Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מש"ק מטה - מידע על התפקיד?

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 5105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. פקידים לא "קורעים את התחת". מקסימום הם עובדים. ללכת הביתה ב-7, וואלה, ממש "טחינה"...:roll:

הכל יחסי, כמובן שעבודה של פקיד לא יכולה להחשב כקריעת תחת בשום מצב, אבל יחסית לפקיד שמסיים לעבוד ב4, זה כן סוג של "קריעת תחת" (באופן יחסי)...

2. אין עניין בלי אחריות ועבודה.

צודק.

לא יודע מה איתך, אני מעדיף להעביר את הזמן בעשייה. הוא עובר יותר מהר.

צודק.

אני אלך מחר לראיון, אשמע על התפקיד ומול מי אני אמור לעבוד (הבנתי שלהיות רל"ש של סגן אלוף לדוגמה זה על הפנים כי יש לו השפעה מועטה), ואראה מה אני מחליט.

שוב תודה על העזרה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד ממליץ על גישה חיובית.

תראה, אני הפכתי ג'ובניק אחרי שהייתי קרבי, אז מבחינתי להיות בבסיס עד 19:00 נראה לי כמו נופש פעיל.

מהניסיון שלי, מי שבא לנצנץ, בסוף סובל מקטנוניות יתר ומחיים שרק מחפשים את המגעיל. מי שבא לעבוד, ויודע לקחת דברים בפרופורציה, הזמן עובר לו יותר טוב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם היום וראיתי מה עושה הרל"שית הנוכחית, תפקיד מגעיל לגמרי (לדעתי) - כל היום לענות ולעשות טלפונים, לדאוג ללו"ז של האל"מ (רמ"ח אכ"א) ולעשות עוד דברים סופר פקידותיים. בסוף מסתבר שהשעות הן הדבר היחיד שכן טוב בתפקיד (הרלש"ית הנוכחית אמרה שהיא עובדת בד"כ מ8-4) :?

בקיצור, מחר שוב לרמת"ג אכ"א בבקו"ם :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה חשבת , שתקבל החלטות פיקודיות?

ראש לשכה - פקיד , כל מה שאמרת זו הגדרת התפקיד , לו"ז וטלפונים וכו'

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, ברוך השם אחרי שהעברתי שבוע שלם בהמתנה מחר אני הולך להחתים טופס טיולים בקריה (אין לי מושג למה שם) ומתחיל חפיפה כתוכניתן ("שחור") בתל השומר :-)

אז סתם לידע כללי או למי שיחפש מידע על התפקיד ויגיע לפה - מש"ק מטה יכול להיות 1001 תפקידים, לאו דווקא פקיד :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...