Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפטה על הלשון! יש תרופת סבתא?

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 1995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תערבב סודה לשתיה, דבש ושום ביחס שווה.

יצא מסריח רצח, תימרח-תיזעק לשמיים וחמש דקות אח"כ תישכח מהכאב :-)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שהכי עוזר לי זה אורל מדיק - המקלון אוזניים עם החומר הסגול שהוא איזשהו סוג של חומצה מסויימת או רעל מסוג מה ששמים לחמות בשתיה.

הדבר הזה ירים אותך לשמיים לכמה שניות שתשים את זה על הלשון, הפה שלך ינזל ויתמלא בריר, אבל אחרי זה אתה תוכל לאכול ולשתות בכיף לכמה ימים עד שזה יעבור או יחלש - זה בהחלט משמעותי בימים הראשונים של האפטה לי זה עזר בלגרום לזה לא להתפתח.

זה הדבר היחיד שממש עזר לי, כל השאר כוסות רוח למת אבל אולי זה רק אצלי.

יש איזו משחת גרגירים ג'ל ששמים על הלשון אבל זה בד"כ שמים בלילה כשאתה לא מכניס שום דבר לפה בזמן הזה, התחושה של זה מגעילה אתי ספציפית אבל הוא עוזר אחרי כמה ימים של שימוש.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במצב של פצע כואב ועיקש, שם מי מלח.

זה מאד כואב, אבל מלח מרפא כל דבר כמעט.

אבל לא כ''א (כולל אותי) יכול לשאת כאב כזה,

הפיתרון הוא נוזל חרובים.

כואב מעט אבל מרפא אחרי כמה ימים

ואפילו דיי טעים.

אחת מתופעות הלואי של ההקרנות לבן היתה פצע קשה בקצה הלשון,

שלתדהמתנו עבר כמעט מייד אחרי שמרחנו לו חרוב נוזלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורל מדיק - המקלון אוזניים עם החומר הסגול שהוא איזשהו סוג של חומצה מסויימת או רעל מסוג מה ששמים לחמות בשתיה.

הדבר הזה ירים אותך לשמיים לכמה שניות

כמה שניות ארוכות מאוד, וקשות מאוד.

אם אתה במצב שאתה לא מתפקד בגלל האפטה - תשתמש בזה.

אם אתה מתפקד - אל תשתמש. הדבר הזה לוקח את כל הסבל הצפוי של האפטה בשבוע המתוכנן שלה - ומרכז אותו בכמה שניות.

אם אתה רוצה לגמור עם זה מהר - תשתמש.

אם אתה חושב שזה פחות סבל - אתה טועה. אותו סבל מרוכז לכמה שניות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק חושב לעצמי,

הביאו בנאדם לירח, המציאו מחשבים, סמארטפונים, את כול הטכנולוגיה שיש היום,

אבל לא הצליחו למצוא משהו שבאמת מצליח להעלים את האפטות המחורבנות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר הסגול בקיסם עוזר.

אחרי 5 שניות היא נעלמת.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן זה כואב מאוד במיוחד בפעם הראשונה (ממש כמו בתולה) כי לא יודעים לאיזה כאב לצפות, לי אף אחד לא אמר שזה יכאב ככה ולא טרחתי גם לקרוא מה כתוב בהסבר אלא פשוט שברתי את הקיסם ומרחתי, מיותר לומר שמהעקצוץ הראשוני המקל זז ונגע לי בשפה מה שנתן תחושה חמה מאוד על השפתיים - אז לכן כל מי שמשתמש בזה לגעת אך ורק באפטה וכשהיא יבשה ונקייה מרוק! (אל תדאגו הרוק יבוא אחר כך).

לגבי הכאב, כשמכירים את זה כבר זה פחות כואב כי יודעים למה לצפות, אל תהיו חננות כואב כואב אבל כולנו כילדים עברנו דברים כואבים יותר (חצי זכוכית חלון ברגל לדוגמא).

מעדיף לסבול את הכאב הזה חצי שעה מאשר שבוע שלם בלי יכולת לאכול או לדבר כמו עילג.

כמו שרזמל אומר העדיפות היא על אפטה רצינית וגדולה, אלו שנראים כמו בור בלשון או בלחי הפנימית שלרוב נגרמת מנשיכה בטעות של האיזור או משחק מרובה עם הלשון בשיניים - גורם לחתכים קטנים בלשון.

אורקורט אני לא מכיר אבל הרבה ממליצים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מניעה, מאז שהתחלתי להשתמש במשחת שיניים paradontax הירוקה כמות האפטות ירדה באופן משמעותי. עכשיו יוצאת לי אפטה רק במידה ויש לי פצע בפה (כתוצאה מנשיכה או מכה) ולעתים מאוד רחוקות, אחת לכמה חודשים.

במידה וכבר יוצאת אפטה אני מורח אורקורט ברגע שאני מרגיש אותה יוצאת, המשחה גם מאלחשת את המקום ומונעת כאב וגם עוזרת להחלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש משהו בדבר, אני גם קניתי אותה עקב המלצות חברי הפורום (או שלך) אמנם היא קצת מגעילה אבל היא משאירה את הפה נקי והשיניים חלקות, לפעמים מרגישים שמורחים סתם משחת ג'ל על השיניים אבל להיפך דווקא מנקה מצויין, ואכן עוזרת למנוע אפטות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיסם הפלא הזה נשמע כמו פונגיציד שהיינו שמים בצבא על שפשפות.

היה לזה נוהל, הית מתפשט, שם נעלים, מורח את הפונגיציד ויוצא ל 3 הקפות בצווחות אימה מסביב למאהל.

5 דקות של אש בוערת לך במפשעה ואחר כך, כאילו לא היה מעולם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין ,, למה אמרו לנו לקחת דוגמה מחיל-הים.

הם תוך 10 שניות מקיפים את הבסיס..

אבל - :lol: לא אמרו לנו כי הם רצים חופשי, בלי ציוד..

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...