Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכבוד השנה החדשה, בזיון משטרת ישראל? לא בטוח [שמרו על לשון נקייה בדיון!]

tu3s
שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בדיוק הפער בין הרצוי למצוי. במציאות לא הכל עובד ככה. מה שהם עשו יקל על מי שירצה להעיף את התיק הזה מכל המדרגות (וכולם רוצים, כי זה חוסך עבודה). אם היו מתנהגים באופן יותר רגוע, ההד הציבורי שהיה נוצר היה מכריח את הגורמים לטפל בזה ביתר רצינות. במקרה זה, אין סיכוי שדעת הקהל תטה לכיוונם וזאת הטעות המהותית ביותר שלהם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שהמצדדים בנהגים מפספסים פה את העיקר. מהרגע הראשון הגישה של הנהגים הייתה "המשטרה באה לדפוק אותי, אז אני אנסה לדפוק אותם בחזרה". זה מתחיל ביחס המזלזל (כן, "נשמה" ו"מותק שלי" זה יחס מזלזל), ממשיך בהערות העוקצניות וממש לא מסתיים בניסיונות "לחפש" את השוטרים על שטויות כמו דיגום של מדים או כובע. אני בכלל לא מתפלא שהשוטרים הבינו מהר מאוד עם מי יש להם עסק והתחילו לחפש מתחת לאדמה דרכים "להחזיר" - הרי גם הם ישראלים טיפוסיים :wink:

כמו שאמרו כבר כאן: אם הנהגים היו יושבים במכוניות בשקט, נותנים את הרישיונות ומחכים רבע שעה לקבל אותם בחזרה, לא היה קורה כאן כלום. אבל הם התסיסו את האווירה - ואח"כ הם מתפלאים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמצדדים בנהגים מפספסים פה את העיקר. מהרגע הראשון הגישה של הנהגים הייתה "המשטרה באה לדפוק אותי, אז אני אנסה לדפוק אותם בחזרה". זה מתחיל ביחס המזלזל (כן, "נשמה" ו"מותק שלי" זה יחס מזלזל), ממשיך בהערות העוקצניות וממש לא מסתיים בניסיונות "לחפש" את השוטרים על שטויות כמו דיגום של מדים או כובע. אני בכלל לא מתפלא שהשוטרים הבינו מהר מאוד עם מי יש להם עסק והתחילו לחפש מתחת לאדמה דרכים "להחזיר" - הרי גם הם ישראלים טיפוסיים :wink:

כמו שאמרו כבר כאן: אם הנהגים היו יושבים במכוניות בשקט, נותנים את הרישיונות ומחכים רבע שעה לקבל אותם בחזרה, לא היה קורה כאן כלום. אבל הם התסיסו את האווירה - ואח"כ הם מתפלאים...

מתפלאים ש? ירוקנו לו את הרכב על הרצפה? או בכלל לא יבקשו אישור לעשות חיפוש או נגיד יעיפו לך את הטלפון מהיד?

או שיפצחו לך גרעינים ויעשנו לך סיגריה בזמן ש"נגיד" רושמים לך דו"ח?

כמו שאמרתם, כולם פה ישראלים. במיוחד השוטר הרוסי. :)

השוטרים באו בגישה של "בוא נדפוק אותם".

שומעים בבירור שהשוטר פיצח גרעין בזמן שביקש רשיונות. מי שחושב שהשוטר דיבר בקשר בצווארון שלו. כנראה שאתם חים בסרט.

עם לדעתכם הגישה של ה"עבריינים" היתה לא תקינה.... עדיף שתראו את הסרט מהתחלה ותתנו ניקוד על המילים והמעשים שנראו בסרט. השוטרים מפסידים ובגדול.... לקרוא למישהו "מותק" ו"נשמה שלי" לא הרג אף אחד אף פעם.

