Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילו הייתה לי CLIO V6....[שרטוטים]

Yoni P.
שימו לב! השרשור הזה בן 7353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

joker2k כתב:

אם יש רכב שיהיה הבא שלי זה זה!.

השוו לא מזמן באוטוקאר בין הקליאו שלך, לבין הוי 6.

המבחן נערך במסגרת: האצה מהמקום עד 160 ובלימה עד עצירה.

זהו הסיכום של אותו המבחן: א. עד כמה הקליאו וי 6 מאכזבת.

ב. עד כמה יכולתה של הספורט באמת גבוהה בהאצה ישרה.

ואם תקרא טוב אני חושב שתגלה שמדובר על הV6 הישנה...

:)

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא בטוח אז על תגיב.

אני מכיר את המבחן (ויש לי אותו שחור על גבי לבן) בגרסה שאריאל מתכוון אלייה בין ה-V6 הישנה לקליאו כמו שלי (MK1),עד כמה שאני יודע לא נבחנו הספורט וה-V6 החדשות אחת מול השניה באותו מבחן ואם כן אני עד יותר מפקפק בהחלטה שה-V6 המחודשת שקוצרת שבחים איכזבה מול הקליאו MK2 שקצרה קצת פחות מחמאות מה-MK1.

יש לך נתונים מדוייקים?,תאריך?,מגאזין? אולי אני טועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא בטוח אז על תגיב.

אני מכיר את המבחן (ויש לי אותו שחור על גבי לבן) בגרסה שאריאל מתכוון אלייה בין ה-V6 הישנה לקליאו כמו שלי (MK1),עד כמה שאני יודע לא נבחנו הספורט וה-V6 החדשות אחת מול השניה באותו מבחן ואם כן אני עד יותר מפקפק בהחלטה שה-V6 המחודשת שקוצרת שבחים איכזבה מול הקליאו MK2 שקצרה קצת פחות מחמאות מה-MK1.

יש לך נתונים מדוייקים?,תאריך?,מגאזין? אולי אני טועה...

אני באמת מחכה לזה :wink:

אבל שים לב... אם אתה לא בטוח - אל תגיב :lol:

(אגב, אני אשמח "לאכול את הכובע" אם יתברר שטעיתי...)

וכדי לתת גיבוי למה שאנחנו יודעים...

To say the original Clio V6 slow was not quite adequate. It was just not quick enough when compared with the much cheaper, much less powerful but much lighter little brother - Clio 2.0 RS. Even the most optimistic comparison resulted in a 0-60mph difference of less than 1 second. When you pay nearly double price for 1 second lead, you can’t help feeling unhappy, while Renault feeling embarrassed. The Mk2, with substantial modifications to chassis, is even heavier. It tips the scale at 1400kg, up 60kg from the Mk1. Therefore, to improve performance from the Mk1, engineers of Renault Sport worked hard on the powertrain.

As before, the engine is basically a 2946 cc "French National" V6 with 24 valves and variable valve timing. It used to produce just 230hp, thus left a lot of room for improvement. Renault Sport applied some usual racing techniques such as a camshaft with faster timing and higher lift and a bigger intake plenum with shorter manifolds to smoothen breathing. The result is remarkable, with 25 extra horsepower generated at 7150rpm. This V6 is unusually high-revving.

That’s not enough. Renault Sport also re-geared the Mk2 Clio V6 to improve acceleration. Not only final drive ratio is reduced by 10%, the first 3 gears are also set closer. Now it can claim 0-60mph in 5.6 seconds and 0-100mph in just over 14 seconds, an improvement of 0.5 and 2 seconds respectively. Super hot hatches like Golf R32 and Alfa 147GTA won’t touch the super Clio. Only the Japanese rally duos - Lancer Evo and Impreza STi - can beat it.

On the road, the new Clio V6 not only feels much faster and stronger, its performance is also much more delicious to exploit, because the gearshift is slick and short, because the modified intake and exhaust generates a sound so beautiful, so much like a Porsche flat-six, especially it comes from right behind your head. The V6 is excellent for its linear power delivery and its smoothness - a compensation for the deficit in performance compare with Evo and STi.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...