Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, Shmelov כתב:

לשדרג לטלפון מודרני... ✌️

מזה אני חששתי, אין שום דרך להחזיר את הפיצ'רים הללו?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוזר.

ריסטרט ניסית?

הצעד הבא הוא לאפס הגדרות יצרן, רק שזה ימחק את *כל* המידע על הטלפון. צריך לדאוג שהכל מגובה לפני שעושים את זה.

אם הנזק הוא חומרתי אז לא בטוח שתיקון במעבדה ישתלם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, DareDevil כתב:

הסמסונג a10s השתגע, אין לי בלוטות' או וויפי. אני לא מצליח להפעיל אותם. כנ"ל נתב אלחוטי

בחיפוש בגוגל זה נראה כבעיה נפוצה של הדגם הזה. יש צ'יפ שאחראי על הוויפי והבלוטות' שכנראה צריך להחליף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי כולם,

יש כאן דעות או חוות דעת על אייפון se 2022?

במיוחד איך החוויה, כי מאוד רוצה מכשיר עם מקש בית 

תודה

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שקנה כזה לפני שנה בערך. החליף אצלו אייפון  8 מזדקן. והוא מרוצה ממנו מאוד, למרות שלטוב ולרע ההבדלים הם לא כאלה מהותיים, כי אין מה לעשות כמעט כול האייפונים הם מכשירי דגל לשעבר והם מזדקנים מעולה. ההבדל המהותי באמת הוא בזמן הסוללה שאצלו הסוללה באייפון 8 הייתה מחזיקה חצי יום ועכשיו בשימוש בינוני(ללא משחקים) היא מחזיקה יום שלם בלי יותר מדי בעיות. 

בעיקרון חווית השימוש בכול האייפונים היא די דומה, ונעה בין טובה לטובה מאוד. בוא נגיד שאם אתה רוצה מכשיר מעולה עם כפתור בית ובסדר עם המגרעות המאוד ברורות שלו- אתה תקבל אחלה מכשיר. אין פה הפתעות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, operation103 כתב:

היי כולם,

יש כאן דעות או חוות דעת על אייפון se 2022?

במיוחד איך החוויה, כי מאוד רוצה מכשיר עם מקש בית 

תודה

למה הכוונה ב-חוויה? 

מה יש לך כרגע? 

מה אתה עושה עם המכשיר? 

הדבר הכי בולט ב-SE זה מסך קטן משמעותית ביחס למה שמקובל כיום, באיכות פחות טובה מבחינת צבע וניגודיות. המסך לוקח חלק קטן מגוף המכשיר. 

חיי הסוללה מהפחות טובים שיש. 

מצלמה אחת. 

מכל בחינה אחרת (ביצועים ומערכת ההפעלה), זהה לכל אייפון אחר. 

זה מכשיר מצויין למי שרוצה מכשיר עמיד, לאורך זמן, וקטן יחסית עם ביצועים ברמה הגבוהה. 

זה לא מכשיר לצפייה במדיה או לקריאה וכתיבה של טקסטים ארוכים. 

אם זמן המסך שלך ביום קצר, זה מכשיר מעולה. 

יענו, הפוך מכל מה שאפשר להגדיר כ-חוויה. 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.7.2023 בשעה 20:40, davemustaine87 כתב:

יש לי חבר שקנה כזה לפני שנה בערך. החליף אצלו אייפון  8 מזדקן. והוא מרוצה ממנו מאוד, למרות שלטוב ולרע ההבדלים הם לא כאלה מהותיים, כי אין מה לעשות כמעט כול האייפונים הם מכשירי דגל לשעבר והם מזדקנים מעולה. ההבדל המהותי באמת הוא בזמן הסוללה שאצלו הסוללה באייפון 8 הייתה מחזיקה חצי יום ועכשיו בשימוש בינוני(ללא משחקים) היא מחזיקה יום שלם בלי יותר מדי בעיות. 

בעיקרון חווית השימוש בכול האייפונים היא די דומה, ונעה בין טובה לטובה מאוד. בוא נגיד שאם אתה רוצה מכשיר מעולה עם כפתור בית ובסדר עם המגרעות המאוד ברורות שלו- אתה תקבל אחלה מכשיר. אין פה הפתעות. 

תודה רבה , קיבלתי מידע :) 

מעריך 

בתאריך 20.7.2023 בשעה 07:24, falou כתב:

למה הכוונה ב-חוויה? 

מה יש לך כרגע? 

מה אתה עושה עם המכשיר? 