נראה אותכם כששוטר יפצח לכם גרעינים בפנים או יצא לך מהניידת עם סנדביץ בזמן בקשת הרשיונות ולא תנסו "לתפוס" אותו על משהו כזה או אחר. בטח שאבקש שההופעה של השוטר תהיה תקינה,

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מפגש בין אזרח לשוטר, האזרח תמיד צריך לשמור על רמה אחת מעל השוטר. כאשר האזרח יורד לרמה של השוטר, המערכה שלו אבודה.

במקרה שיש לנו פה, האזרחים לא ירדו לרמה של השוטר - הם ירדו לרמה נמוכה יותר.

שוטר עצר אותך? שמור על פאסון ואל תרד לרמה שלו, לא משנה מה הוא עושה או אומר. תהיה אתה המבוגר האחראי.

לא הצלחת למנוע מעצמך לרדת לרמה של השוטר? אל תצלם.

ירדת לרמה של השוטר וצילמת? אל תפרסם!

אני מאוד מקווה שאתבדה, אבל אני כבר רואה כיצד הארכי-פופוליסטים של "אור ירוק" לוקחים את הסרט שלכם ומכינים ממנו מטעמים שישודרו בערוץ 2 בפריים טיים.

את הדו"ח אומנם קיבלו רק הנהגים שנכחו בטיול אתמול, אבל ההפסד האמיתי הוא של כל קהילת חובבי הרכב והמוטוריקה בארץ.

אני מקווה שאתם מרוצים מעצמכם.

נ.ב.: אם כבר הזכרנו את הדו"ח, אני אשאל פעם נוספת:

איזה דו"ח קיבלתם בסוף?

למה אתם מתייחסים לתגובות של כלל המשתתפים בדיון, אבל מקפידים להתעלם מהשאלה הפשוטה הזאת?

מה אתם מתאמצים להסתיר?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת ישראל העמוד הרשמי ממשטרת מחוז ירושלים נמסר כי בעקבות קריאות למוקד המשטרה של רוכבי אופניים על השתוללות של כלי רכב בכביש , הגיעו כוחות משטרה למקום . בבדיקת כלי הרכב עלה כי מדובר ברכבים משופרים ללא היתרים שנסעו במהירות גבוהה על הכביש תוך סיכון רוכבי אופניים ונהגים אחרים. כלי הרכב נבדקו ונרשמו דוחות לנהגים.

יחד עם זאת , מונה קצין בודק לבדיקת התנהגות השוטרים ושוטר המג"ב שעזב את המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חצי שנה נסעתי בסופר לאנסר גועל נפש של חבר.

היא נראתה ממש מוזנחת ומגעילה, אבל בדיוק האוטו שלי היה במוסך.

היינו 4 אנשים באוטו.

אני רגיל שמי שעולה איתי לאוטו שם חגורה (כי הם יודעים שאני אובססיבי), אז אני כבר לא צריך לדאוג לרוב.

אבל באותו יום עלו חברים מאחורה, שהיא שמה חגורה והוא לא.

עוצר אותנו שוטר ואני רגוע כי אני יודע שלא עשיתי כלום.

אחרי שניה הוא אומר, "נו, אז על שם מי אני רושם את הדו"ח? על שם הנהג או על שם הנוסע?"

החוורתי לו בפנים, התנצלתי לשוטר מכל הלב ותקעתי לחבר הזה מבט של "Fuck you!"

השוטר הבין עם מי הוא מתעסק (ילדים טובים) ואמר "שזה לא יקרה שוב".

אז הוא שחרר אותנו.

הוא כמעט קיבל הזדמנות לדפוק אותנו חזק, אבל לפי ההתנהגות שלנו, הוא ראה שאנחנו באמת לא בקטע של לעשות לו בעיות ושזה היה בטעות, אז הוא שחרר אותנו.

אגב, זה שוטר שמכירים אותו טוב בחיפה כאחד ממש ממש לא נחמד.

