Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפטה על הלשון! יש תרופת סבתא?

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 1996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והמהדרין שבמהדרין יונקים ישירות מהעטין!

ואז אתה מתעורר בבוקר ורואה את עצמך ב YNET עם פנים מפוקסלות מתחת לכותרת "בכיר בקארזפורום נחקר במשטרה בחשד להטרדת עז". מקורבי הבכיר "הוא לא ידע שהיא עז".

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואם הולכים לרופא ומקבלים אורקורט ושמים על הפצע זה לא כואב בכלל ועובר מהר יותר

במיוחד כאשר יש אחוז מסויים של חומר מאלחש (לידוקאין Lidocaine hydrochloride 3.00%).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע לא כל אחד סובל מאפטות ומדובר במשהו שקשור לגנטיקה.

אפשר לעשות טיפול מונע שקשור בהיגיינת הפה - לדאוג לצחצח שיניים ולשטוף את הפה אחרי האוכל, אבל לא תמיד זה עוזר.

אצלי בד"כ הן מופיעות אחרי שאני נושך את עצמי בטעות - התעטשות חזקה, נגיסה של פנים הפה, חתכים וכו' - במידה ויש דם אני יודע בוודאות שמיד אח"כ הנבלה תגיע :?

על הלשון זה מאוד כואב וקשה מאוד לטיפול כי כל משחה שתשימו שם תישטף בגלל הרוק המוגבר שיווצר בפה.

לפעמים אני פשוט מתרגל לכאב וחי איתו - מתחילים לאכול ואחרי כמה שניות הכאב פשוט נרגע כי המוח מפסיק לשלוח את המסרים למערכת העצבים - זה גם עובד.

כל חומר שיש לו תכונות של חיטוא וטיהור כמו דבש, סוכר, בצל, שום, מלח, אקונומיקה, אלכוהול, מי פה ומה לא - יכול לעזור.

באורקורט עד כמה שידוע לי יש סטרואידים שגם כן עושים פעולת ריפוי על הפצעים ואכן המשחה מאוד יעילה אבל על לשון - קשה להשאר איתה הרבה זמן.

ללשון אני משתמש בד"כ באפטגון - רק חשוב מאוד לדעת שהמשחה הזו זקוקה לזמן ייבוש כ2 עד 3 דקות אז מה שאני עושה זה פשוט להצמיד את הלשון לחלק אחר בפה שיש בו עודף מהמשחה ומחכה או פשוט משאיר את הלשון "באוויר" ומחכה שחלל הפה יתייבש איזה שלוש עד ארבע דקות - לא קל לעשות את זה, צריך לשלוט בנטייה הטבעית שלכם להרטיב את הלשון וגם לבלוע את הרוק מבלי שיגע בה :-D אבל אז האפטגון יוצר את הציפוי שלו וגם מאלחש את המקום.

המקלות עד כמה שידוע לי עובדים נהדר אבל אכן, מאוד יקרים - ואני, עם גנים פולניים סובל מאוד מהתופעה המחרידה הזו.

מה גם שרוקח אמר לי שללשון לא שמים את המקלות הללו - נראה לי בולשיט, כנראה פחד שיכאב לי יותר מידי או משהו.

החיים על פי אפטה!

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני יגיד, דבש חרובים. לא תצטערו. כפית גדושה על האפטה להשאיר מספר דקות. החסרונות הן שהטעם שלו מאוד חזק אבל אפשר לירוק את הדבש למי שלא יכול לבלוע

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קל ופשוט- אבקת סודה לשתיה מדוללת בקצת מים פושרים, שטיפה בבוקר ובערב הורגת את הבקטריות בפה.

הפיתרון המהיר יחסית והכואב- פיזור אבקת הסודה ישר על הפצע, שורף טילים אם יש לכם חתיכת פצע גדול (מניסיון לצערי).

תרופת הסבתא שאני המצאתי (לא מצאתי שמישהו אחר פירסם לבינתיים)שמרפאה אחרי מריחה אחת וכאב לא נורמאלי:

מערבבים כפית אבקת סודה לשתייה, כפית דבש ושן שום כתושה טבעית בגודל כפית (לא הזבל הלבן המיובש מסין).

מערבבים הכל למשך דקה ואת המישחה הסופר מגעילה/מסריחה מורחים ישירות על פצע (מנוגב מהרוק), צועקים עד לשמיים מהכאב וזהו, למחרת הפצע יהיה חסר תחושה בדרך לריפוי מלא :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

ננסה את המקלון

לא לא, לא לא, אל תנסה!

תלשו לך פעם את הביצים?

יופי! אז איך שאתה נוגע עם המקלון הזה באפטה אתה מיד צורח על 200 דציבל בתדר שלוש מאות אלף הרץ.

אני אישית מעדיף להתחשמל ולאבד הכרה מאשר ליפול שוב בפח עם המקלון הזה ב50₪

איך אני זוכר את החיוך הזדוני של הרוקח שהמליץ לי שזה הכי טוב, הוא כאילו חיכה שיבוא הקורבן הבא עם אפטה בפה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופאים יש פה??? או חובבי רכבים? אני הלכתי לישון במחשבות על זה

טוב, אז אחרי עוד אפטה "מוצלחת" שהופיעה, לא הציקה לי כלל בעת האוכל, ונעלמה אחרי 3 ימים. אני שום חוזר וממליץ :

משחת שיניים "פרודונטקס" (ואין לי שום קשר למותג, אני לא משווק שלו ובלה בלה בלה). פשוט זה הדבר היחיד שבאמת אני יכול להגיד שעוזר באופן עקבי מאז שהתחלתי להשתמש בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון לאפטות זה אורקורט כשהן מופיעות ושמירה על הגיינה אורלית טובה כשהן אינן. מי שרוצה להיות מזוכיסט ולשפוך לעצמו סודה/וודקה/אנטיפריז על האפטה שיבושם לו, אבל זה עדיין מזוכיזם.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי עוד אפטה "מוצלחת" שהופיעה, לא הציקה לי כלל בעת האוכל, ונעלמה אחרי 3 ימים. אני שום חוזר וממליץ :

משחת שיניים "פרודונטקס" (ואין לי שום קשר למותג, אני לא משווק שלו ובלה בלה בלה). פשוט זה הדבר היחיד שבאמת אני יכול להגיד שעוזר באופן עקבי מאז שהתחלתי להשתמש בו.

+1

מאז שהתחלתי להשתמש במשחה הזו כמות האפטות שצצות להן פחת משמעותית. כאשר אחת סוררת כבר יוצאת אני שם אורקורט ואחרי כמה ימים זה עובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא, לא לא, אל תנסה!

תלשו לך פעם את הביצים?

יופי! אז איך שאתה נוגע עם המקלון הזה באפטה אתה מיד צורח על 200 דציבל בתדר שלוש מאות אלף הרץ.

אני אישית מעדיף להתחשמל ולאבד הכרה מאשר ליפול שוב בפח עם המקלון הזה ב50₪

איך אני זוכר את החיוך הזדוני של הרוקח שהמליץ לי שזה הכי טוב, הוא כאילו חיכה שיבוא הקורבן הבא עם אפטה בפה

אני חייב לנסות את המקלון :-P

אני מבין שלגרגר ליסטרין מנטה יותר מחמש שניות אתה לא תצליח. תנסה דקה - זה מפסיק לכאוב אחרי זמן מסויים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם מילאתי את חלל הפה בטחינה גולמית והחזקתי מבלי לבלוע כמה בין דקה לשתיים. וזה ייבש את הפצע. עשה ככה מס. פעמים ביום וזה יעבור.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...