Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לטסט ברכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני נהג חדש וכ"מתנה" אבא שלי נתן לי רכב שצריך תיפול של כמה אלפים טובים (על חשבוני) אבל בסדר זה סיפור אחר..

הרכב עמד בחנייה כשנתיים ולא נסע והטסט פג בסוף 2009. אז רציתי לשאול אחרי הטיפול במוסך אני יכול לנסוע על הרכב עד המכון טסטים או שכידי להזמין גרר עד לשם? לא ממש בא לי לקבל כנס או שלילה.

תודה לעוזרים.!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוציאים אישור תנועה זמני.

ככה אתה יכל לגשת לטיפול ולמכון הטסטים ללא חשש.

היה ולא תוציא אישור תנועה זמנ ותתפס על ידי ביקורת משטרה, תקבל הזמנה לדין.

(כדאי להמנע מזה).

(איזה רכב קיבלת?)

בהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להוציא בתשלום רישיון זמני ל-48 שעות לרכב ללא טסט במשרד הרישוי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לעודד אותך ולהראות שאין "רכב מגעיל", יש רכב לא מטופח, תכנס לקישור כאן :arrow:.

בהצלחה.

: )

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני נהג חדש וכ"מתנה" אבא שלי נתן לי רכב שצריך תיפול של כמה אלפים טובים (על חשבוני) אבל בסדר זה סיפור אחר..

יפה, כל הכבוד לך, איזה הכרת הטוב יש לך לאבא שלך, האם האבא שלך חייב לך משהו? תגיד תודה על מה שקבלת ואם אתה לא רוצה את זה אני מוכן לקחת ממך המתנה הגדול בחינם.

האם אי אפשר למכור את זה ככה בשוק בלי לעבוד? אז זה לא שווה כסף?

כנראה שאתה עדיין צעיר וחושב שכולם רק חייבים לך, וכולם צריכים לפרנס אותך,+רכב כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד המוסך מן הסתם הרכב צריך להיגרר. (לא יצליח להגיע לבד וגם אם כן יכולים להיגרם לו נזקים נוספים)

כשהרכב יהיה מוכן מכאנית:

1. לשלם את אגרות הרישוי (אתה חייב שתי אגרות, מאחר והרשיון לא הוקפא אתה צריך לשלם על כל התקופה) ולקבל רשיון רכב עם חותמת תשלום (או דרך האינטרנט, ואז אתה מקבל רשיון שכתוב עליו שהאגרה כבר שולמה)

2. לבטח את הרכב. אל תנהג בו אפילו מטר בלי ביטוח חובה בתוקף, ומאוד מאוד מאוד מומלץ גם צד ג'.

3. להוציא במשרד הרישוי אישור נסיעה זמני ל48 שעות (עולה כמה עשרות שקלים, לא רציני. והרבה יותר זול מגרר. אתה יכול לבחור מתי יתחילו ה48 שעות.)

4. לנסוע למכון טסטים ולעבור טסט.

הערה: כשאתה הולך למשרד הרישוי לשלם את חוב האגרה וכו' אתה יכול כבר באותה הזדמנות להוציא את האישור הזמני. רצוי שתעשה את זה כשהרכב כבר מוכן מכאנית כי אחרת אתה לא יודע באיזה תאריך אתה צריך את האישור.

אפשרות נוספת לנסיעה חוקית עד מכון הטסטים, במקום האישור הזמני - בקש מבעל המוסך שיקח את הרכב עד פתח המכון, ע"י לוחית "במבחן" שברשותו שמאפשרת לנסוע עם רכבים נטולי טסט (אבל בעל הלוחית חייב לנהוג)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שאינו מיושן אינו חייב בדיקת מעבדה לצורך חזרה לכביש (עדיין) אין רכבי סיטרואן ברלינגו בני עשרים+...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הרכב כבר יצא מהמוסך.

יש לי רישיון רכב שילמתי אלף ומשהו שקל (דף כחול כזה עם רטים על הרכב).

אבל זה עדין לא אומרת שאני יכול לסוע על הרכב עד המכון טסטים נכון?

צריך להתקשר ולהעשות רשיון זמני בכל מקרה כדי לסוע לשם נכון?

וכשאמרתי "מתנה" לא אמרתי את זה כי אני לא מעריך פשוט כל הטיפול והביטוח עלי אז זה לא כזה מתנה זה כמו סוג של עזרה כי אני צעיר ואין הרבה כסף גם לרכב וגם לביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שכדי להעביר את הרכב טסט (או בכלל לנהוג בו) צריך ביטוח בתוקף.

בודקים את זה בכניסה למכון.

למוסך שלך אין לוחית "במבחן" שהוא יכול להשתמש בה בשביל להקפיץ את הרכב למכון?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...