Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת ביטוח דורשת עבר של הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אנשים,

קניתי את הרכב שלי לפני חצי שנה בערך ולמחרת נכנס בי רכב מאחור ודפק לי את כל הטמבון האחורי.

תבעית את הביטוח של הנהג הפוגע ורק היום קיבלתי את עלות התיקון והערכת השמאי כ 5,000 ש"ח.

השמאי קבע שיש לי ירידת ערך של כ 1,000 ש"ח. חברת הביטוח טוענת שהיא לא מוכנה לשלם את ירידת הערך עד שהיא לא תקבל

העדר תביעות על רכב זה או את הבדיקה שעשתי לפני שקניתי את הרכב.

עד כמה שידוע לי ולפי הבדיקה שנעשתה לפני הקניה הרכב לא עבר תאונה.

לצערי לא שמרתי את הבדיקה ואין לי את הפרטים של בעלת הרכב הקודם. האם דרישה זו של חברת הביטוח של הנהג הפוגע הגיוניות?

אחרי הכל שמאי קבע את ערך הרכב והיה ביכולתו לראות אם הטמבון הוחלף בעבר (לפני התיקון). עכשיו מבקשים ממני להוכיח שאין לי אחות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגיל ידוע של חברות ביטוח.

שלח אותם שיחפשו את העבר אצל המוכר אם הם רוצים.

תודיע להם שאם לא ישלמו אתה תיפגש איתם בבית משפט ואם אין להם קצה של ראיה שלרכב היו ירידות ערך בעבר אז כדאי שישלמו עכשיו כשזה עדיין בלי הוצאות משפטיות וכו'.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...