Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

3 שנים לגמרי אפשרי עם חראסונג דגל :) (שלי חוגג עכשיו 3 שנים וחודשיים,עדכונים בזמן כפי שציינת,לפעמים יש קצת איטיות במהנשמע\מצלמה אבל התרגלתי..)

כבר ממזמן רוצה לשדרג לס23+ אבל מחכה עוד ועוד קצת..לא בוער

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חראמסונג? כשבודקים את התמורה למחיר הסמסונגים מצויינים, ואורך החיים שלהם טוב מאוד.

משך אי אילו שנים המשפחה שלי עם כל מיני מכשירים (מוטורולה, נוקיה, שיומי), בשנים האחרןנות רובנו עבר לסמסונג וממש לא מצטערים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם מושלם הייתי שמח לראות מכשיר דגל של אנדרואיד תוצרת NOKIA או HTC, אבל אלו איבדו את זה ממזמן כשבחרו לבזבז הון על משאבי פיתוח עבור WP ז"ל ו-HTC שגם כן איבדו את זה מאז ה-HD2 האלמותי.
נכון להיום, לדעתי, למי שמחפש את חוויית האנדרואיד הכי מקיפה OOTB צריך ללכת עם סמסונג. הקלטת שיחות, ממשק יציב ואינטואיטיבי, מצלמות סבירות+, תמיכה נורמלית ב-VoLTE ו-VoWiFi בלי התעסקויות מיותרות עם קיסטומים ו-Root-ים (דבר שמתבקש אפילו בפיקסלים) ותחנונים לספקיות הסלולר שייפתחו את שני השירותים הנ"ל כי השיקוץ הסיני אמנם תומך חומרתית אבל אם זה לא סמסונג או אייפון, אז זה לא הולך לקרות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כי הזכרת אותם: היום HTC זה בגדול פיקסל. גוגל קנו את חטיבת הסלולר שלהם ורוב העובדים עברו לעבוד בגוגל.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל הפיקסל הוא עדיין מכשיר מאוד בינוני מבחינה חומרתית (למעט המצלמות, שגם במקרה שלהן הגושפנקא מגיעה מצד התוכנה). אני מדבר על ימי הזוהר של HTC, עם ה-Sense UI שלטעמי היה ונשאר ה-UI הכי שעקסי באנדרואיד, EVER.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף ^^ כשקניתי את הסמארטפון הראשון (גלקסי 1) וחבר קנה אחריי את ה HTC וואלאק התמלאתי קנאה..אבל לא החלפתי (גם לא שנים אחכ עד שפרשו)

לפני ה S20+ פזלתי לכיוון הפיקסל אבל משהו שם נראה MEH...לא ממש מלהיב כמו שאני רגיל\רוצה או שסתם נראה לי שלא נסתדר יחדיו..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ALÞћÃ כתב:

נכון, אבל הפיקסל הוא עדיין מכשיר מאוד בינוני מבחינה חומרתית (למעט המצלמות, שגם במקרה שלהן הגושפנקא מגיעה מצד התוכנה). אני מדבר על ימי הזוהר של HTC, עם ה-Sense UI שלטעמי היה ונשאר ה-UI הכי שעקסי באנדרואיד, EVER.

למה לא נדבר על הבלקברי והפאלם פיילוט...?!

המצלמות של הדור החדש של הפיקסל (להוציא ה-7a) הן בעלות חיישנים גדולים יותר וזה בולט, בייחוד שמסתכלים על הקובץ לפני העיבוד. מצד שני, העיבוד מתאים יותר לחיישנים קטנים יותר, מה שגורם לתמונות להראות מעובדות מדי, לעיתים.

אותה בעיה קיימת גם באייפון. שוב, תלוי מה המחשב מחליט שהעיבוד צריך להיות.

לגבי הממשק, מה שהופך את הממשק של הפיקסל לסקסי זה ה-voice assistant. הדגש על עיבוד נפרד מורגש והאסיסטנט, כמו הזיהוי הקולי כולו, גם מהיר וגם מדוייק פי כמה. אם לסירי היה יתרון בשליפת אנשי קשר, פתיחת אפליקציות ומהירות, זה די נעלם בפיקסל 7.

פונקציות השעון/טיימר, חיוגים, הודעות וואזאפ בנהיגה, פתיחת אפליקציות, קביעת משימות ופגישות, הכל עובד ממש טוב. 

בכל הקשור לממשק, רב האנשים לא עושים שומדבר עם הסלולרי שלהם, מלבד לפזר אייקונים באופן אקראי ולזכור עם הזמן איפה הם. מעטים האנשים שיושבים ומקנפגים את המכשיר שלהם, יוצרים מסכים לפי אופי שימוש, מתקינים קיצורים, מכניסים אוטומציות וכו׳.

אבל זו לא שאלה של ממשק, זו שאלה של טירחה של המשתמש ואפשר לייעל כל מכשיר, אם טורחים.

לרב אף אחד לא טורח...

הפיקסל הוא עדיין מכשיר משמעותית יותר זול מהמכשירים היקרים של סמסונג, ומבחינת חווית המשמש, לא תרגיש הבדל.

כן, אני יודע, אין 5G. מישהו צריך 5G ו/או זה שווה לו את זמן הסוללה?

כן, להפעיל volte צריך להתקין משהו ואז להגדיר משהו... לא טרחתי. לא יודע מתי זה ממש מועיל...

