Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 1.2- התרשמות ביניים

Alevy
שימו לב! השרשור הזה בן 4514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למען האמת זה הסלד המדיוק (נמדד כבישים ישרים)

100 - 3100

110 - 3500

120 - 3700

130 - 4000

אחרי ההרצה אני חייב לציין שאני מופתע לטובה מהרכב ואפילו מהאינדיקציה של הורדת\העלאת הילוך שמכוייל לחסכון בדלק ולכן נדלק ברגע הראשון שבו אפשר להעביר הילוך מבלי לפגוע במומנט, שמתי לב גם שהמנורות הללו לא מכויילות לפי מהירות כלומר בעליה נורת העברת ההילוך נדלקה אצלי ב3200 סל"ד. אני סיימתי את ההרצה ואני יכול לומר שזה מעוד עוזר לחסוך בדלק אם עובדים לפיו.

צריכת דלק אצלי (בשני תדלוקים) 1-15 כאשר הנסיעה שלי היתה עד אתמול כחלק מהרצה שעשיתי לפי הספר ולא לפי מה שרנו מבקשים כלומר לא נשארתי באותה מהירות לאורך זמן כך שבעצם גם בנסיעות מונוטוניות הייתי מוריד ומעלה מהירות. אני מאמין שמעכשיו הצריכה אפילו תשתפר יותר. בכלל בזכות האינדיקציה להעברת הילוכים ומנגנון בקרת השיוט ניתן להגיע לצריכת דלק מעולה (אצלנו הבקרת שיוט קיבלה את השם "חסכנומטר") וחוץ מהבורר שקובע אם אנחנו במוד של בקרת שיוט או הגבלת מהירות שנמצא במקום הכי לא אינטואטיבי בעולם (לפני ההנד ברייק) מתגי התפעול של המערכת (העלאה והורדה של מהירות, ביטול ו-recall) יושבים במקום מעולה על ההגה ואני משתמש ברוב הנסיעות שלי.

אני מתכנן להעלות סקירה מקיפה בעוד כמה שבועות שתכלול את כל רבדי הנסיעה והקניה של האוטו.

בסה"כ - מאוד מרוצה.

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן להעלות סקירה מקיפה בעוד כמה שבועות שתכלול את כל רבדי הנסיעה והקניה של האוטו.

בסה"כ - מאוד מרוצה.

תתחדש!! אשמח אם תצרף תמונות של הרכש החדש גם מבפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה אוטו במחיר הזה.

אני חושב שהייתי בוחר בה ולא בפאביה (למרות שאני מאוד מחבב את הפאביה) כי המרווח הפנימי פשוט הופך את האוטו להרבה יותר שימושי למשפחה (בתור אוטו שני).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין ממה נובע ההבדל בין רכב המבחן של אוטו לרכבים שלכם.http://auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-27387-%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%95-%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%94-1-2-%D7%9C-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%91%D7%97.aspx

הציטוט הרלוונטי: "הדרך הבדוקה והפשוטה לעזור למנוע קטן לסחוב משקל כבד היא בעזרת הילוכים קצרים – ורנו מיישמת זאת באדיקות. השלישי כאן מגיע רק ל-100, ובאותה מהירות בהילוך חמישי יצביע מד הסל"ד הגדול על כמעט 3,500 סל"ד.

בכל מקרה תתחדש!

אגב בפאביה שאני קניתי זה עומד על 2800 לערך.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדלקתי היום אחרי 500 ק"מ בערך והופתעתי לגלות שהצריכה היא סביב 17 ק"מ לליטר

אם מה שאתה אומר נכון, אז 17 ק"מ כפול 55 ליטר מיכל דלק ברכב אומר בשורה התחתונה שעם מיכל אחד ניתן להגיע ל-935 ק"מ וזה לא רע בכלל :)

DON'T JUDGE THE CAR BEFORE YOU POP THE HOOD

בעבר: סיאט איביזה 1600 קופה ידני 97'

בקרוב: רנו קליאו 1200 אקסטרים 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי את הרכב הנ"ל באותו הצבע - אפור כחול.

יש לי אותו שבועיים ועברתי 450 ק"מ , נסיעה בעיר + קצת בין עירוני (בעיקר פקקים אז לא נחשב).

לפי המחשב דרך צריכת דלק ממוצעת 9.7/100 שזה יוצא 1ל10.3 .

אני חייב לצאת שאני נוסע רגוע, יכול להיות שהצריכה הגבוה נובעת מזה שרוב הנסיעה אצלי נעשית בפקקים של איילון והמנוע בהרצה.

מהירות 90-95 ב2.8 סלד, משתדל לא לעבור את ה3 .

קיבלתי את הרכב עם רדיו דיסק קנווד KDC3051 , רדיו דיסק נחמד ולא יותר מזה.(בלי בלוטוט)

כבר יצא לי מספר פעמים לנסוע 5 אנשים מבוגרים ברכב + מזגן על מקס'.. אני מופתע לטובה!!

סה"כ מאוד מרוצה מהרכב. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה צריכה דומה ב -300-400 ק"מ הראשונים (הרכב אגב באותו הצבע, יכול להיות שלגולשים בפורום יש טעם טוב במיוחד? ;)), מאז זה רק יורד - כרגע עפ"י המחשב, אחרי קצת יותר מ-1000 ק"מ עומד על על 7.5/100 ובמגמת ירידה... בדיקה לפי תדלוק אחרון הראתה 14.6 ק"מ לליטר. הנסיעה משולבת בערך 50-50 עירוני-בין עירוני (העירוני בחיפה, עם לא מעט עליות). הרדיו-דיסק סביר מינוס לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמחתי לקרוא את הדברים.

למעשה זה רכב שנורא רציתי לרכוש לאחר השחרור שלי.

3K סלד למאה קמש נשמע לי קצת רע, כאילו המנוע מתאמץ יותר מידי.

אשמח לקרוא סקירה שלך בהמשך.

סיאט מי - בציר 2014

----------------

הבלוג שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...