Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 38 דקות, Nissan Skyline GTR כתב:

אין להם אפשרות לכרטיס זיכרון, רק הזיכרון שמוטמע בתוך המכשיר.

אבל יש גרסאות עם זכרון מובנה 256 ג"ב ויותר. אתה צריך יותר? כמובן שלא פותר עניין של עבודה עם קורא כרטיסים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה כמה זיכרון מובנה יהיה

אני תמיד אעדיף להשאיר אותו כמה שיותר פנוי לפעילות של המכשיר ושיהיה הרבה מקום פנוי שם, שלא תהיה תעבורה גדולה בזיכרון המובנה.

את רוב השימושים, גלריה וצילומים ומוזיקה והכל אני מעדיף שיהיו בכרטיס זיכרון שאפשר להחליף אחרי שהוא מאבד את היכולות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה סמסונג אז זה מה שיש.

דאג לגיבוי שוטף - זה מתבצע באופן שקוף לגמרי - כך שבמקרה הצורך תוכל לשחזר.

חוץ מזה, כמות הזבל שיש בזכרון של כל טלפון לא תאומן. בהחלט צריך לנקות באופן שוטף.

לגבי "אובדן יכולות" - אני לא מבין למה כוונתך. ממילא טלפון מצריך החלפה כל 2-5 שנים ועד אז הזיכרון המובנה יעבוד.

אם אתה מתעקש על כרטיס זכרון נשלף תאלץ לוותר על סמסונג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Nissan Skyline GTR כתב:

לא משנה כמה זיכרון מובנה יהיה

אני תמיד אעדיף להשאיר אותו כמה שיותר פנוי לפעילות של המכשיר ושיהיה הרבה מקום פנוי שם, שלא תהיה תעבורה גדולה בזיכרון המובנה.

את רוב השימושים, גלריה וצילומים ומוזיקה והכל אני מעדיף שיהיו בכרטיס זיכרון שאפשר להחליף אחרי שהוא מאבד את היכולות שלו.

הפעולה של המכשיר לא תלויה בזיכרון אלא ב-RAM.

אתה מתעקש על משהו שאין בו שום היגיון.

וכרטיסי זיכרון לא מאבדים יכולת, הם נדפקים.

לפני 15 דקות, Nissan Skyline GTR כתב:

מה רע ב-A54?

דרך אגב, יש לו תמיכה בטעינה אלחוטית?

ראית את הגודל שלו יחסית למה שיש לך?

אם מתאים לך מכשיר הרבה יותר גדול - בבקשה.

המעבד שלו גם חלש יחסית. כמה זה משמעותי, תלוי מה אתה עושה בטלפון.

חוצמיזה הוא מכשיר מצויין.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

הפעולה של המכשיר לא תלויה בזיכרון אלא ב-RAM.

אתה מתעקש על משהו שאין בו שום היגיון.

וכרטיסי זיכרון לא מאבדים יכולת, הם נדפקים.

ככל שמשתמשים בזיכרון (אני לא מדבר על RAM), ה"תאים" שלו נדפקים.

לכן כרטיסים עבור ביצועים גבוהים בטכנולוגיית MLC בנויים מעט אחרת אבל עדיין ככל שמשתמשים בהם יותר ויש יותר תעבורה של כתיבה ומחיקה וכו', אז התאים נפגעים עם הזמן והפעילות.

לפני כשעה, falou כתב:

ראית את הגודל שלו יחסית למה שיש לך?

אם מתאים לך מכשיר הרבה יותר גדול - בבקשה.

המעבד שלו גם חלש יחסית. כמה זה משמעותי, תלוי מה אתה עושה בטלפון.

חוצמיזה הוא מכשיר מצויין.

ראיתי את הגודל, ואני באמת מעדיף להישמע גם לעצתו של falou לגבי התפשרות על גודל המסך מאשר על שאר הדברים שאני רוצה.

לגבי השימושים שלי במכשיר:

אני לא מפעיל משחקים או משהו כזה..

