Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחלופה זולה למי שרוצה הגה עם כיסוי עור

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחבר בעל לאנסר "ספורט" נמאס מזה שההגה המקורי כבר מקולף לגמרי אבל המחירים שהוצעו לו לצורך חידוש ההגה היו גבוהים. הוא החליט לנסות להזמין קיט של כמה עשרות שקלים מאיביי. הקיט כולל כיסוי עור (או דמוי עור אני לא ממש יודע),חוט, מחט והוא מגיע בכמה מידות.

העבודה לא פשוטה ודי מייגעת אבל התוצאה הסופית מדהימה לדעתי ביחס לעלות. הכיסוי יושב צמוד מאוד ונראה ממש טוב במציאות.

והרי התוצאות לפניכם:

1234.jpg

310617_2532263559570_1642951809_2517391_1534409750_n.jpg

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה אחלה! האמת שממש לפני כמה ימים נתקלתי בכיסוי כזה ל206 באיביי והתלבטתי אם לקנות. טוב לראות שמישהו ניסה ויצא לו מוצלח. נשאר רק לקוות שהתפרים יחזיקו מעמד בשימוש עם הזמן.

תודה על השיתוף!

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לינק למוצר ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לינק למוצר ?

איציק

בבקשה

http://www.ebay.com/itm/Dark-Grey-Leather-Steering-Wheel-Cover-Size-M-Hole-/230663921582?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item35b4a41fae

אצלי מותקן כיסוי כזה כבר למעלה משנה, נראה ומרגיש מצויין, ובטח שלא קיימת הבעייה הבטיחותית

המוכרת של הכיסויים הרגילים שמחליקים בדיוק ברגעים הקריטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני חושב שמגיעה לדבר הזה הקפצה.

הזמנתי אחד כזה ותפרתי על ההגה. זה יוצא טוב, נעים למגע, וכמובן יושב צמוד ולא זז מילימטר. לא רע בשביל פחות מ-50 שקל. אומנם נראה קצת מסובך, אבל זה באמת די פשוט גם למי שלא תפר מימיו. לי אישית זה לקח שעה, וגם זה רק בגלל שבקטע אחד לקחתי פחות מדי חוט, אז הייתי צריך לפרום ולהתחיל מחדש. אז לא להתקמצן על החוט! יש מספיק ונשאר עוד הרבה בסוף.

במקרה שלי מדובר בגטס, הזמנתי במידה M וזה מתאים בדיוק.

(M Size (37-38cm) / 14.5-15 inch)

זה הקישור למוצר (בקישור הקודם שפורסם פה, המוכר כבר לא שולח לישראל) :

http://www.ebay.com/itm/260876856536

וזה הסרטון שנעזרתי בו. ברגע שמבינים איך להתחיל ואיך לקשור בסוף כל מקטע, זה הולך די בקלות.

http://www.youtube.com/watch?v=C0wENQzwWjE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ואלה התוצאות:

iznq1jzz3gyy.jpg

yeimzznwjwmz.jpg

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש סופר לנסר שנת 94', הגה 3 צלעות, והוא דק יותר מההגה עם ה 4 צלעות, ההגה שלי הוא 9 ס"מ היקף...

ובאיביי מה שמוכרים זה 10 ס"מ ו 10.5 ס"מ

מה אפשר לעשות ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asafasaf, התגובה מופנית אליך.

אני לא מעודכן במחירי השוק, אבל המחיר נראה נמוך ביחס לעור אמיתי.

עשית עבודה יפה מאוד בתפירה, יש טיפים? הערות? הארות? או שפשוט צריך ללכת לפי המדריך?

ועכשיו לשאלות האמיתיות: זה נוח? מחליק? מחוספס? הכף יד מזיעה?

תודה על הפרסום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון במודעת המכירה מצוין עור אמיתי, אבל גם אני לא בטוח כמה זה נכון. מה שבטוח שזה כן נעים למגע, לא מחליק, ויצא לי לנסוע אתמול לצפון, שעתיים לכל כיוון, בלי מזגן, לא הרגשתי שכף היד מזיעה באופן מיוחד.

ממליץ לצפות בסרטון פעמיים כדי להבין מה הוא עושה שם בדיוק עם המחט. זה באמת פחות מפחיד ממה שזה נראה, ואם אתה מאזור השרון אשמח לסייע לך בתפירה.

Jamshu צר לי, באמת בכל המכירות שנתקלתי בהם היה מדובר רק על 10 ס"מ Grip Circumference.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי כיסוי כזה והוא באמת מעולה.

זה שמעלי עם הבעיה של ה 9 ס"מ.

אתה יכול ללפף על ההגה איזולירבנד,

עד שתגיע לעובי האופטימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי כיסוי כזה והוא באמת מעולה.

זה שמעלי עם הבעיה של ה 9 ס"מ.

אתה יכול ללפף על ההגה איזולירבנד,

עד שתגיע לעובי האופטימלי.

עזוב, זה לא שיטה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי שבוע שעבר כיסוי במידה SMALL גימור ממש דומה לסרטון .כיסויים קודמים היו קצת זזים .הוא יושב ממש ממש צמוד.

ולא זז.עלה 30 ש"ח.עור/דמוי עור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר עלה הנושא - לפני כתשעה חודשים קניתי ו"תפרתי" את הכיסוי הזה על ההונדה.

נוח, נראה מצויין ומחזיק מצויין. צרפתי תמונות מהיום :-P

יא אללה איזה באסה.......

אין מצב זה יתאים לי בכל זאת אולי ???

איזה באסה

בעבר חשבתי לשים על ההגה שכבת ספוג דקיקה מתחת לכיסוי כדי לעבות אותו במעט. אני ויתרתי על זה בסוף, אבל יכול להיות שזה יפתור לך את הבעיה...

IMG_2885 (Medium).JPG

IMG_2886 (Medium).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...