מה שכן משמעותי נגד רכישה של פיקסל זה שאתה תלוי במעבדות מקומיות שאין להם ממש קשר ליצרן. בסמסונג אתה מכוסה הרבה יותר טוב, מבחינת חלפים. וכמובן, יש את סדרה A של סמסונג, שהיא אחלה לכל משתמש שאין לו שום דרישות מיוחדות. לטעמי היא גדולה מדי ואני כן עושה שימוש במצלמה העדיפה של הפיקסל, אבל לרב האנשים זו האופציה של הראש השקט.

אם הייתי צריך לייעץ למישהו שכל מה שכתוב למעלה זה סינית בשבילו, לרכוש מכשיר, הייתי אומר לו לקנות סמסונג. חד משמעית.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, falou כתב:

volte צריך להתקין משהו ואז להגדיר משהו... לא טרחתי. לא יודע מתי זה ממש מועיל...

אם אני לא טועה ה-VoLTE נדרש בשביל wifi calling. ו-wifi calling עוזר במקומות בהם הקליטה הסלולרית בעייתית, אבל יש wifi זמין.

לדוגמא, אצלנו בבית אין קליטה, למעט אם עומדים ליד החלון של הסלון. זוגתי עם אייפון מקבלת ומוציאה שיחות חופשי, מכל הבית. אני, עם פיקסל, לא יכול. כשאני יודע שצפויה שיחה, שרצוי לא לפספס, אני משאיר את המכשיר על יד החלון. בשבילי זה לא דיל ברייקר וגם המכשיר הבא יהיה פיקסל (עכשיו עם 4a שמתקרב ליומולדת 3).

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לעניין ה-wifi calling פתרון. כאמור, לא טרחתי, אין לי בעיה. אני חושב ששווה לך במצבך לטרוח.

לגבי ה-4a, תשמור עליו טוב כי כל דבר שיחליף אותו יהיה, בהשוואה, גם ענק וגם משקולת...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בעקבות תקלה עם הGPS/WIFI/BT. אני צריך לקנות טלפון חדש.

התקציב שאני מוכן בשבילו זה אלפייה. אפשר להתגמש טיפה אם זה יצריך בשביל הדרישות שחייבות להיות בסמאטפון - esim ותוצרת סמסונג

שאר הדרישות שלא ממש חייבות להיות אבל מעדיף לתפוס את כולן אם אפשר (בסדר אקראי)

חיבור אודיו 3.5''

NFC

מצלמות טובות

זיכרון גדול

אפשרות לבצע חיבור אינטרנטי למחשב עם כבל.

סלוט להרחבת זיכרון

רמקול סטריאו

תודה מראש לעוזרים (:

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, DareDevil כתב:

esim ותוצרת סמסונג

זה בטוח לא יקרה בתקציב של אלפיה.

esim בסמסונג קיים רק בסדרת S, ומכשירים חדשים בסדרה מתחילים ב2.5K

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Igalz כתב:

2.5K, פחות מתאים להוצאה כעת.

אולי יש חברה שהיא לא סינית אבל שיש לה esim?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Igalz כתב:

מה הכוונה שלך למכשיר חדש? 

כי אפשר לקנות גלקסי S21 חדש באריזה ב-1600 והוא תומך אי סים, מנסיון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, DareDevil כתב:

בעקבות תקלה עם הGPS/WIFI/BT. אני צריך לקנות טלפון חדש.

התקציב שאני מוכן בשבילו זה אלפייה. אפשר להתגמש טיפה אם זה יצריך בשביל הדרישות שחייבות להיות בסמאטפון - esim ותוצרת סמסונג

שאר הדרישות שלא ממש חייבות להיות אבל מעדיף לתפוס את כולן אם אפשר (בסדר אקראי)

חיבור אודיו 3.5''

NFC

מצלמות טובות

זיכרון גדול

אפשרות לבצע חיבור אינטרנטי למחשב עם כבל.

סלוט להרחבת זיכרון

רמקול סטריאו

תודה מראש לעוזרים 🙂

בשביל הדרישות שלך את צריך לפחות S23. תתחיל מעל 3,000 ש"ח, וגם זה עם 128 ג"ב. 256 ג"ב כבר מעל 3,300 ש"ח.

הדגמים מתחת הם A54 ו-M54, ללא eSIM, ללא רמקול סטריאופוני, ללא שקבע 3.5 מ"מ. בעולם ה-A54 ממוצב מתחת ל-A54, משום מה בארץ זה להפך. אני בחרתי ב-A54 שהשגתי ב-1,200 ש"ח (יבוא רשמי), לא מצטער.

אם אתה מוכן לרכוש דגמים בני שנה וחצי (ובהתאם לכך עדכונים רק לעוד שנתיים פלוס-מינוס, אז יש לך סדרה S22. גם הם מעל 2,000 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, davemustaine87 כתב:

כי אפשר לקנות גלקסי S21 חדש באריזה ב-1600 והוא תומך אי סים, מנסיון. 

אפשר בבקשה לינק 

לפני 10 דקות, sperial כתב:

הדגמים מתחת הם A54 ו-M54, ללא eSIM, ללא רמקול סטריאופוני, ללא שקבע 3.5 מ"מ. בעולם ה-A54 ממוצב מתחת ל-A54, משום מה בארץ זה להפך. אני בחרתי ב-A54 שהשגתי ב-1,200 ש"ח (יבוא רשמי), לא מצטער.

אבל הדרישה שלי היא שיהיה esim בסמארטפון

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...