הדבר הכי בולט ב-SE זה מסך קטן משמעותית ביחס למה שמקובל כיום, באיכות פחות טובה מבחינת צבע וניגודיות. המסך לוקח חלק קטן מגוף המכשיר. 

חיי הסוללה מהפחות טובים שיש. 

מצלמה אחת. 

מכל בחינה אחרת (ביצועים ומערכת ההפעלה), זהה לכל אייפון אחר. 

זה מכשיר מצויין למי שרוצה מכשיר עמיד, לאורך זמן, וקטן יחסית עם ביצועים ברמה הגבוהה. 

זה לא מכשיר לצפייה במדיה או לקריאה וכתיבה של טקסטים ארוכים. 

אם זמן המסך שלך ביום קצר, זה מכשיר מעולה. 

יענו, הפוך מכל מה שאפשר להגדיר כ-חוויה. 

בגדול, אתה צודק - ההגדרה של חוויה צריכה להיות מדויקת יותר. החוויה כוונה חוויה מינימליסטית, האייפונים המוצלחים ביותר שהיו לי הם 4s ו5s,  (מרובעים, קטנים ונוחים לשימוש ביד אחת) שימוש בטלפון, מצלמה וקצת הודעות. זמן מסך מועט, אבל בטלפונים המשודרגים יותר החל באייפון 6 (עגול לעומת מרובע) הרגשתי שהאיכות קצת ירדה, וב 7 כבר עברתי לאנדרואיד. החזרה שלי היא המכשיר הנוכחי (אייפון 11), שהוא מושלם פרט לחיסרון במקש בית ואולי היותו גדול במקצת, אבל זה nit picking. חייב לציין ש2 מצלמות ושילוב של ai במערכת ההפעלה מהווה חיסרון מבחינתי , כמה שיותר פשוט יותר טוב. 

חשבתי על se 2 עם נפח 256 לאריכות ימים, יכול להיות שאמתין לראות אם יהיה se 3 ועד אז המחירים יכולים לרדת קצת. 

שוב תודה רבה על העזרה!

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, operation103 כתב:

חייב לציין ש2 מצלמות ושילוב של ai במערכת ההפעלה מהווה חיסרון מבחינתי

לא הבנתי מה החיסרון בשתי מצלמות. אתה לא חייב להשתמש ברחבה.

AI יש לך בכל מקרה.

לשימוש ביד אחת, אייפון 13 מיני. המצלמה טובה יותר מה-11 באופן מובחן. היה לי את המכשיר לכמה חודשים ואין לי תלונה אחת עליו. לפרופיל השימוש שלך הוא נשמע לי חסר חסרונות, להוציא העובדה שיקר (אבל גם לא מאוד, יחסית לאייפונים). המסך שלו משמעותית טוב משל ה-SE, כמו גם נוחות התפעול ביד אחת.

מה שכן, אין לו כפתור home, אבל זיהוי הפנים עובד אחלה. לי לא הייתה בעיה איתו, להוציא המקרים שאתה רוצה לשחרר נעילה בלי להסתכל בטלפון.  

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, falou כתב:

לשימוש ביד אחת, אייפון 13 מיני. המצלמה טובה יותר מה-11 באופן מובחן. היה לי את המכשיר לכמה חודשים ואין לי תלונה אחת עליו. לפרופיל השימוש שלך הוא נשמע לי חסר חסרונות, להוציא העובדה שיקר (אבל גם לא מאוד, יחסית לאייפונים). המסך שלו משמעותית טוב משל ה-SE, כמו גם נוחות התפעול ביד אחת.

איך היתה הסוללה שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי סוגרת יום בלי בעיה. היא גם יותר טובה משל ה-SE. 

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

אבל... הוא קטן. בלילה כבר הייתי צריך להגדיל את הפונטים.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד...

אפשר לחתימה?

• מצחיק 3
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המלצות לטלפון לילד לשימוש ביתי מתחת לרף המכס (75 דולר)? ניסיון עבר טוב מאוד עם שיומי ולכן יש עדיפות למוצרים שלהם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי היום אין כבר חיות כאלה. זאת אומרת יש, אבל או שמכשירים רעים מאוד או שמחברות סיניות לא מוכרות. 

יש מכשירים סבירים בעיקר של שיאומי רדמי, POCO ו-וואן פלוס, אבל הם כבר יעלו 400-500 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי השבוע לביתי samsung a14, לדעתי זה מכשיר טוב במחיר זול. טלפון סלולרי Samsung Galaxy A14 SM-A145F/DS 64GB 4GB RAM סמסונג | GAME HOUSE - גיים האוס

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...