Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יועץ שירות במוסך היבואן VS מחלץ רכבים

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 4975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי הברוטו והנטו, בשמצוין שכר המוענק למשרה מסויימת. כמעט תמיד מדובר בשכר ברוטו.

לא נתקלתי מעודי במקום עבודה שמציין שהשכר המוצע הוא נטו.

גלובלי ובוא נעשה חישוב קטן כמה אני חוסך עלהרכב והפלאפון כי הכל חינם ומותר לי להשתמש בהם כרצוני בזמני הפנוי!

ביטוח רכב לשנה 3200 ש"ח חסכתי + שלא נתחיל לדבר על דלק + טיפולים, 250 ש"ח חשבון טלפון חסכתי, זה הכיוון שאני חושב עליו

נכון, אתה אולי תחסוך בטווח הקצר הוצאות מסוימות של טלפון,ורכב. אתה גם תוציא פחות מכיוון שיהיה לך הרבה פחות זמן פנוי.

אבל כשמסתכלים קדימה לטווח הארוך. אני מחזק את דבריו של Casper

ברור שיועץ שירות, אפילו אם התנאים פחות טובים.

אני מניח שאתה בתחילת דרכך ויועץ שירות במוסך גדול תמיד יראה טוב יותר בקו"ח מאשר מחלץ.

תמיד תזכור שזאת לא העבודה האחרונה שלך וכל עבודה שתעשה עכשיו בעצם בונה אותך לתפקיד הבא.

יועץ שירות צריך להתמודד עם אתגרים של שירות לקוחות, מחירים, להסביר ללקוח היטב מה הבעיה ולמה הכי טוב לטפל בה כך וכך, אתה צריך לעבוד עם ממשק מחשב וכו'. תפקיד של מחלץ הוא מאוד חד גוני וגם אם הוא נראה לך מדליק מטעימה קלה, הוא לא בונה אותך.

אם אני צריך לקבל אותך לעבודה אז עבודה קודמת בתור יועץ שירות עדיפה בהרבה מכמחלץ.

תשמע ידידי,

אתה עוד בתחילת דרכך המקצועית וסביר להניח שאתה לא יודע במה בדיוק תרצה לעסוק בעוד 5, 10 ו15 שנה.

סביר להניח שלאן שלא תפנה, תתפתח ותתקדם ולא נשכח שגם תתבגר ונקודות מחשבה והשקפה שלך ישתנו.

תלך לכיוון היועץ, יש לזה פוטנציאל פתיחת דלתות הרבה יותר גבוה {ומשום כך גם הרבה יותר משתלם בדיעבד} מאשר לעבודת החילוץ. עצם העובדה שיש משרה כזו על הפרק, מעידה על פוטנציאל שחבל לפספס.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ אני די מסכים עם רוב התגובות עד כה, אבל הבחירה הסופית היא רק בידיים שלך.

אתה צריך לחשוב טוב אם אתה מעדיף עבודה פיזית, או שאתה מעדיף עבודה במזגן מול אנשים.. מעבר לכך אין הרבה טעם להשוות בין המשרות כי הן שונות לחלוטין מלבד המקצוע שהן סובבות.

ושוב, לי אישית ברור לאן הייתי הולך במידה והיו בפני שתי האופציות הנ"ל אבל זה כלל לא רלוונטי כי כל אחד ושיקוליו לגבי מה שהוא אוהב לעשות, ואיך שהוא אוהב לעשות את זה.

בהצלחה בכל דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יועץ שרות ללא נסיון מקבל כ6000 ברוטו

מקבלים גם פלאפון

להתקדם לא בטוח, זה לא עובד יבואן אלא עובד מוסך. במוסך פרטי תחת יבואן תוכל להתקדם רק למנהל מוסך ואו מנהל עבודה

תפקידים אלו שמורים לוותיקים

אצל יבואן תוכל להתקדם למנהל שרות אזורי

זה תפקיד חשוב מכיוון שרכב יש, פלאפון, לפטופ, והכי חשוב, כל כך הרבה קומבינות שתוכל לבנות וילה מהכסף אם תהיה כופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתיי בריאיון הבחור התרשם ממני, שאל המון שאלות ובעיקר עשה עליי סימולציות של לקוחות עצבניים(התאפקתי לא לצחוק) לבדוקא יך אני מתמודד עם אנשים, ואמר לי שאני אבוא לשבוע ניסיון ואז הוא יחליט סופית לגבי, השעות הן 7:00-17:00 ושישי עד 7:00-13:00 המשכורת 5K נטו, אני בטח יקבל יותר כי אני חייל משוחרר ויקחו לי פחות מס וכו', ויש בונוסים בעבודה תלוי ביחס ללקוחות וכל מיני טיפולים שאני ימכור להם במוסך

לדעתי השעות בסדר כי אני גם רוצה לשלב אותם עם לימודי ערב, מה דעתכם?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא תצליח(וסליחה שאני ישיר מידי).

הסיבה היא:

1. אם אתה חושב לשלב לימודי ערב אתה צריך לסיים לפני שעה 17:00, כי אני יודע שרוב המקומות מתחילים ללמוד מ17 וחצי עד 21 +-.

2. אם חשבת לשלב לימודי ערב אז אתה בבעיה כי כבר שבוע הבא מתחילים הלימודים.

רציתי לדעת איך הגעת לכך שאתה בתור חייל משוחרר מגיע להיות יועץ שירות?(גם אני השתחררתי לפני שבועיים ואני גם הלכתי ולא רצו כי אין לי ניסיון).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת איך הגעת לכך שאתה בתור חייל משוחרר מגיע להיות יועץ שירות?(גם אני השתחררתי לפני שבועיים ואני גם הלכתי ולא רצו כי אין לי ניסיון).

להגיד לך את האמת אני נפלתי על העבודה ממש בפוקס, יום אחד שכרתי קטנוע ל-24 שעות בזמן שאני בחפש"ש ומכיוון שיש לי שתי תעודות של חשמלאי רכב ומכונאי רכב, הלכתי לכל המוסכים המרכזיים שיש באזור שלי ופשוט ניסיתי את מזלי, הגעתי עם הקטנוע חניתי בחניה ואת העובד הראשון של המוסך שאלתי מי זה אחראי פה? הפנו אותי אליו ופשוט מכרתי את העצמי ואמרתי שאני רוצה לעבוד פה בתור מכונאי/חשמלאי והצבתי עובדה! מה יש לי להפסיד? היו כמה אמרו לבוא אחרי החגים, והיו כמה שאמרו תשלח לי קורות חיים, והיו כמה שאמרו אתה חסר ניסיון או צעיר מדי, עד הגעתי למוסך מרכזי שאני לא אזכיר את שמו וביקשתי גם כן לדבר עם האחראי הבחור נראה די צערי הושיב אותי על כיסא ושאל מה רצוני, אמרתי לו לעבוד אצלך בתור מכונאי או חשמלאי! הוא אמר שאין מקום, ואז הוא מלמל משהו שאולי יש לו עבודה בתור יועץ שרות(באותו היום גיליתי שיש תפקיד כזה) ואחרי יומיים קבע לי ריאיון עבודה אצלו, ושבוע הבא אני מתחיל שבוע ניסיון.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...