Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מכס על כלי עבודה מחו"ל?

sshh
שימו לב! השרשור הזה בן 4811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה כמות קטנה לבית או לעסק תקנה בארץ.

היום המחירים של כלי העבודה לא כאלה גבוהים ולדעתי לא שווה את ההתעסקות בלהזמין מחו"ל.

אתה מקבל אחריות לשנה ברוב המקרים, בכל בעיה פונה לחנות ממנה רכשת את המוצר והם מטפלים בפניה שלך.

לגבי מכס על כלי עבודה אין לי ממש מושג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי עבודה חשמלי יעלה זול יותר מחול אבל ללא אחריות בארץ - גם בבוש וגם מקיטה.

כמו כן המיסוי עומד על איזור ה 12 אחוז לכלי עבודה ידני וחשמלי (היום אבל יש עניין של מיסוי גבוה על כלים עם סוללות ליתיום ושינוע שלהם באויר) אז אני לא סגור לגבי הנושא.

כלי עבודה ידניים (מפתחות מברגים וכו) לא שווה לקנות מחול כי המחירים בארץ סבירים מאוד , אז אין שום סיבה לחפש בחוץ בנוסף יש אחריות להמון חברות שמשווקות בארץ ולחלק יש אחריות לכל החיים ועוד במחירים זולים מאוד.

ולכן שווה יותר לקנות פה בארץ , במיוחד כשמדובר על בודדים.

המלצות לחברות זולות יחסית וטובות בשוק בארץ שלנו בתחום כלי עבודה ידניים : סיגנט, קאשקו , פרופקסן ויש עוד כמה פירמות פרטיות יותר. כלים איכותיים יש לחברות כמו : בטא , האזט , wera , Irwin, bahco ויש עוד .....

כלי עבודה חשמלי יש את ; מקיטה ,בוש, ריובי( גמל שריד מייבא אותם) , מטאבו(המקור גרמניה אבל הרוב מיוצר בסין כמו מקיטה ובוש) לא כל הכלים מיוצרים בסין אבל היום רוב הכלים מיוצרים שם ולא ביפן או גרמניה כמו שכולם חושבים (במשחזות זוית יש המון משחקים - של חברת בוש).

וזה על קצה המזלג בנושא.

יש כמובן גם את הילתי אבל אלו כלים מאוד יקרים באופן יחסי לחברותשכבר ציינתי  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר הבחור מעלי רוב רובם של הכלים מיוצרים בסין.

היום רוב השוק זה בוש ומקיטה כי אנשים רגילים לשם שלהם.

הילטי זו רמה אחרת אבל המחיר בהתאם אחריות ל3 שנים בשונה מחברות אחרות שנותנת אחריות לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן המיסוי עומד על איזור ה 12 אחוז לכלי עבודה ידני וחשמלי (היום אבל יש עניין של מיסוי גבוה על כלים עם סוללות ליתיום ושינוע שלהם באויר) אז אני לא סגור לגבי הנושא.

אתה מתכוון על כלי עבודה ידניים וגם על כלי עבודה חשמליים המיסוי הוא 12% ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. המיסוי במקסימום עומד על 12 אחוז.

אני מייבא גםמאירופה וגם מסין ובחיים לא עברתי את גובה המס הזה. שוב זו תקרת המיסוי! בדר״כ באירופה אין מיסוי בכלל או ממש נמוך, ומסין זה מינימום 10 אחוז

אבל אני חוזר ואומר , אני מייבא בכמויות משם ולמרות שגם במשלוחים אוויריים אני משלם עד 15 אחוז להכל(משלוח, מיסוי)

אבל שוב כלי עבודה ליתיום, המיסוי עלה וגם השינוע, ובמקרה כזה אני לא מבין כל כך, כי לא ייבאתי כלים חשמליים בגרסאות של סוללות ליתיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתעניין ביבוא של כלים ליתיום, יש סטים מאוד טובים של מאקטיה והיטאצ'י והמחירים ממש טובים באיביי.

כמו כן, מישהו יודע אם אפשר להביא מכונות הברגות? המשקל שלה הוא 55 קילו והיא די גדולה, מי שמכיר הדגם הוא RIDGID קומפקט עם הגרוב שלה, המחירים בחול כמעט חצי.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך קג אחד שווה ערך ל 40-30 שח בממוצע בשילוח אוירי, צור קשר בפרטי לגבי הדגם אני ינסה לעזור לך....

אני לא יודע מאיפה קיבלת מחיר למכונה אבל יש עוד הרבה אופציות טובות בשוק ואולי נציע לך מחיר יותר טוב ממה שיש לך כיום.

אבל שוב יש את נושא האחריות.... בארץ לא תיהיה לך אחריות גם אם תעשה פליקלק אחורה וקדימה ותשלח מיליון מכתבים ליצרן הראשי. ישימו עליך פס.

ולדעתי האישית במיוחד במכונות גדולות האחריות חשובה מאוד. זאת נקודה למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...