נוספת בינינו שתירשם בספרי ההיסטוריה.

ואני רוצה להוסיף ולחדד.

אתה צריך להבדיל בין VRX ל VRX DIRECT

מה שקורה במגברי הVRX שישה ערוצים הוא שהקרוס אוברים הם אמנם כרטיסים אבל אתה לא יכול להוציא אותם או לעקוף אותם אלא אם כן הVRX שלך הוא מגבר ישיר - מה שנקרא DIRECT.

איפה החשיבות של זה? ברוב המקרים שעובדים בהם עם מגברי שישה ערוצים אתה תיתקל בהגברה אקטיבית שנשלת ע"י HU עם יכולות עיבוד מאוד גבוהות או שאיפשהו בדרך יהיה לו פרוססור.

ברגע שאתה חופף קרוס על קרוס אתה באופן אוטומטי מאבד שליטה אמיתית על המערכת כי אתה צריך לנחש איך הכוונים שלך ישמעו היות ואתה לא יכול לעקוף את הקרוס של המגבר.

אז אם אתה קונה את הVRX - רצוי שגם תשתמש בקרוסים שלו לעשות את החיתוכים הנדרשים.

בכל מקרה - תברר מול האתר של אודיסון מה הם הדרישות וההבדלים המדוייקים בין המגברים.

אבל - HU של CASKA

אני אומר לך את האמת - הדג יסריח כאן מהראש והVRX לא ינוצל אפילו קרוב לפוטנציאל שלו ולכן חבל על הכסף, הזטק יהיה יותר ממה שאתה צריך בפני עצמו.

למה בכל זאת כן הייתי הולך על הVRX? (אבל רק אם הוא היה בעל אפשרות דיירקט) - כי עם מגבר כזה אתה תמיד תוכל לזנק מתישהו לסט שלושה חלקים ולשמור על הגברה אחודה.

אבל הזטק בעצמו יהיה פחות או יותר אובר קיל לרכיבים שמנית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 563
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גרסת DIRECT היא כמובן הנדירה במינה.

ובטח לא מדובר על אחת כזאת כאן בפורום.

השאלה שלי, האם יש אפשרות להסתדר עם קרוסים של המגבר, להגברה אקטיבית עם CASKA.

הרי כל כך הרבה אפשרויות מגבר הנ"ל יכול לתת בכיוונים שונים, האם עדיין נדרש סאונד פרוססור, או מספיק מגבר, אפילו בלי קרוסים של סט קומפוננט!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תרכיב מערכת,תעשה כיוונים בסיסיים,תקשיב איך העסק נשמע ולאחר מכן תתקדם.כרגע אתה סתם מעמיס ומבלבל את עצמך.ההשערות,איך זה ישמע או כל דבר בנוסח זה יטמטמו אותך.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת DIRECT היא כמובן הנדירה במינה.

ובטח לא מדובר על אחת כזאת כאן בפורום.

השאלה שלי, האם יש אפשרות להסתדר עם קרוסים של המגבר, להגברה אקטיבית עם CASKA.

הרי כל כך הרבה אפשרויות מגבר הנ"ל יכול לתת בכיוונים שונים, האם עדיין נדרש סאונד פרוססור, או מספיק מגבר, אפילו בלי קרוסים של סט קומפוננט!?

אפשר לעבוד אקטיבי עם VRX ,קשה להעריך אופציות מבלי לדעת מה התקציב העומד לרשותך

לדעתי פרוססור משומש יכול לעזור מאוד והתוצאה בנסיבות העניין תהיה טובה יותר לדעתי

אם תצליח להכניס באותו תקציב הגברה מלאה פחות טובה מ-VRX+פרוססור משומש.

למשל אם ה-VRX עולה 3000 שח

אז לדעתי זיטק ב-1800 שח ופרוססור משומש BIT1 ב-1200 שח יתנו לך תוצאה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם CASKA נשארת, אבל בדרך יהיה פרוססור? :oops:

הדג מסריח מהראש - אמרתי?