מעט יוטיוב, מיילים, ווצ'אפ, שימוש במצלמה פה ושם, חיבור לרכב (android auto שזה אומר שימוש בוייז שנפתח אוטומטית, מוזיקה וכו')

אם יש יכולת לטעינה אלחוטית (נטו לגיבוי אם שקע Type C נדפק איכשהו אז שיהיה איך להטעין עד לתיקון המכשיר) אז זה יכול להיות יתרון, לא חובה.

(עריכה/תוספת: אתה מוזמן להיכנס ולראות לגבי הטכנולוגיה השונה של כרטיסי הזיכרון TLC/MLC ומה שקורה עם התאים שלהם.

*העתקתי קישור עם הזמן הנכון שהנושא הזה מתחיל, סביבות 1:00

עריכה אחרונה על ידי Nissan Skyline GTR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Nissan Skyline GTR כתב:

שמשתמשים בזיכרון (אני לא מדבר על RAM), ה"תאים" שלו נדפקים

זה תאורטי. אתה לא תרגיש את זה בכרטיס זיכרון בסלולרי שלך. את לא צלם חתונות שדופק אלף קבצים של 40 מגבייט ומוחק אותם כל ערב

גם אלו בעיקר ירגישו האטה אם הכרטיס מתמלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חצי שנה החלפתי S9 ב S22 plus.

שדרוג רציני מכל הבחינות.

הגודל הוא סוג של פשרה בין ה s22 הרגיל ל 22 אולטרה.  עדיין יושב טוב ביד ולא מסורבל מדי.

יהיה לך קשה למצוא מכשירים חדישים עם כניסה 3.5 לאזניות, בטח של סמסונג,  שגם בסדרת הביניים (A54 ) ויתרו על זה.

אגב, לפני חודש קניתי לבת שלי A54 ( במקום A51), והוא מכשיר מצויין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כניסה האוזניות, גם פה כבר הגיע הזמן לעבור ל-BT. האמינות טובה, המחיר זול והאיכות טובה יותר.

לפני 39 דקות, vladclar כתב:

לפני חצי שנה החלפתי S9 ב S22 plus.

שדרוג רציני מכל הבחינות.

הגודל הוא סוג של פשרה בין ה s22 הרגיל ל 22 אולטרה.  עדיין יושב טוב ביד ולא מסורבל מדי.

יהיה לך קשה למצוא מכשירים חדישים עם כניסה 3.5 לאזניות, בטח של סמסונג,  שגם בסדרת הביניים (A54 ) ויתרו על זה.

אגב, לפני חודש קניתי לבת שלי A54 ( במקום A51), והוא מכשיר מצויין.

ואתה מרגיש הבדלי ביצועים/מהירות בין המכשירים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, falou כתב:

לגבי כניסה האוזניות, גם פה כבר הגיע הזמן לעבור ל-BT. האמינות טובה, המחיר זול והאיכות טובה יותר.

ואתה מרגיש הבדלי ביצועים/מהירות בין המכשירים?

כן, מרגיש הבדל בהכל.

מהירות, מצלמה, סוללה, שומעים טוב יותר בשיחה, רמקול יותר חזק, מתחבר מהר יותר ל WIFi/ BT.

אבל אני משווה למכשיר בן 3.

יכולתי למשוך עוד עם S9, אפילו התכוונתי לעשות זאת.  רק שהתחילה תופעה מוזרה - באופן פתאומי המכשיר היה מתחמם ומרוקן את הסוללה עד לכיבוי , תוך דקות ספורות. לא עזר לא פירמוט ולא החלפת הסוללה.

גם המסך הקטן כבר קטן לי מדי ( הראייה כבר לא 100%).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vladclar כתב:

יכולתי למשוך עוד עם S9, אפילו התכוונתי לעשות זאת.  רק שהתחילה תופעה מוזרה - באופן פתאומי המכשיר היה מתחמם ומרוקן את הסוללה עד לכיבוי , תוך דקות ספורות. לא עזר לא פירמוט ולא החלפת הסוללה.

הסוללה פשוט גמרה את חייה.

התכוונתי להבדל בין ה-A54 ל-S22

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע להגיד - אני לא משתמש ב A54.

ב S9 החלפתי סוללה למקורית - לא עזר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...