Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות מירוצים משנות השמונים (אשקלון או אשדוד?)

yohai71
שימו לב! השרשור הזה בן 5044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט תענוג לראות את התמונות האלו

מה שמרגיז בהם שבשנות ה 80 התרבות המוטורית הייתה מפותחת הרבה יותר משנת 2010

במקום שנתקדם אנחנו שמים רוורס ואם זה לא מספיק אז גם נותנים איתו פול גז

אבל אולי המצב ישתנה בזמן הקרוב

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה כמו פיאט ספיידר שהלבישו לה גג של אלפא :smile:

ניקוז המים לא מתאים לג'וליה או לטריומף הארלד

בכל מקרה אני מקווה שלא נרצחה כל אלפא עבור הגג

אתגר -קדימה לכל המומחים של מי הגג?

אני בטוח שזה גג של אלפא גוליה ושהאריכו את הניקוז של הגג.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אולי צילומים של רכבי המירוץ של "בריאן אבר" (מוסך אוטו קליניק פ"ת) ושל עיתונאי הרכב "אדוארד אטלר"?

שניהם התחרו בין השאר במירוצים הנ"ל.

אני יודע שבריאן אבר שמר במשך השנים על חלק מרכבי המירוץ שלו אחת מהם הוא נטש עד שנשרפה ופונתה ע"י עירית פ"ת (זו הייתה הילמן כלשהי) והיו 2 או 1 ששרדו ופעם אחרונה ראיתי אותם זרוקים בצד המוסך שלו (זה היה לפני שנה). יש גם את הפיאט 600\800 השחורה שגם איתה הוא התחרה שעומדת היום בחלל המוסך שלו .

אדוארד אטלר התחרה כמובן גם כן (אם כי אני לא זוכר על מה נהג. אולי לאנציה? אלפא רומיאו?) והוא מדבר על כך לא מעט במדור שלו בעיתון מדי פעם.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אולי צילומים של רכבי המירוץ של "בריאן אבר" (מוסך אוטו קליניק פ"ת) ושל עיתונאי הרכב "אדוארד אטלר"?

צר לי, מה שמצאתי זה רק ארבע התמונות הנ"ל.

אבל אם למישהו יש תמונות להוסיף כמובן מוזמן להעלות אותן כאן, עושה רושם שיש בפורום הרבה צימאון לעניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שבריאן אבר שמר במשך השנים על חלק מרכבי המירוץ שלו אחת מהם הוא נטש עד שנשרפה ופונתה ע"י עירית פ"ת (זו הייתה הילמן כלשהי) והיו 2 או 1 ששרדו ופעם אחרונה ראיתי אותם זרוקים בצד המוסך שלו (זה היה לפני שנה). יש גם את הפיאט 600\800 השחורה שגם איתה הוא התחרה שעומדת היום בחלל המוסך שלו .

אדוארד אטלר התחרה כמובן גם כן (אם כי אני לא זוכר על מה נהג. אולי לאנציה? אלפא רומיאו?) והוא מדבר על כך לא מעט במדור שלו בעיתון מדי פעם.

בעיתונים של טורבו רואים הכל... סיקור תחרויות וכולי...

יש לי עוד מגזין פוסטרים מאותו זמן של הרכבים שהשתתפו

HYUNDAI GETS 1400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיתונים של טורבו רואים הכל... סיקור תחרויות וכולי...

יש לי עוד מגזין פוסטרים מאותו זמן של הרכבים שהשתתפו

היי.

למכירה גיליונות "מוטו" החל ממספר 1 ועד 120 ב10 אוגדנים, פלוס עוד מספר עשרות עותקים (לא רציף) עד עותק מספר 162

גיליונות "טורבו" החל ממספר 1 ועד לסיומו (כמעט כולם).

גיליונות "אוטו" החל משנת 1990 , כבונוס.

בשאיפה למכרם כחבילה כוללת, לא כגיליונות בודדים.

נייד 0528-890716

יש אפילו מוסף תמונות מיוחד מהמירוץ באשקלון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספקתי להתחרות בשלושת המירוצים האחרונים, שני האחרונים בעפולה כאשר בניהם היה מירוץ מדהים ביער בן שמן.

במירוץ האחרון, הצלחתי להפוך 3 פעמים את המיני וזה היה סופה של המיני, סופה של קריירת המירוצים שלי וסופה של תקופת המירוצים בישראל :-(

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

בשרשור הזה - יש עוד הרבה תמונות מהתקופה ומכול ההיסטוריה של הספורט המוטורי בארץ.

יש לי ערימות ואלבומים של תמונות מכול המרוצים הללו (הייתי מארשל בכולם) .

האאודי קוואטרו היא מכונית ראלי-קרוס מקצועית שהובאה לארץ למרוץ הראווה הבין-לאומי שהתקיים כאן בשנת 85' ונהג עליה הבלגי ז'אן מרי-פירנה. הוא התחרה מול מספר נהגים מקפריסין

קצת סרטונים מהתקופה ניתן למצוא כאן .