כן - אמרתי

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AUDIOKING

נגיד XETEC ופרוססור יעשו עבודה מצויינת, אבל אם היתי כרגע בכל מקרה רוכש VRX, ובעתיד הייתי מוסיף פרוססור לVRX, זה היה הופך את הסט אפ למשהו WOOOOOOOW? או אותה רמת סאונד כמו XETEC עם פרוססור.

אהבתי רעיון עם זטק וBIT ONE.

אני מצטער על כל השאלות שלי, אך פעם לא היה לי, ולא התעניינתי בפרוססור, תמיד הייתי מגביר הכל אקטיבי, וזהו.

עכשיו עקב HU מוגבל, נאלץ לחפש פתרונות יצירתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדג מסריח מהראש - אמרתי?

כן - אמרתי

כן, אמרת.

הקונספט לא השתנה המערכת תהיה CASKA, עד להודעה חדשה :)

אגב, למה דג מסריח מהראש? :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הHU שלך הוא זה שמוציא את האות - זה המקור שלך.

אם אות המקור היא לא נקיה - כל מה שיבוא אחרי זה בדרך לא יכול ממש לשפר אותה.

פרוססור בהחלט יכול לשפר לך את התוצאה ע"י תיקוני הזמנים ע"י תיקוני הגברות\הנחתות בעזרת אקולייזר ע"י היכולת להפוך פאזות ולהנחית ערוצים בנפרד.

אבל פרוססור לא יכול לשפר לך את האות עצמה ובין HU פשוט לבין HU ברמה מאוד גבוהה יש הבדלים מאוד שמיעים.

אני זוכר שבקורולה 2007 היה לי HU פשוט של קלריון - משהו שתג המחיר שלו היה בסביבות ה500 שקלים, בקיצור סדרת כניסה שלהם.

ואז עברתי בהגברה מקיקר ללווייתן - השיפור היה אדיר וחשבתי שלHU אין משקל שווה ערך למגבר בחשיבות שלה.

ואז עברתי לCARPC (כל הזמן הזה היה לי את הביט1) שנכנס לפרוססור שלי במקום הHU (אנלוגי עדיין)

ואני פשוט נשארתי ככה :shock:

ואז עברתי ליציאה האופטית של הCARPC ונקיון הצליל היה עוד יותר טוב!

אבל המעבר מHU פשוט לCARPC שכנראה למרות הכל, כרטיס הקול שלו מוציא אות נקיה מאוד - השאיר אותי בהלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, קשה מאוד לקבל החלטה כשאחד אומר,

המגבר הוא לב המערכת

השני, HU הוא הפריט החשוב.

וכו...

כל החלקים הם חשובים לא יותר ולא פחות מהשני.

אבל אין מה לעשות, אני לא אוותר על:

GPS

BT

VIDEO

מצמה אחורית

ועוד שלל של פונקציות, ואפשריות שיש במערכת אחת.

כן, היה לי ALPINE 9855

היה CLARION סידרה 7, לא זוכר דגם (האמת חרא מכשיר היה) וקניתי אותו חדש, כאן בארץ... טוב לא משנה.

אני מבין טוב מאוד מה, איך, ועד כמה, יכול להשפיע HU על סאונד של המערכת כולה, אבל הפעם, יש CASKAת ואיתה נעבוד, עד שלא נגייס כספים לאיזה 2DIN של ALPINE :)

אז מה הייתם ממליצים, בתנאי שבעתיד אני לא מתכוון להחליף מגבר כלל.

אני רוצה לקנות מגבר לכל החיים, ולא לחזור לנושא הזה אף פעם.

אין לי בעיה להוסיף BIT 1, או JBL MS_8 בהמשך הדרך, במידה ולא אהיה מרוצה מהסאונד.

אבל כרגע, אם יקח VRX אנסה לעבוד עם קרוסים מובנים במגבר עצמו.

אם אקח XETEC, יהיה קצת יותר מסובך, ואצטרך לעבוד פסיבית, אבל גם פה עם הזמן אפשר להוסיף פרוססור.

