Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C5 או מונדיאו (חדשים)

yoavtz
שימו לב! השרשור הזה בן 5025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט בין C5 למונדיאו.

אני נוהג כ-50,000 ק"מ בשנה.

נוחות חשובה לי.

אני זקוק לרכב עם כח, מאחר ואני עולה לירושלים כמעט כל יום.

כיום אני נוסע על אקורד 2007.

נסעתי על מונדיאו והיה נראה לי שחסר לו כח. ה-C5 נתן ביצועים יותר טובים. מצד שני, ראיתי שבכל מבחני הדרכים צוין שהמונידאו הרבה יותר עם כח/תאוצה/מהירות מאשר ה-C5.

אשמח לעזרה בנושא.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם לא זריזים במיוחד, ושניהם אם אינני טועה אמורים להגיע בקרוב עם שילוב מנוע/גיר מוצלח הרבה יותר. הייתי מחכה.

אגב, אם זריזות זה מה שחשוב לך, באותו תקציב יש את הסופרב 1.8 ששמה את שני הדגמי םהאחרים בכיס מבחינה זו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב שלום,

אני ממליץ לך בחום להמתין. כמו שאמר ידידי למעלה, שני הרכבים אמורים להגיע בקרוב לישראל עם חבילות הנעה והילוכים מודרניות שלדעתי ישדרגו אותם פי כמה.

מה שכן, לא בטוח שבסוכנויות הרכב יתנו לך תשובה נכונה באשר למועד ההגעה, ותצטרך לחפור קצת באינטרנט לראות מתי הם מגיעים.

אני במקומך הייתי שוכר רכב לכמה חודשים וממתין עם הרכישה, במידה ואתה יכול.

אם לא הייתה לי ברירה והייתי חייב להחליט היום, ההחלטה היתה קשה - ה C5 עולה לדעתי על המונדיאו בכל פרמטר חוץ מהגיר הנוראי (לדעתי) והמנוע המיושן...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50K בשנה אומר רק דבר אחד דיזל !!

כאשר משוואת הדיזל נכנסת לחשבון מנועי ה HDI של PSA טובים מאוד ועם גיר אוטומטי 6 מהירויות ה C5 לטעמי עדיפה על המונדאו מבחינת נוחות נסיעה ויכולת גמיאת מרחקים בהתאם .

רכב בנזין לק"מ הנ"ל במיוחד בסגמנט שאתה מחפש זה התאבדות כלכלית.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים,

1. אני לא יודע איך הגעת למסקנה שהסיטרואן יותר חזקה, עד כמה שידוע לי היא מגיעה עם תיבת 4 הילוכים

2. לכל המגיבים, הפורד מונדיאו החדשה, או אחרי מתיחת פנים יותר נכון, תגיע גם לארצנו אבל עם שילוב המנועים הישן , שיש כרגע בהיצע, כלומר השינוי היחד מבחינתנו הוא רק קוסמטי.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50K ק"מ בשנה אכן מומלץ לרכב דיזל שגם יבצע בעליות הרבה יותר טוב מבנזין...

ואם כבר בC5 או מונדיאו עסקינן אז ההמלצה המאוד ברורה שלי מניסיון קצר היא הסופרב שתעשה את הכל פשוט הרבה יותר טוב ועם הרבה יותר מקום למשפחה ..

גש לסוכנויות ובקש נסיעת מבחן , אל תשלול חלופות בסגמנט כי אולי תופתע (כמו הסופרב).

בהצלחה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום למשפחה אולי כן, נוחות ונינוחות בנסיעה , ובמיוחד למי שעושה 50K , ה C5 עדיפה משמעותית על הסופרב אשר מכוילת לצד הקשוח של המשוואה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדאו והC5 חלשות יותר מהאקורד.

אם הצורך בנוחות גובר אז הC5 היא ללא ספק הבחירה. בשילוב עם דיזל היא תהיה גם הזולה יותר לשימוש.

המונדאו הפתיעה אותי לרעה מבחינת הנוחות, משהו לא מסתדר בתנוחת הנהיגה, במספר נסיעות ארוכות שעשיתי בה יצאתי עם כאב גב.

גם המזגן שלה גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50K ק"מ בשנה אכן מומלץ לרכב דיזל שגם יבצע בעליות הרבה יותר טוב מבנזין...

ואם כבר בC5 או מונדיאו עסקינן אז ההמלצה המאוד ברורה שלי מניסיון קצר היא הסופרב שתעשה את הכל פשוט הרבה יותר טוב ועם הרבה יותר מקום למשפחה ..

גש לסוכנויות ובקש נסיעת מבחן , אל תשלול חלופות בסגמנט כי אולי תופתע (כמו הסופרב).

בהצלחה.

