Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפטה על הלשון! יש תרופת סבתא?

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 1967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחזק לגבי המקל הזה עם הדלק הגרעיני. האישה סבלה פעם מאפטות כתוצאה מחוסר איזון הורמונלי, היא לא יכלה להכניס כלום לפה אז קנינו את המולוטוב הנ"ל. ברגע שהיא שמה את זה לא קרה כלום. שניה וחצי אח"כ היא כמעט נגחה בקיר ובעטה בי. שום דבר לא מכין אותך לכמה החר* הזה שורף :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון טרי מעכשיו , ביקשתי מאמא שלי שתקנה לי בבית מרקחת (עובדת קופת חולים כללית) קנתה לי והשתמשתי הרגע וואלה היו לי שתי אפטות (אחת בשפה עליונה צד שמאל והשנייה בלסת תחתונה ממש באמצע ועכשיו אין כאבים :) ממליץ על אורל מדיק !

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקלון הזה מציל אותי כל פעם מחדש. יש אחד ספייר בבית, ואיך שאני משתמש בו מיד קונה חדש.

אגב - אצלי אפטות יוצאות אם אני לא אוכל בשר במשך יומיים. נוסה מספר פעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ בעקבות סרטון חדש שיצא באתר nutritionfacts.org.

https://nutritionfacts.org/video/is-sodium-lauryl-sulfate-safe/

עריכה אחרונה על ידי amir74

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יותר טוב למנוע מאשר לחפש תרופה.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון מצוין למיחושים למיניהם בחלל הפה הוא זנטוקסילום. זה פרי הדר קטנטן בעל אפקט שמאלחש ומנמלל חלל הפה.

הוא משמש כתבלין אסיאתי וניתן להשיגו בחנויות המתמחות ברכיבים של מטבחים אלו.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאולי עדיף שלא לסבול מזה מלכתחילה ? :brickwall::brickwall::brickwall:

כתבתי על זה בעבר בשרשור הזה, יש חומר במשחת השיניים שגורם לפצעים הללו, במידה ומחליפים משחת שיניים לכזו שאין בה את החומר הפצעים נעלמים ולא חוזרים. עכשיו יש לי גיבוי למידע מאתר מאוד מוערך.

תראו את הסרטון, יש כתוביות בעברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בפרודונטקס בלבד (אין שם SLS) כבר סביבות 5 שנים, ולא נעלמו לי האפטות.

אצלי זה הולך לפי תקופות, לפעמים הם מופיעות כול שבועיים ולפעמים אין חצי שנה. קשה לי לראות קורלציה בין שימוש במשחת שיניים להופעה שלהם, ובטח שלא להעלמות מוחלטת.

אגב, לפני כמה חודשים היה לי את "התקף" האפטות הכי גרוע שהיה אי פעם(5 בבת אחת, כאשר 2 מהם היו מז'וריים ולקח להם שבועיים בערך להתרפא, בניגוד לאחרות שבדרך כלל אצלי לוקח להם שבוע להעלם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהסיבה אצלך היא רגישות למוצרי חלב ?

https://nutritionfacts.org/video/apthous-ulcer-mystery-solved/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את המחקר. מעניין מאוד, למרות שהוא רחוק מאוד מלהיות חד משמעי(כמו שהוא בעצמו מציין)

אני צורך יחסית הרבה מוצרי חלב(פחות חלב עצמו אלא יותר גבינות). אולי אני אביא לזה צ'אנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאולי עדיף שלא לסבול מזה מלכתחילה ? :brickwall::brickwall::brickwall:

כתבתי על זה בעבר בשרשור הזה, יש חומר במשחת השיניים שגורם לפצעים הללו, במידה ומחליפים משחת שיניים לכזו שאין בה את החומר הפצעים נעלמים ולא חוזרים. עכשיו יש לי גיבוי למידע מאתר מאוד מוערך.

תראו את הסרטון, יש כתוביות בעברית.

אין קישור אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קישור כי מדובר באותו שרשור, מספר עמודים אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...