Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לאפריקה לימוד על רכבי שטח

vacum
שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים יקרים,

עוד כחודש וחצי אני וחבר טסים לאפריקה לתקופה של 10 חודשים. הרעיון הכללי של הנסיעה הוא תנועה עם ג'יפ לאורך כל היבשת ומעבר בין המדינות עם אותו הרכב (הלוואי לאנד קרוזר הלוואי), כרגע אנחנו מחפשים מקום שנוכל ללמוד בו בצורה הטובה ביותר על רכבי שטח ועל התקלות השכיחות, על מה מותר ומה אסור ובעצם על כל הדברים שאפשר בתקופה של חודש וחצי.

לי אישית אין בעיה גם לעבוד במוסך בחינם בתקופה הזאת ורק בשביל ללמוד על הג'יפ בצורה הטובה ביותר, זה דבר קצת בעייתי כי אני עוד עלול למצוא את עצמי מנקה צירים מגריז במקום ללמוד על עבירות, יכולות ותקלות שכיחות.

אם מישהו יודע על קורס כזה או לחלופין יכול להסביר לי בפורום על הנושא אז אני אשמח מאוד.

תודה רבה,

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

בתור אחד שגר ועובד בקניה אני יכול לומר לך מספר דברים כלליים:

* בחלק ממדינות אפריקה ההגה בצד ימין. ולכן אני לא בטוח שתוכל לעבור עם אותו רכב בין כל המדינות - תבדוק את הנושא.

* הרכבים פה יחסית ממש זולים (וכן גם הלנד קרוזר זול יחסית). לצורך ההמחשה דיברתי השבוע עם מישהו שיש לו לנד קרוזר מהצורה המרובעת והעבירה שנת 2008 שעולה כיום 1800000 שילינג קנייתי. שזה אומר בערך 90000 ש"ח. מאמין שבמחירים סבירים תוכל לקנות רכב טוב משנתון יפה.

* בלי קשר ממליץ לך לטייל הרבה באיזור קניה. המקום מדהים!

* רצוי שתדע שבתור אדם לבן לא הכי מומלץ לנהוג עצמאית בכבישי אפריקה. אם תרצה אסביר לך בפרטי.

בכל מקרה מקוה שתהנו מהטיול

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...