Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 50 דקות, mrmiki1234 כתב:

יש כלי נוח שאפשר לסדר מחדש את האפליקציות על מסך הבית כמו במכשיר הקודם, או אפילו לסדר אותן בדסקטופ? ושזה ישוקף למכשיר? 

אם אתה עובר מסמסונג לסמסונג אז תעבוד עם smart switch והוא ידאג לארגן לך גם את מסך הבית בצורה זהה למכשיר הקודם

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Igalz כתב:

אם אתה עובר מסמסונג לסמסונג אז תעבוד עם smart switch והוא ידאג לארגן לך גם את מסך הבית בצורה זהה למכשיר הקודם

OP לסמסונג. לצערי לא עשה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא סמסונג לסמסונג תקדיש חצי יום ותגבה הכל ידני

וואצאפ לענן של גוגל (תגדיל בכמה שקלים אם הנוכחי שלך קטן ולא מספיק)

אנשי קשר תייצא לקובץ ותשלח במייל

טלגרם אם אתה משתמש הכל בענן שלהם,רק להתחבר חזרה ורואים הכל (הלוואי בוואצאפ)

וכו' וכו'

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, ezuf כתב:

אם לא סמסונג לסמסונג תקדיש חצי יום ותגבה הכל ידני

טלגרם אם אתה משתמש הכל בענן שלהם,רק להתחבר חזרה ורואים הכל (הלוואי בוואצאפ)

וכו' וכו'

תודה רבה. עם הרוב הסתדרתי. עוד שאלה- הגדרתי גוגל WALLET אבל בשונה מכשיר קודם אני צריך לפתוח את האפליקציה כל פעם ולא רק להצמיד. מה פספסתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ezuf כתב:

לפני בערך 3 שנים גוגל הכריזה שהגיבויים של הוואטסאפ לא נחשבים ב-storage quota של החשבון כל עוד נעשה גיבוי בלפחות פעם בחצי שנה (או משהו דומה).

באייפון לעומת זאת לא רק שהוא מגיע עם רק 5 ג'יגה של אחסון חינמי (לעומת 15 בגוגל), הגיבוי כן נחשב במכסה ולכן אני ועוד הרבה שאני מכיר לא מגבים את הוואטסאפ לענן.

לגבי אנשי קשר - תמיד כדאי שיהיו בחשבון הגוגל לטובת גיבוי ומעבר מאוד קל למכשיר חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, mrmiki1234 כתב:

תודה רבה. עם הרוב הסתדרתי. עוד שאלה- הגדרתי גוגל WALLET אבל בשונה מכשיר קודם אני צריך לפתוח את האפליקציה כל פעם ולא רק להצמיד. מה פספסתי?

הגדרות - חיבורים - nfc ומשהו - תוודא שהwallet מוגדר שם ברירת מחדל

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייעוץ קטן:

משתמש כרגע ב- s21 בן שנתיים וחצי. משמש אותי עדיין מעולה, אבל כמובן שה- 23 יותר נחמד.

אני מעריך שאפשר למכור אותו בסביבות 1,000 ש״ח (לא במצב ניילון, יש קצת שריטות). שווה למכור ולרכוש s23+ יד שניה בסביבות 2,700 ש״ח, או להמתין כבר ל- s24? יש קונים במחיר סביר למכשירים בני 3-4?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה אתה מצפה לשפר חוץ מהתחושה שיש לך טלפון חדש יותר?

אמנם זה היה לזמן קצר אבל יצא לי לשחק ב23 ומבחינתך מהירות תגובה ומצלמה לא ראיתי או חוויתי שיפור דרמטי מטלפונים אחרים בני שנתיים

אם בכל זאת החלטת לשדרג בשביל הפרש של 300-400 לדעתי לא שווה לקנות יד2. אולי יש לי בעיית אמון אבל לך תדע למה אנשים מוכרים, יש כאלה שבאמת שמשדרגים מכשיר חדש/לא אהבו, יש כאלה שמוכרים טלפון חדש כי הטלפון עבר טבילה או זעזוע אחר וכרגע הוא מתפקד ויש מצב שימות בהמשך אצל הקונה התמים.

לגבי המכירה, ראיתי שאנשים מבקשים בין 1200 ל-1500 וכנראה שהם יקבלו מקסימום 800 לטלפון 2.5 דורות אחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Nemesis כתב:

ייעוץ קטן:

משתמש כרגע ב- s21 בן שנתיים וחצי. משמש אותי עדיין מעולה, אבל כמובן שה- 23 יותר נחמד.

אני מעריך שאפשר למכור אותו בסביבות 1,000 ש״ח (לא במצב ניילון, יש קצת שריטות). שווה למכור ולרכוש s23+ יד שניה בסביבות 2,700 ש״ח, או להמתין כבר ל- s24? יש קונים במחיר סביר למכשירים בני 3-4?

הפער בין ה-23 ל-22 מאוד מינורי וה-21 עדיין מקבל עדכוני אבטחה בשוטף ואאל"ט גם יקבל את 14 בסביבות סוף השנה. לדעתי שווה לנסות למשוך עם ה-21 לפחות עד צאת ה-24 ולראות עם מה סמסונג ירגשו. הגיע הזמן שאחרי כל כך הרבה זמן הם ירגישו קצת יותר נוחות עם כל מה שנוגע לטעינה מהירה, דבר שהם משום מה מתעקשים לא ליישר איתו קו אל מול היצרניות הסיניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר ביצועים, סוללה ומצלמה. S23+ מיבוא רשמי עולה כ 3350 חדש. 

קשה לי להאמין מניסיון קודם שטלפון בן 2.5 דורות ילך ב 800. 1000 יותר סביר לדעתי. 

בכל אופן, אין לי הרבה סבלנות למכשירים מקרטעים עם סוללה מקרטעת. 

אחליף אותו בעוד שנה לכל היותר. 

השאלה אם לא עדיף להחליף היום מבחינת היכולת למכור אותו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Nemesis כתב:

ייעוץ קטן:

זוגתי בדיוק גם באותו מצב, אס 21 בן שנתיים וחצי, שהחליף S10E. בזמנו היה ביקוש סביר וה-S10E נמכר סביב ה-700 שקל כאשר המחיר הפורמלי היה 1200. לא מאמין שזה יהיה שונה היום ועל המכשיר שלך תקבל סביב ה-1000 שקל. 

כניראה תחכה ל-S24

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...