Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, falou כתב:

אם אין לך הרבה זמן מסך והטלפון אצלך הוא... טלפון (יענו, שיחות ומסרים קצרים), וזמן סוללה קצר זו לא בעיה בשבילך (תבדוק screen on time שלך במשך היום) אז SE ייתן לך פתרון פרקטי מספיק, והוא קנייה מצויינת בתקציב (אני מדבר על ה-2020). הוא עדיין בנוי טוב, עמיד וזריז לתפעול. אני, למשל, אוהב לצלם, אז המצלמה משנה לי ואיכות המסך גם כן. אני אומנם לא צורך מדיה בסלולרי (רק אודיו), אבל אני כן יכול להשתמש בו לקריאה, אז המסך של ה-SE בהחלט קטן לי מדי.

היי תודה על המענה. 

השימושים שלי הם מאוד מינימלים. לא נכנס לדפדפן בכלל מהמכשיר, רק בשביל דברים דחופים, ולא מתכוון להתחיל. 

הזמן מסך הממוצע הוא 4 שעות ביום כאשר סביב השעתיים וחצי זה על יו טיוב מיוזיק/פודקאסטים + וויז בזמן נהיגה. כול השאר זה וואטסאפ, מייל ושיחות.

מצלמה או מסך מעולים זה אחלה, אבל זה באמת פרומיל מהשימוש שלי. כול עוד הם רק "טובים"( וראיתי את המסך של האייפון SE, הוא בהחלט טוב).

לשימושים שלי קשה למכשיר להגיע לסוף היום עדיין עם סוללה(וויז ויו טיוב מיוזיק עם מסך דולק זה פשוט מטחנת סוללה לא הגיונית), עם האייפון 13 מיני כניראה שזה יתאפשר, אבל נשמע לי מטופש שזאת תהיה הסיבה העיקרית לקניית מכשיר, במיוחד כשיש לי מטען ברכב, והעיקר הדאגה היא לשמור על בריאות הסוללה.

בקיצור עוד שבוע וחצי נוסע לאילת, עד אז אני אחליט כבר על מכשיר.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, עבור לשירות מוסיקה שלא דורש ממך להשאיר מסך דולק. נראה לי שאתה יודע על מה אתה סגור. יש מצב שה-SE הבא כבר יהיה שדרוג יותר משמעותי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, davemustaine87 כתב:

היי תודה על המענה. 

בגדול הסוללה ב12 מיני לא משהו בכלל.
ב13 מיני הבנתי שהיא שופרה בסדר גודל של 20-30% בגלל נפח גדול יותר ומעבד יעיל יותר.
זה עדיין עלול להיות גבולי למשתמש שטוחן מסך...

מצד שני אתה מציין שהשימוש הכבד שלך הוא בזמן נהיגה... אין לך מטען? אם כן אתה ממש לא משתמש כבד.

איזה טלפון יש לך עכשיו? אם הדבר היחיד שביאס אותך בSE החדש זה המחיר אז שכח מזה.
לא יודע מי חשב שאפל תוריד 25% מהמחיר של הSE לאחר מקצה שידרוג כזה. אולי של הקודם כן.
בינינו תוספת של 30$ זה שטויות לטלפון שיסחב 5-6 שנים בכיף.

ה12 מיני הוא אחלה דיל בימינו אם הסוללה היא לא סיפור.
הSE החדש הוא גם אחלה דיל למי שמחפש את המעבד הכי עדכני עם אמינות ושרידות מוכחת.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

בגדול הסוללה ב12 מיני לא משהו בכלל.

אז לפי ההגדרות של אפל לזמן סוללה (video playback), זמן הסוללה של האייפון SE החדש שווה ל-12 מיני. 

אבל עזוב, זה לא העניין של גם תוספת ה-30 דולר. גם ב-400 דולר זה יקר למכשיר כזה. זה אולי סביר לאמריקאי שקונה רק אצל אפל כי הוא מקבל אחריות ושירות מעולה, אבל אנחנו ש-"נהנים" מיבואנים שמתחרים בניהם מי יותר מעפן, זה באמת לא משנה ממי לקנות. 

ציטוט

12 מיני הוא אחלה דיל בימינו אם הסוללה היא לא סיפור.
הSE החדש הוא גם אחלה דיל למי שמחפש את המעבד הכי עדכני עם אמינות ושרידות מוכחת.

