Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטרים סמויים על כבישנו

HTF
שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

באתי לספר על מקרה מוזר שקרה אתמול, בערך בשעה 2:00 בבוקר בזמן שעמדתי ליד סימון אדום לבן, עצר מאחוריי נהג מונית.

למרות שהיה מספיק מקום להמשיך בנסיעתו. לאחר מספר צפצופים הוא עצר לידי ופתח את החלון, עשיתי את אותו הדבר והנהג פתח במילים: "למה אתה עומד פה רוצה לקבל קנס?" עניתי לו שאני בסך הכל מוריד את הנוסע שלי ועוזב. שאלתי איך בדיוק אני מפריע לו, על מה שהוא הגיב:"תזהר שאני לא יתן לך קנס על התחצפות!" הסתבר שהאדון בעצם שוטר סמוי! לאחר הורדת הנוסע פשוט נסעתי מהמקום.

השאלה הנשאלת האם זה הגיוני? שוטר סמוי בתוך מונית, והאם זה חוקי לבצע מעצר על ידי המונית ולא רכב משטרתי ?

אני בעצמילא בטוח שהנהג אכן היה שוטר סמוי ולא רציתי לבדוק זאת בדרך הקשה...

האם ידוע לכם מידע על תקריות או האם זאת שיטה חדשה להילחם בנהגים מופרעים על הכביש.

דעתכם תתקבל בברכה, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao:

אתה בסך הכל הפרעת לו להוריד את הנוסעים שלו.

אין קנס על התחצפות, על התחצפות וניבול פה של עובד ציבור ניתן לעכב לתחנת משטרה על מנת להגיש תלונה ופתיחת תיק חקירה.

כמו כן בשעות החשכה שוטרים אינם עובדים לבד, במיוחד לא במונית.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה היה שוטר לשעבר, שלאחר הפרישה הפך לנהג מונית, אבל לרגע שכח שהוא כבר פרש לגמלאות.

ואולי זה מתנדב במשטרת תנועה שאוהב את העניין.

אולי זה סתם נהג מונית שרצה להפחיד אותך.

בכל מיקרה, אם לא מדובר בניידת סיור בתפקיד, לא נהוג לתת דו"ח לבן\פנימי על עבירות חנייה, אלא אם ישנה הפרעת תנועה ממשית.

עד כמה שאני יודע, אין ניידות סמויות כמונית במשטרת ישראל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי שפעם אחת מישהו עצר לידי בכביש, ביקש ממני לפתוח חלון. פתחתי. הוא אמר: שלום, אני ליונל מסי. עניתי לו: איזה באסה לכם- אתם עם רגל וחצי מחוץ לצ'מפיונס, היגואין חלוץ רחבה הרבה יותר טוב ממך, סרחיו אגוארו נותן בבת של של המאמן שלך בנבחרת, יש לי הרגשה שאתה בדרך להיות פיאסקו במונדיאל, רונאלדו 1998 סטייל'ה. הוא חייך ובירך אותי במשהו שנשמע כמו שילוב של אמא שלי ומילה אחרת שנשמעת כמו "פיתה" רק עם ו' במקום י'. הרמתי ישר טלפון לאשתי ואמרתי לה:" איזה קטע, פגשתי את ליאו מסי. היא ענתה לי: "אתה בטוח, נראה לי שהוא גר בברצלונה" (היא לא באמת אמרה את זה, אין לה מושג מי זה). אחרי זה הבנתי שיש מצב שזה לא היה באמת מסי, אלא סתם מתחזה :shock::shock::shock:. פעם הבאה שאני אפגוש את ליאו הקטן בכבודו ובעצמו, אני אבקש ממנו להציג לי את "נעל הזהב" 2009 שלו בכדי לאמת את זהותו. אני מציע שפעם הבאה שמישהו מציג את עצמו בפניך בתור שוטר, בקש ממנו להראות איזשהו אסמכתא לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל קנת קלארק מסתתר לו סופרמן קטן.

לפעמים זה כיף לסמן לעבריין תנועה "עצור בצד" רק כדי לראות אותו מחוויר לרגע.

favorite 1 , זכית בפרס הסיפור הקצר, סחטיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

באתי לספר על מקרה מוזר שקרה אתמול, בערך בשעה 2:00 בבוקר בזמן שעמדתי ליד סימון אדום לבן, עצר מאחוריי נהג מונית.

