Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה קונים מד מתח ?

ArikC
שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה אפשר לקנות את המוצר הבא?

http://cgi.ebay.com/STINGER-SVMB-VOLTMETER-BLUE-3-DIGIT-DIGITAL-DISPLAY-NEW-/360194054151?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53dd3d1807

אני לא רוצה מד מתח רגיל כי הוא גדול וסתם מפריע,אני רוצה משהו קטן.

איפה אפשר לקנות דבר כזה בארץ? מי היבואן של סטינגר?

לקנות מאיביי זו בעיה אין לי מושג איך מזמינים והתעסקויות עם פאייפאל,אחרת היתי כבר מזמין ממזמן.

תודה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להזמין מכאן עם כרטיס אשראי בינלאומי (מגיע מהונג קונג)

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.36147

8.5$ כולל משלוח

הזמנתי מהם דברים בעבר, תמיד הגיע (אמנם לוקח בערך שבועיים, אבל מגיע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את zap.co.il אני קניתי דרכם מד מתח שנכנס לי למאפרה של הטויוטה 96... עלה לי 130 שקלים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מודד ? מתח של המצבר בכל רגע נתון ? איך מחברים את זה ?

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

amp: JBL GTO1004 comp: Morel dotech ovation 6

6X9: morel TEMPO HU: pioneer 4950 SW: Hifonics zeus ZX12D4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נותן לך חיווי לגבי תקינות העבודה של האלטרנטור.

זה לא נותן לך מידע מדוייק ואמין לגבי המצבר - בשביל לעשות את זה אתה צריך להתקין את המד מתח ישירות על המצבר ויש גם שיטה לבדוק פריקה וטעינה בעומס ולא בעומס.

מרק כתב על כך רבות ואפילו הדגים איך ליצור מד טעינה משלך.

בזמן נסיעה אתה רואה מה המתח הנוכחי שהמד מצביע עליו בהילוך סרק למשל ברכב שלי המד יכול לרדת עד 12.8 ובזמן שאני מעלה את הטורים או נוסע הוא יטפס ל13.8 ועד 14.4

אם אני רואה שעברתי את ה14.4 - הווסת של האלטרנטור כנראה לא תקין.

אם אני רואה שהמד מתח סטטי מידי ועל מתחים נמוכים (מה שאני לא רוצה לראות לעולם) אלטרנטור החזיר נשמתו לבורא עולם.

אם אחרי נסיעה אני מדליק לרגע את אורות החניה (המד מחובר אצלי לתאורה) ואני רואה מתח של 13 וולט אני יודע בוודאות שהתבצע פעולת הטענה (אין לי יכולת להסיק מזה שום דבר לגבי יכולתו של המצבר לשמור על טעינה).

ואם אחרי לילה שלם אני בא ומדליק ורואה שהמתח לא נפל מתחת ל12 וולט אני יודע שאני עדיין אצליח להתניע את הרכב :-D

לפי דברי מרק - אחרי לילה שלם שהרכב עמד, מצבר תקין ובריא יראה על מתח של 12.8 וולט.

אפרופו - המצבר אצלי עומד למות בקרוב ככל הנראה :-P:|:?:-(

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מודד את המתח שהמצבר שלך מוציא בכל שניה.

איך מחברים ? פשוט ביותר פלוס (לאחר סוויץ) כדי שיתכבה בזמן שלא נוסעים ברכב, ומינוס.

רדיו דיסק: Clarion DXZ786USB

מגברים:DLS RA-40 מונו-SunDown 1000D

קומפוננט: DLS UP6i

סאב: Ascedant Audio Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הפלוס אני מחבר לפלוס אחרי הסוויטץ' אבל איזה פלוס של מה? והמינוס לאן ? מצטער על הבורות אבל אני לא ממש מבין בחשמל של רכב אני רק רוצה לדעת שאם אני יחבר את זה אני ידע מה להגיד למתקין.

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה זה בדיוק יתן לי, את כמות החשמל שהאלטרנטור שלי מפיק בכל רגע נתון, או את כמות החשמל שיש לי במצבר באותו הרגע?

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראה לך את המתח של המצבר שלך,ז"א אתה תוכל לראות אם במכות באס חזקות המתח יורד נמוך מידי,וזה נותן לך מעקב על המצבר.

אתה גם תוכל לדעת מתי הוא בתהלכי גסיסה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מחיר בעסה בזה 30 שקל עם משלוח, שווה בדיקה גם אם זה זבל.

ואין אפשרות לבדוק את טעינת האלטרנטור הכל רגע נתון ? כי המצבר שלי חדש ולא נראה לי שהוא יגיע לשלבי גסיסה בזמן הקרוב והאנטרנטור יותר משנה לי...

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...