למה, למה הבחירה תמיד כל כך קשה. למה תמיד אין סוף להתלבטות????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר על קלריון סדרה 7 חרא מכשיר כנראה שלא ידעת איך להשתמש בו,אכן הוא לא פשוט לשימוש בהתחלה ובעל פונקציות רבות.

בקשר למגבר,שני המגברים שתקנה יכולים להישאר לך "עד סוף החיים" פשוט תדאג לתקציב שלך מה שיותר נוח לך והכי נגיש לך,תמיד תוכל להחליף ולהשתדרג זה לא כזה סיפור,תקנה מה שיש והכי טוב לך ותהנה,עם ה HU שלך אני בטוח שלא תרגיש בההבדל בין ה VRX לזטק.

לדעתי עדיף שתקנה מה שיותר זול מבין המגברים,תחסוך את שאר הכסף ל HU נורמלי ותביא אותו,בהזדמנות כבר תביא פרוססור,אם אז לא יהיה לך מספיק תמיד תוכל למצוא מגברים ברמות האלה אך יותר גבוהות למכירה.

בהצלחה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של קשה

אתה פשוט צריך להבין שאם אתה קונה את הVRX מבחינתך אתה קונה אותו כהשקעה לעתיד ונכון לעכשיו עם הרכיבים הנוכחים אתה לא תוכל לנצל את מלוא הפוטנציאל שלו כי הוא כמה ליגות טובות מעל רוב הרכיבים שלך.

אבל זה לא פוגע במערכת שלך זה רק שומר על זה שאת יישור הקו שלך ברכיבים אתה תעשה כלפיי המגבר וזה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LANOSFORCE

אתה אומר שבשלב הזה, מערכת (לא משנה עם איזה מגבר) תנגן אותו דבר, ויש טעם להשקיע במידה ובעתיד אני אשדרג חלקי מערכת, אז יבוא שיפור, ואז נגלה עולמות אחרים...

עד אז שני מגברים נגנו אותו דבר.

השאלה היא (אותו דבר) זה:

א. ינגנו טוב

ב. ינגנו לא טוב

ג. לא ינגנו בכלל

ד. לחתוך אוזניים, ולשכוח פעם ולתמיד מה זה אודיו ברכב, ומה זה אודיו בכלל. חחח :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני לא יכול לאמר כזה דבר כי כל עוד אתה משתמש בקרוס אוברים של המגברים בין אם זה באופן ישיר או שאתה פשוט לא יכול לעקוף אותם - שני מגברים לעולם לא ינגנו אותו הדבר.

וגם בלי קרוס אובר לא כל מגבר יגביר כל תדר וכל טון באותה העוצמה בדיוק.

הבעיה היא שהאות שתצא לך מהCASKA היא לא אות נקיה וסביר להניח שגם לא אות חזקה באותה המידה שהיית מקבל מHU ברמה גבוהה שלא לדבר על אחוזי עיוות ורצפת רעש שגם כן יהיו גרועים יותר בקאסקה.

מה שאתה תקבל זו הגברה שבמקרה הטוב ביותר תחשוף כמה שפחות מהפגמים האלו הודות למגבר טוב - אבל אתה לא תקבל תוצאה נקיה וברורה באותה מידה שהיית מקבל מהVRX הזה על מקור טוב מלחתכילה.

מעבר לאחוז מסויים של פגיעה באות המקור ואתה תשמע את זה כבר לא רק בגראביטי אלה גם בVRX בעוד שאם היה לך HU ברמה גבוהה מאוד יתכן והגראביטי היה זה שפוגע באות בעיקר והVRX היה הופך כאן לנקודת שיפור.

עד כמה הגראביטי פחות טוב מהVRX? - רק מבחן עיוור יכול להוכיח כזה דבר כי לדעתי זה מגבר טוב מאוד שגם כן מהווה אובר קיל לרכיבים שלך כמו שציינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...