אייפון 12 מיני, בסך המשתנים, מכשיר יותר טוב מה-SE החדש(ככול הניראה), וגם אותו אני לא שוקל באמת לקנות, כי אייפון 13 לאחר קיזוז המע"מ באילת, לא עולה משמעותית יותר(בטח שלא מבחינת הביקוש), והאייפון SE הקודם יתן בשבילי 90 אחוז אותה תמורה רק במחיר נמוך משמעותית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, falou כתב:

אני, למשל, אוהב לצלם, אז המצלמה משנה לי ואיכות המסך גם כן.

https://www.agmmobile.com/products/agm-glory?variant=41989655462142

Jack Nicholson Yes GIF

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה כתבתי שאני אינסטלטור?

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

לא יודע מי חשב שאפל תוריד 25% מהמחיר של הSE לאחר מקצה שידרוג כזה.

״מקצה...״

אפילו לא אימון שחרור...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. נכון.

ב. אבל אפל קובעת את המחיר לא אנחנו.

מילא לצפות שהמחיר ישאר אותו דבר, אבל לצפות שהמחיר של מכשיר של אפל ירד כשהיא מבצעת לו מתיחת פנים (תמיכה בדור 5, מעבד חדש, סוללה עדיפה) זה לחלום חלומות.

היא מורידה מחיר רק בחיסולים (כמו במקרה של הse הראשון) או בדמות הגדלת נפחי אחסון תמורת אותו מחיר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, היו הדלפות בעניין הזה. ממקורות אמינים, לא מהמוח האופטימי שלי. 

בגלל זה חשבתי מה שחשבתי. הברור מאילו הוא שהמחיר ישאר אותו דבר במקרה הטוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, 

עברנו לבית משלנו בימים האחרונים וגילינו שבעיית הקליטה הסלולרית כאן קשה משחשבנו.

בדקתי עם מספר סימים ומכשירים, פרטנר וסלקום חלשים עד כלום ופלאפון כלום ושום דבר. לא מצאתי הבדל דרמטי בין מכשירים מתוצרת השנתיים האחרונות.

אחרי כל הסיפור הזה, לעניין הסמארטפון. כיום יש לי pixel 3a על רשת פרטנר.

ניסיתי להפעיל wifi calling ואופס, אין תמיכה של ברשת לטענת השירות גם לא תהיה בקרוב. האם יש דרך לסדר את זה? (בלי פריצה)

בכל מקרה, ממילא מתקרב מבחינתי הזמן להחליף ואשמח להמלצה על מכשיר שבוודאות נתמך כאן בwifi calling.

דרישות מיוחדות: לא אייפון, לא שיאומי.

תקציב: 2000₪ פלוס מינוס.

לא מת על סמסונג (ניסיון רב תקלות איתם) אבל לא שולל. לפני הפיקסל היו לי 2 וואן פלוס, אהבתי אותם מאוד.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, shaharper כתב:

בכל מקרה, ממילא מתקרב מבחינתי הזמן להחליף ואשמח להמלצה על מכשיר שבוודאות נתמך כאן בwifi calling.

דרישות מיוחדות: לא אייפון, לא שיאומי.

להבנתי החברות הסלולריות יתמכו רק במכשירים תומכים שנמכרים על ידם. וגם לא בטוח שהמפעילים הוירטואלים או מותגי ה low cost של החברות תומכים בזה. שווה בדיקה לפני שרוכשים.

עריכה אחרונה על ידי FARM
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפעיל הוא פרטנר, מכשירי low-cost לא על הכוונת שלי בכל מקרה.

הבעיה שהרשימה הרשמית של מכשירים תומכים מטעם פרטנר נראית כמו קונספירציה של יבואני סמסונג ואפל (סלקום לא טובים יותר).

מצד שני, יש כל מיני חורים כמו s21 fe שנעדר מהרשימה והשירות הטלפוני של פרטנר מתעקש שהוא לא נתמך.

אגב, בדקתי היום עם חבר על מכשיר oneplus 8t , עובד כמו גדול.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיקסל 4A וגם הוא לא תומך ב-wifi calling ו-VoLTE.

אני חושב שרוב הסמסונגים תומכים, גם סדרות נמוכות. ה-A32 בוודאות תומך.

• מעניין 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...