Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[בראבאק] פוסטרים - היכן לקנות ?

david cosworth
שימו לב! השרשור הזה בן 4993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לאחרונה שמתי לב שבחדר שלי בבסיס , מלבד דגל ישראל עקום , שום דבר לא מקשט את הקירות מסביב למיטה שלי . וחשבתי לתלות קצת פוסטרים .

עכשיו יש מספר פוסטרים ספציפיים שאני רוצה שיהיו ( מהסרטים טקסי 1 וFROM DUSK TILL DAWN ).

חיפשתי באתרים באינטרנט ולא מצאתי , ומאיביי אין לי ז' להזמין . השאלה היא -

היכן בארץ יש חנויות של פוסטרים שיש שם מגוון של פוסטרים מסרטים ( ולא רק ) , והיכן יש מקומות שיכולים לייצר פוסטר ?

(עדיפות באיזור י-ם , ב"ש , וגם במרכז אני מוכן )

It's never what it seems

You're watching the return of the machines

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים יש לך את "שלטי המעצב" בתלפיות:

http://hameatzev.dpages.co.il/

הבאתי להם בדיסק און קי 2 תמונות לפוסטרים שרציתי שידפיסו, הגדרתי את הגודל שאני רוצה, ותוך שבוע הם הודפסו על קנבס מתוח על מסגרת עץ במחיר סביר, ואף טוב (ניתן להתמקח). היחס היה אדיב (לבקש את המנהל, המזכירות לא יודעות הרבה).

המלצתי לחבריי, חלקם חיכו שבועיים, אך תמיד התוצאה הייתה באיכות גבוהה מאוד.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען חיפוש עתידי, לפני זמן מה מצאתי את הלינק הזה.

לא ממש בדקתי את הפוסטרים של הדגמים הסדרתיים שם (סופר-קארס ז"א) אבל הפוסטרים של המירוצים שם מאוד איכותיים.

המגוון רחב, אף-הוא.

אין לי מושג מי עומד מאחורי האתר ועד כמה משתלם ובטוח להזמין משם.

קוזי,

הזכרת צבא ופוסטרים ונזכרתי במשהו-

בסדיר (גיוס מרץ 02') עשיתי מספר אבטש"ים בבסיסים שונים ברחבי הארץ- הג'ובניקים שבינינו יודעים על מה אני מדבר (בסיסים\ מתקנים עורפיים).

במטבח הקטנטן של אחד המתקנים, באיזור צומת פלוגות, עיניי קלטו פוסטר מרהיב של מיצובישי לאנסר איבו WRC (מעונת 97' לערך).

נשבעתי שכשאני מסיים את האבט"ש (שבוע בסה"כ), הפוסטר הזה (מקורי, עשוי מחומר קשיח ולא מתגלגל) חוזר איתי הביתה- ויהי מה (הוא היה זרוק בפינה ולא נראה שזה שינה למישהו).

בסופו של דבר, כפי שקורה במקרים כאלו, מרוב לחץ בית שכחתי על קיומו של הפוסטר ונזכרתי בו רק כאשר חזרתי לבסיס שלי, שעה קלה מאוחר יותר. חבל.

בהצלחה בחיפושים,

יגאל,

שעדיין תולה פוסטרים של אוטואים בחדר.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני הייתי בסדיר היה לנו את החדר הכי מעוצב שאפשר. היה לי איזה ריתוק לא נורא קצר, אז להעביר את הזמן לקחתי את כל הבלייזר שמצאתי (היה לי מנוי קרוב לשנתיים, וכל הגליונות היו בחדר בבסיס) וגזרתי את כלללל הבחורות, ולקחתי מלא מגזינים אחרים, וגזרתי בקבוקי אלכוהול, פרסומות מגניבות, מכוניות- כל מה שגבר יכול לרצות.

החדר שלנו היה כמו מקדש. אנשים היו באים, מסתכלים סביב, מקבלים זקפה והולכים לחדר. רק הרס"ר היה חוטף ג'ננה כל פעם והיה דורש שנוריד את התועבה הזו מהקיר...

אחח, היו ימים בצאלים...

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדפסות איכותיות בלימודים עולות לי 4 שקל לA3 200 גרם, חצי גליון (50X70 בערך) עולה לי 35-40. אם יש לך תמונות איכותיות שאתה רוצה, אני אשמח לעזור לך.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני הייתי בסדיר היה לנו את החדר הכי מעוצב שאפשר. היה לי איזה ריתוק לא נורא קצר, אז להעביר את הזמן לקחתי את כל הבלייזר שמצאתי (היה לי מנוי קרוב לשנתיים, וכל הגליונות היו בחדר בבסיס) וגזרתי את כלללל הבחורות, ולקחתי מלא מגזינים אחרים, וגזרתי בקבוקי אלכוהול, פרסומות מגניבות, מכוניות- כל מה שגבר יכול לרצות.

החדר שלנו היה כמו מקדש. אנשים היו באים, מסתכלים סביב, מקבלים זקפה והולכים לחדר. רק הרס"ר היה חוטף ג'ננה כל פעם והיה דורש שנוריד את התועבה הזו מהקיר...

אחח, היו ימים בצאלים...

החדר נשמע לי מאוד מוכר - והכי מצחיק שגם אני שירתתי בצאלים :lol:

מתי השתחררת?

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרץ 2010

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מר.שנקלי ו אקספליין קבלו קטע - גם אני משרת בצאלים. בתור חובש(ת) במרפאה.

האמת שלחובשים אצלנו יש חדרים גדולים של 8 איש בתוך המרפאה , וזה קצת בעייתי לעצב את החדר כמו שאתה רוצה , אבל עדיין יש לי מרחב מסביב למיטה לאיזה 3 פוסטרים וחולצת כדורגל .

תודה לכל העוזרים , אני מבטיח לעדכן בתמונות ( עם אבטיח כמובן , מנטוס אבטיח ).

It's never what it seems

You're watching the return of the machines

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ כבר קיבלת המלצות, אז אני אציע אתר:

allposters.com

ב2007 (פעם אחרונה שהיה לי אינטראקציה עם האתר), חבר שלי הזמין מהם איזה 10 פוסטרים שונים. הכל הגיע בלי בעיה ובמחירים מצחיקים יחסית לארץ.

בעקרון יש להם מבחר עצום של הכל מהכל (במיוחד בתחום הסרטים).

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...