הוא זה שעושה בדיקות ינשוף בשכונת הדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, זה בטח הלך ככה:

מחמוד (שם טיפוסי של בן דוד רשע שרוצה לפגוע בל"ו צדיקים שנוסעים במגאן ספורט שחורה), אנחנו הולכים ללמוד פרטים אישיים של BravaSX אז בוא נעשה ספירת מלאי:

אוקטביה מזוהה עם מדבקות מזויפות, מחשב מזויף, מ"ק מזויף, כחולים מזוייפים ומספרים אדומים מזוייפים, יש.

מדי סיור שחורים חדשים ומזויפים, יש.

FN משטרתי מזויף, מ"ק נישא מזויף ואזיק תקני מזויף, יש.

עוד שני צוותים עם אותו ציוד מזויף, יש.

תעודת שוטר מזויפת, אין. שיט!!! עכשיו הם יעלו עלינו!!!:bad-word:

הדרך הכי טובה לעלות על שוטרים מזוייפים כאלה היא כמובן להתקשר ל-100 המזויף ולהגיד ששוטרים מזויפים רוצים לקחת לך את המפתחות.

אולי אלה יוכלו לסייע לך בפעם הבאה שתרצה לצאת מהבית:

http://www.benital.co.il/?tag=%D7%A9%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99-%D7%A8%D7%90%D7%A9

קודם כל, יש שוטרים אשר המדים שלהם הוא אזרחי, ויש שוטרים שהמדים שלהם הוא המדים הכחולים כההים או תכלת, שוטר הוא שוטר, ואם אזרח מועניין לאמת את הנתון הזה שהאדם שעומד מולו. הוא רשאי לבקש תעודת מנוי.

גם אם יעמוד מולי עכשיו אדם עם מכנס מחוייט שחור וחולצה לבנה, ויראה לי כמו עורך דין, אני עדין אבקש ממנו תעודת עורך דין.

לאזרח יש זכויות כמו שלשוטר יש חובות.

אני יודע שהדבר הראשון שאני עושה כשעומד מולי אדם במדי משטרה שעליהם תג שם, כשלידו שלוש מכוניות עם מספרי משטרה, זה לבקש ממנו תעודת שוטר.

בפעם הבאה שיצא לי לבקר בבית חולים אני גם אבקש מאחד מהאנשים שלובשים חלוק לבן וסטטוסקופ להוציא את הרשיון הרפואי שלהם

אתה רשאי, כל הזמן לבקש מהאדם שעומד מולך להזהות ! גם אם זה עכשיו הבחור בבנק שמתעסק בכספים שלך וגם אם זה סוכן ביטוח וגם אם זה רופא.אבל זה שאף אחד לא עושה את זה? בעיה שלו. אם אזרח מבצע את הזכות שלו, מותר לו ! כפי שזה נשמע -> זכותו !

ובקשר להתחזות ? תקרא

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4107788,00.html

במדינת ישראל הכל יכול להיות !

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.facebook.com/israelpolice?sk=app_2309869772

נקווה שתהיה התפתחות מעניינת. הייתי משלם כל דו"ח עם חיוך בידיעה שמישהו מהם יאבד את העבודה שלו.:evil:

דווקא אני מקווה שיורידו את הרכבים מהכביש ולבבון שצעק יפתחו תיק פלילי על העלבת עובד ציבור/פגיעה בכבוד המדינה או משהו בסגנון, אולי אז הוא יבין שחוק זה חוק ולא לוקחים/מנסים לקחת אותו בידיים בין אם הוא מוצדק ובין אם לא, אלא מנסים לפתור אותו בדרכים "קצת" יותר תרבותיות ממה שראינו שם

אני לא מצדיק את ההתנהגות של השוטר שעשה "חיפוש" ללא רשות, לא הציג את התעודה וכו' אבל יש (או לפחות הייתה) דרך לפתור את זה, עם איך שהסרטון המשיך כל ההתנהגות של השורט הנ"ל מתגמדדת ביחס להתנהגות של האזרח למופת שמוצג בסרט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי לספר לכם על הצגה נוספת באותו היום .אנחנו לא היינו עם הקבוצה המצולמת וכוון נסיעתנו הייתה בדיוק הפוכה.

