Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מוצרי קארפלאן CarPlan

שימו לב! השרשור הזה בן 4295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בימים האחרונים ראיתי הרבה שירשורים וגם מצאתי הרבה נושאים ישנים על מוצרי קארפלאן CarPlan, כמה שהם מומלצים וכמה שהם טובים וכמה שטרטל פחות טוב וכו'.

יש לי אימפרזה כחולה מטאלית והחלטתי להשקיע עם מוצרי קארפלאן, קניתי חבילה בסך 250 שח לא כולל משלוח של מוצריהם ע"מ לבחון

הנה רשימת המוצרים:

1. ספוג מקורי מיקרופייבר צהוב
  2. ג'ילדה גדולה ביבוא של קארפלאן
  3. שמפו לרכב של קארפלאן בקבוק לבן
  4. ווקס טפלון בבקבוק השחור של קארפלאן אוטופיניש
  5. TCUT ווקס +פוליש עם פגמנט צבע
  6. קצף לצמיגים
  7. בד מיוחד למריחת ווקס ופוליש
  8. נוזל מיוחד להוספת ברק לצבע דימון שיין

אוקי.

צר לי אם זה יישמע קצת אכזרי מצידי אבל חוץ מהשמפו לרכב כל המוצרים האלה הם חרטא אחת גדולה ואני ממש ממש לא ממליץ. התאכזבתי קשות.

1.הספוג ממבט ראשוני נראה איכותי למדיי רך ונעים למגע.

לאחר שספח לותוכו נוזלים עם השמפו של קארפלאן -נהייה קשיח לחלוטין וכאילו ייבש ולא כמו כל ספוג בשתי שקל שאפשר לעבוד איתו.

2.ג'ילדה גרועה לחלוטין ,זאתי שקניתי ב20 שקל בפז מנגבת יותר טוב ופחות נדבקת לרכב .

3.השמפו עושה את העבודה ומותיר את הרכב מבריק ונוצץ גם אחרי ייבוש כל המים,לא משאיר הרבה סימני סבון.

4.ווקס הטפלון הינו דבר שאינו נראה לעין כביכול ולכן אני לא ממש יכול לאמר כבר עכשיו אם אני רואה הבדל אבל חשוב לציין שהוא מתייבש במהירות שזה דבר טוב אך לא באמת כל כך עושה את הצבע מבריק. לא הרגשתי שכבה כל שהיא גם לאחר שכבה שניה של ווקס. הפגמים ברכב נשארו אותם פגמים ולא הורגש שמשהו עכשיו כן מגן עליהם.

5.בזבוז זמן אחד גדול. לא מתקרב לפוליש מבחינת ביצועים ולא נותן ווקס מצד שני כלל וכלל לרכב.כל מי שאמר לכם שזה מוצר טוב בגלל שיש בו צבע והינו משפץ שריטות קטנות עבד עליכם בגדול!

המוצר הותאם לצבע הרכב שלי וכל מה שהוא עשה זה להוריד לכלוכונים קטנים להוריד לי תיקוני צבע שהיו בררכב כבר לפני כן (לא שפשפתי חזק מידי וזה צבע מטאלי כמובן אז גם אסור לשפשף חזק)אבל להוריד שריטות לא רק שזה לא הוריד אלא נתקע הצבע בתוך השריטות והפגמים ועשה אותם בולטים יותר.החומר נתפס על כל גומיה אפשרית למשל מסביב לחלונות שמשות ידיות פתיחה וכו'..סיוט גם יומיים אחרי זה ועם יבש או רטוב ,שמפו או סתם מים, זה פשוט לא יורד. מוצר גרוע

6.הקצף לצמיגים חביב אך כאשר אני הייתי במכון שטיפה הוא מרח לי עם ספוג חומר כזה שהשאיר את הצמיג מבריק ויפה גם שבועיים אחרי זה. והקצף הזה סתם ניקה אותם מה שהייתי יכול לעשות גם עם סתם סבון וסמרטוט. הצמיג נראה עדיין מאט לחלוטין רק נקי.

7.הבד המיוחד הזה לווקס שלא נדע משאיר מלאאא חתיכות של בד ואבקת בד כזו מוזרה על הצבע ומתערבב עם החומר ועושה עיסה מעצבנת שצריך לנער מהצבע כל הזמן אחרי הפוליש\ווקס

8.לאחר כמה יומיים החלטתי לנסות לפחות את המוצר האחרון שאולי ייתן תקווה בכל השערוריה הזו .

הפרסום שלהם באתר אומר:

":evil:מבריק כמו שד:evil:" רק להוסיף פקק אחר והרכב מבריק מתמיד!

נשמע כמו איזה חומר על בסיס שומני או סתם חומר שמיוחד להשאיר ברק..

אז זהו שלא!

שמתי בדיוק לפי הוראותיהם על הבקבוק\באתר. החומר הזה זה החרטא הכי גדולה כאן לא ייאמן פשוט לא עשה כלום!

ניסתי לשים את החומר ללא דילול יישר על הרכב וזה פשוט נזל לו להנאתו כמו סתם מים בצבע אדום ולא עשה שום ברק,שינוי,כלום. זה כאילו אומרים לך במפורש בהוראות "שטוף את הרכב רגיל ואז אחרי זה שים את ההוקוס פוקוס הזה ושפוך לאט על הרכב " והופ! הוא מבריק מתמיד! איזה מבריק מתמיד,קוראים לזה רכב לאחר שטיפה.

בקיצור לא רציניים בכלל. לא ממליץ וזוהי דעתי לאחר שניסתי ושילמתי במיטב כספי.

שיהיה לכם שבת שלום ורכב מבריק ונוצץ

(מה שהייתי מאחל לעצמי)

אסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון עם ה- T-CUT ועם הווקס טפלון כבר הרבה שנים ועל כמה וכמה רכבים.

לגבי הפוליש, בפירוש רואים הבדלים לפני ואחרי במיוחד כשעושים על דלת אחת ולא על השניה לידה,

ישנם ממש הבדלים לחיוב.

לגבי הווקס טפלון, הדבר שאני שמתי לב לגביו הכי הרבה הוא שמים שניתזים על הרכב (גשם וכו') פשוט מחליקים,

ולאבק לוקח יותר זמן להצטבר על הרכב, כלומר הברק נשאר לזמן רב יותר בין שטיפות.

את שאר המוצרים אני לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...