חוץ מהמונע במה בדיוק הסופרב טובה יותר מהמונדאו? כרגע אם זה לא דחוף תחכה למנועים החדשים של המונדאו והC5 ואז לסופרב יקירת הפורום לא יהיה שום יתרון.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למונדיאו 2 יתרונות על הסופרב - התנהגות ונוחות. הסופרב פחות מתנהגת ונוקשה יותר. בכל השאר הסופרב עדיפה (שילוב מנוע וגיר, מרחב פנים, תמורה למחיר) וכעת היא מיובאת גם עם 2.0TSI.

המונדיאו המתוחה תנחת כאן בקרוב אך ללא מנוע האקובוסט - מאכזב משהו.

אז מר קינג היקר, שוב "יקירת הפורום" ממשיכה להיות "יקירת הפורום" והיא תמשיך להיות כך - צ'מפיון (גרועים ככל שיהיו מבחינת שירות) מפרגנים בשלל מנועים, רמות גימור ותמחור אטרקטיבי.

דלק מוטורס (טובים ככל שהיו מבחינת שירות ומוניטין) ממשיכים לפגר מאחור.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rs היקר,תמשיך ליחצן את סקודה בכל הזדמנות ובשקט תלך ותתלונן נגדם, ששש שאף אחד בפורום לא ידע שלמרות היותך לקוח VIP וסוכן לא רישמי שלהם אפילו לך אין תשובות לרכב המוצלח שברשותך אבל זה הרי קורה יש רכבים שהם לימון אבל חוסר ייחס ללקוח VIP שכמותך והצורך ליפנות לצד שלישי לעזרה אבל בפורום מכובד זה הס מלומר מילה? כן הרבה בזכותך סקודה היא מלכת הפורום למרות שבנתוני המכירות זה ממש לא כך,אין לי ספק שלסקודה יש רכבים טובים ושהסופרב רכב מצויין אבל כל פעם באופן גורף לומר שסקודה עדיפה בהרבה כאילו זאת פרארי מיוחדת ? זכותי המלאה לומר ולכתוב שסקודה היא יקירת הפורום עם אתה לא חושב ככה זו זכותך אני ארשום מה שאני רואה לנכון! יום טוב.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע החדש של המונדאו יעשה עלייה אלינו ברבעון הראשון ל-2011 זה מה שהופיע בוואלה

"במועד חשיפת המנועים החדשים נמסר לוואלה! רכב מיבואנית פורד לישראל קבוצת 'דלק מוטורס', כי החידושים הטכנולוגים יעשו עלייה אלינו ברבעון הראשון ל-2011."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[מר קינג היקר, אתה (כמו האחרים) מתערבים בעניינים שאינם נוגעים לכם, ויש דברים שאינכם יודעים וגם לא תדעו אי פעם. מי שהיה צריך לדעת מכל הסיפור - יודע.

מתברר שלצ'מפיון יש דעות שונות לגבי הלקוחות וההנהלה שלהם לא יודעת מהו היחס הראוי ללקוח ותיק אשר רכש רכב וסובל משלל תקלות.

יגיע היום שתבין ש"כבוד" או כל שטות אחרת היא אינה הסיבה לחוסר פרסום. נתחיל מזה שאיני מחוייב לתת לך (או כל אחד אחר) דין וחשבון ונמשיך בכך שיש דברים שאינכם יודעים ואין הצורך בלשפוט סתם.

ויקירי, אתה מתבלבל כנראה. אני לא צריך לספק תשובות מדוע כך או כך אלא צ'מפיון. קרה הדבר וגם להם לא היו התשובות והפתרונות והנושא הגיע למקומות מרוחקים מידי לצערנו.

אתה כנראה חושב שאני יושב ומקפץ לי משמחה - טעות. זה בזבוז זמן ועצבים ויכלו לפתור זאת בצורה מאוד פשוטה עוד בתחילת העניין, וחבל שהם לא חשבו כך בזמנו.

מתברר שתמיד יש הפתעות - ואינך יודע מה נסגר מולם...

ולנושא עצמו - הסופרב עדיפה בתחומים מסויימים וגם לה חסרונות (שציינתי). המונדיאו אופציה מצויינת ויש לקחת בחשבון שבמידה וזריזות וביצועים הם בראש העדפות - היא אינה האופציה המתאימה, כך גם ה-C5.

ולא תיובא המונדיאו "אקובוסט" - בניגוד לכתוב ב"וואלה". לא בשלב זה לפחות.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע דיזל של המונדאו מקורו בפזו-סיטרואן.

כבעלים של מונדאו מדגם קודם ובעלים של מס' מכוניות סיטרואן בעבר אני מאמין שעם המונדאו תבקר הרבה פחות במוסך.....

בק"מ שאתה מתכנן-רק דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...