תהנו

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט 600 של בריאן ושרון עדין במוסך ובקרוב מאוד יסתיים השיפוץ שלה.

היא אמורה להרשם כאספנות.

מומלץ להגיע למוסך ולנסות להשיג את התמונות, לבריאן יש המון, הבעיה הוא ושרון כבר בקושי במוסך, וחבל שהתמונות שיש לו

וגם הרכבים, פשוט יעלמו.

לצערי אין לי אפשרות להגיע למוסך ולקחת את התמונות (מתגורר בשוויץ), אבל אני עדין בקשר עם בריאן ושרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקר טוב

טוב שיש עוד חברים שיודעים להעריך את שנות ה-80 בספורט המוטורי דאז....

כל ההסטוריה ההיא רשומה ברובה בשרשור קיים בפורום "ספורט מוטורי" -כפי שציין דובי מילר .

תמצאו שם תמונות מכל התקופה וחוויות וסיפורים על כמעט כל המתחרים !!

תהנו..

מישל גדז' (בעל הסיטראן וויזה "אלף המסלולים", שאכן עומדת במוסך "לוטוס" שבכפר יאסיף,עם האבק!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאכלס כואב עליה,היא ניראת כאילו צריך רק לנגב אותה ולצאת למסלול,כאילו יש בה עוד קצת לתת...

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיא הפעילות באשקלון, שרון אבר אישתו של בריין נהגה בפיאט 127 בקטגוריה עד 1,000 סמ"ק, אלי זלק באלפא סוד בקטגוריה עד 1,300 סמ"ק ואני בפורד אסקורט Mk2 בקטגוריה עד 1,600 סמ"ק.

בשלב מסויים שרון עברה להילמן אימפ, רכב מקצועי וחזק מאד עם מנוע והנעה אחורית.

בגלל שהמנוע היה אחורי, הוא "אכל" אבק ולא החזיק מעמד יותר מכמה מרוצים בודדים. בשלב מסויים נמאס לבריין לשפץ אותו ושרון חזרה לפיאט 127 שלה.

בשלב מסויים אני עברתי מהאסקורט לסיירה.

תמונות של אדוארד אטלר אין לי אבל הוא נהג באלפא 33 חדשה לגמרי.

האסקורט טנדר השחור שבתמונה היה גם הוא של בריין ושימש כרכב שרות של המוסך שלו. כאן הוא נהוג בידי פעלולן אנגלי שהגיע עם קבוצת פעלולנים לתצוגה באחד המרוצים.

Scan_Pic0006.jpg

Scan_Pic0010.jpg

Scan_Pic0008.jpg

Scan_Pic0007.jpg

Scan_Pic0009.jpg

Scan_Pic0002.jpg

Scan_Pic0003.jpg

Scan_Pic0004.jpg

ניר בן-ארי

מוסך 'דרך השטח בשרון'

קיבוץ שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיא הפעילות באשקלון, שרון אבר אישתו של בריין נהגה בפיאט 127 בקטגוריה עד 1,000 סמ"ק, אלי זלק באלפא סוד בקטגוריה עד 1,300 סמ"ק ואני בפורד אסקורט Mk2 בקטגוריה עד 1,600 סמ"ק.

בשלב מסויים שרון עברה להילמן אימפ, רכב מקצועי וחזק מאד עם מנוע והנעה אחורית.

בגלל שהמנוע היה אחורי, הוא "אכל" אבק ולא החזיק מעמד יותר מכמה מרוצים בודדים. בשלב מסויים נמאס לבריין לשפץ אותו ושרון חזרה לפיאט 127 שלה.

בשלב מסויים אני עברתי מהאסקורט לסיירה.

תמונות של אדוארד אטלר אין לי אבל הוא נהג באלפא 33 חדשה לגמרי.

האסקורט טנדר השחור שבתמונה היה גם הוא של בריין ושימש כרכב שרות של המוסך שלו. כאן הוא נהוג בידי פעלולן אנגלי שהגיע עם קבוצת פעלולנים לתצוגה באחד המרוצים.

מדהים לראות את ההילמן של שרון אבר בימיה היפים.

לצערי בסוף שנות ה 90 לאחר שהמוסך של בריאן ושרון אבר למיקומו הנוכחי (המיקום הקודם היה רחוב אלכסנד ינאי) בריאן נטש את הרכב במקום מסיבה לא ברורה. הרכב שרד מספר חודשים עד שהוצת לחלוטין ופונה לאחר מכן ע"י העירייה בפתח תקוה.

האלפא רומיאו שלהם גם שרדה תקופה מסויימת ולקראת סוף שנות ה90 לאחר שעמדה תקופת מה בחלל המוסך נעלמה (נגרסה\פורקה?)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...