Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחנות המציעות סולר זול וגולדיזל

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 4826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי בפורום ומשום מה לא מצאתי שום מידע בנושא. היכן באזור רחובות יש תחנות דלק המציעות את הסולר הזול ביותר?

בנוסף, השבוע יצא לי לתדלק בסונול גולדיזל. כבר אחרי תדלקתי, התחלתי להרגיש שהמנוע עובד שקט יותר ומושך מעט טוב יותר. אני מוכן להשבע שזה לא פסיכולוגי ובאמת מורגש שינוי לטובה. האם אכן מדובר בסולר עדיף (עם תוסף), או שזה אכן היה משהו פסיכולוגי?

סופ"ש נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי בפורום ומשום מה לא מצאתי שום מידע בנושא. היכן באזור רחובות יש תחנות דלק המציעות את אני מוכן להשבע שזה לא פסיכולוגי ובאמת מורגש שינוי לטובה.

גם משוגע מוכן להשבע שהקולות שדיברו אליו אמיתיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התחנות הזולות ביותר למי שרוצה

http://www.fulltank.co.il/showtop10.asp

והחברות שהכי מומלצות אלו סונול ודלק מבחינת האיכות וכמובן שאיכות מוביל לשיפור בצריכה של המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדלקתי בסונול ברחובות (סמוך לתחנת כיבוי אש). לא שתכננתי לתדלק דווקא בתחנה זו, פשוט יצא שהייתי בסביבה והרכב היה צמא מאוד :)

roeiw, מהנסיון שלי עם רכבי דיזל, סולר משפיע באופן מוחשי על ביצועי הרכב ורמת הרעש של המנוע. העניין הוא שתמיד הייתי מתדלק סולר מוזל רגיל, ואילו עכשיו במקרה תדלקתי גולדיזל (ושמעתי שמדובר בסולר עם תוסף. לא שלקחתי דגימה ממנוע ובדקתי בבית, כן?).

האם באמת מדובר בסולר עדיף? במידה וכן, לדעתי זה שווה את התוספת של כ-60-70 אג' לליטר לעומת סולר מוזל "רגיל".

iking, תודה על הקישור, אך אין ברשימה תחנות המציעות סולר זול ברחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדלקתי בסונול ברחובות (סמוך לתחנת כיבוי אש). לא שתכננתי לתדלק דווקא בתחנה זו, פשוט יצא שהייתי בסביבה והרכב היה צמא מאוד :)

roeiw, מהנסיון שלי עם רכבי דיזל, סולר משפיע באופן מוחשי על ביצועי הרכב ורמת הרעש של המנוע. העניין הוא שתמיד הייתי מתדלק סולר מוזל רגיל, ואילו עכשיו במקרה תדלקתי גולדיזל (ושמעתי שמדובר בסולר עם תוסף. לא שלקחתי דגימה ממנוע ובדקתי בבית, כן?).

האם באמת מדובר בסולר עדיף? במידה וכן, לדעתי זה שווה את התוספת של כ-60-70 אג' לליטר לעומת סולר מוזל "רגיל".

iking, תודה על הקישור, אך אין ברשימה תחנות המציעות סולר זול ברחובות.

זה בהחלט סולר עם תוסף, תוכל למצוא תחנות שמוכרות במחירים סבירים עד 6.30 נכון להיום

שאל כמה נהגי מוניות ברחובות איפה יש תחנה זולה של סונול, תהיה בטוח שהם יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא.ת. הישן בראשון יש תחנה קטנה רק של סולר. כל המוניות/משאיות ורוב מי שאני מכיר עם רכב דיזל מתדלק שם.

פעם אחרונה שבדקתי עלה אצלם 5.9 ש"ח לליטר. אף פעם לא שמעתי על מישהו שהתלונן על סולר גרוע או מהול אצלם.

וזאת לעומת שתי תחנות אחרות בראשון שאני יכול לומר בוודאות שמוהלות את הסולר.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא.ת. הישן בראשון יש תחנה קטנה רק של סולר. כל המוניות/משאיות ורוב מי שאני מכיר עם רכב דיזל מתדלק שם.

פעם אחרונה שבדקתי עלה אצלם 5.9 ש"ח לליטר. אף פעם לא שמעתי על מישהו שהתלונן על סולר גרוע או מהול אצלם.

וזאת לעומת שתי תחנות אחרות בראשון שאני יכול לומר בוודאות שמוהלות את הסולר.

6.05 למזומן

6.15 לאשראי

נכון ליום שישי האחרון.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדלקתי היום סולר בתחנת דלק "התאומים" שבאזור התעשיה ברחובות, במחיר של 5.9 ש"ח לליטר. האם למישהו יצא לתדלק בתחנה זו ויכול להעיד על טיב הסולר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
6.05 למזומן

6.15 לאשראי

נכון ליום שישי האחרון.

6.18 במזומן

6.28 באשראי

נכון להיום.

Geschmacksmusterschutz

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עדכון קטן למי שמתעניין.

תחנת דלק פז צומת בילו סנטר.

מחיר סולר מזומן\אשראי - 6.99

ועידכון נוסף על הביודיזל בארץ לפרטיים.

הוא מת.

אחרי מס הבלו כבר לא משתלם למכור אותו. בכל מקרה...הרי הוא טוב לכולם, והוא מוצר טוב בפני עצמו. למה להכחיד כל זיק של שונות מועילה? הרי לא יתכן שבאוצר כולם טפשים, ולא רואים מעבר לאף שלהם?!

Geschmacksmusterschutz

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק ומוסיף:

סד"ש קרליבך בתל אביב למי שבמרכז- 7.08 לאשראי/מזומן. יש שם תחלופה מאוד גבוהה- אני רואה תור של נהגי מוניות בכל בוקר שאני מגיע, יש שם תור קבוע במהלך כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...