נסענו מאשתאול עד לתחנת הדלק בבית גוברין שם עצרנו לשתות קפה .כעשר דקות לאחר העצירה הגיחו שתי ניידות

חסמו את היציאה מהתחנה וניגשו אלינו כאילו ומדובר בפושעים.כל אחד התבקש להציג תעודת זהות ולגשת לרכבו וזאת

על מנת לפתוח את הרכב .המכוניות הוצגו בפני השוטרים בנימוס ולמרות שאף שוטר לא ראה בכלל אותנו במצב נסיעה !!

הוחלט על ידי אחד השוטרים כי שני רכבים מעוכבים לחקירה!!!! שוב ...המכוניות היו בחניה .בנוסף, איימו עלינו כי אם בעל אחד הרכבים לא יגיע תוך שתי דקות ( הבחור היה בשירותים ) יגרר הרכב לתחנת המשטרה בבית שמש .

בחייאת...נראה לכם הגיוני?לא התחצפנו ...לא סירבנו לשום בקשה אבל עדיין קיבלנו יחס עוין רק בגלל העובדה שמדובר במכוניות

ספורט .

כמובן שהמכוניות ובעליהם עוכבו לחקירה ושוחררו כי לא היה שום דבר שיכל להביא למעצרם .

בנוסף , אני שלא הייתי עם רכב אלא הגעתי כנוסע נאלצתי לספוג את השיחה הבאה בשעת בוקר מוקדמת בתחנת דלק

באזור תל אביב בעת שחיכינו לחברה שיגיעו:

שוטר:שלום

אני: שלום וברכה

שוטר : מה ?מפגש חברים?

אני : כן

שוטר: אפשר לקבל תעודת זהות?

אני: כן ומגיש לו ת.ז

שוטר: תגיד ...היית עצור פעם?

אני: תקשיב יא חתיכת שוטר חוצפן...שלא תעיז לדבריי אלי ככה גם אם יש לך מדים ...

שוטר: תזהר שאני לא יעצור אותך

אני:פעם הבאה שתעיז לשאול אותי אם עצרו אותי פעם אני מבטיח לך תביעה כזאת שלא תדע מאיפה זה בא לך

שוטר: חוזר על השאלה: אתה מתחכם ומעצבן אותי

אני : תקשיב לי טוב...אם אני מואשם במשהו זה הזמן שלך להודיע לי כי אם לא אין לי מה לדבר איתך יותר

שוטר:בודק את הת.ז במסוף מחזיר לי את התעודה ואפילו לא מבקש סליחה .

תאמת? אני מתבייש שהגעתי לדיבור כזה עם שוטר אבל נראה מה כל אחד אחר היה אומר במקומי.

ולסיכום: השוטרים במדינת ישראל מביישים את המדים שלהם .

הבעיה בכביש נס הרים זה שהמפגש בין רוכבי האופניים למכוניות ספורט מעורר את חמתם של הרוכבים

ומפה כל הבעיות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צריך לבקש ממך סליחה?? אחרי שאתה אומר לו שוטר חוצפן?? הוא קילל אותך? העליב אותך?

אם באמת היה דיווח כמו שציינו למעלה אז אולי חיפשו עוד רכבים באזור,ולכן נתפלו אליכם ככה.

אם ככה אתה מדבר לשוטר,מעניין איך אתה מדבר עם אנשים רגילים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כששוטר יפנה אליך סתם ויבקש ת.ז או ישאל שאלות לגיטימיות זה בסדר .

ששוטר שואל אותי אם הייתי עצור פעם זאת חוצפה וסיבה להתגרות באזרח.

היו לו ביד את תעודת הזהות שלי ויכל לבדוק מה שרצה.

עם כל הכבוד אני לא פושע ואין לשוטר את הזכות לדבר אלי ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...