למרות שהיה מספיק מקום להמשיך בנסיעתו. לאחר מספר צפצופים הוא עצר לידי ופתח את החלון, עשיתי את אותו הדבר והנהג פתח במילים: "למה אתה עומד פה רוצה לקבל קנס?" עניתי לו שאני בסך הכל מוריד את הנוסע שלי ועוזב. שאלתי איך בדיוק אני מפריע לו, על מה שהוא הגיב:"תזהר שאני לא יתן לך קנס על התחצפות!" הסתבר שהאדון בעצם שוטר סמוי! לאחר הורדת הנוסע פשוט נסעתי מהמקום.

השאלה הנשאלת האם זה הגיוני? שוטר סמוי בתוך מונית, והאם זה חוקי לבצע מעצר על ידי המונית ולא רכב משטרתי ?

אני בעצמילא בטוח שהנהג אכן היה שוטר סמוי ולא רציתי לבדוק זאת בדרך הקשה...

האם ידוע לכם מידע על תקריות או האם זאת שיטה חדשה להילחם בנהגים מופרעים על הכביש.

דעתכם תתקבל בברכה, תודה.

אני פגשתי הרבה מאוד סמויים ברכבים שונים,הם אלו האמונים לעקור את היבלית שנמצאת בכביש וחושבת שלא רואים אותה.

פס לבן

אור אדום

השלכת סגריות ופסולת

נהיגה פרועה

חגורות

פלא פון

ועוד...

האמן לי הם עושים עבודת קודש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על נהגי מוניות. הם יעצרו את התנועה בחצי מהשכונה רק כדי להוריד איזו זקנה חביבה מול הבית וכמובן יקחו את הזמן שלהם בזמן שהם מחזירים לה את העודף ומורידים את המזוודות שלה מהגגון, אבל אם תנסה אתה לעקב אותם ביותר משלוש עשיריות השניה בדרך לעוד נסיעה תזכה לשלל המצאות (למשל סיפורי השוטר הסמוי) וברכות.

כן, אני יודע שיש גם נהגי מוניות אחרים, אדיבים ומקצועיים. אומרים גם שיש טיוטות מהנות לנהיגה ומקומות בעולם בהם המדינה ממנת את הלימודים באוניברסיטה, אבל כנראה שהמשותף לכל אלו שהם נדירים באותה המידה :?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הפוזה" של שוטרים בארץ מדהימה אותי מחדש יום שישי בלילה אני מזדחל לי ל"איטי" ב-1.6 אוטו' העייפה שלי

בקושי מאיץ עוצר אותי האדון הנכבד ושואל האם קיבלתי את רשיון טייס שלי :shock:?

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על נהגי מוניות. הם יעצרו את התנועה בחצי מהשכונה רק כדי להוריד איזו זקנה חביבה מול הבית וכמובן יקחו את הזמן שלהם בזמן שהם מחזירים לה את העודף ומורידים את המזוודות שלה מהגגון, אבל אם תנסה אתה לעקב אותם ביותר משלוש עשיריות השניה בדרך לעוד נסיעה תזכה לשלל המצאות (למשל סיפורי השוטר הסמוי) וברכות.

כן, אני יודע שיש גם נהגי מוניות אחרים, אדיבים ומקצועיים. אומרים גם שיש טיוטות מהנות לנהיגה ומקומות בעולם בהם המדינה ממנת את הלימודים באוניברסיטה, אבל כנראה שהמשותף לכל אלו שהם נדירים באותה המידה :?

פעם אחרונה שפגשתי נהג מונית זה נגמר בצעקות וריבים.

וכמובן הבגאץ' של הג'טה יותר נכון פגש את הנהג :roll:

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הצעה/שאלה:

הרי ידוע שחלק נכבד מעברייני התנועה בכביש הם נהגי המוניות ,מדוע אין לכול מונית מדבקה "איך אני נוהג" כמו בליסינג ורכבי צבא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שפגשתי נהג מונית זה נגמר בצעקות וריבים.

וכמובן הבגאץ' של הג'טה יותר נכון פגש את הנהג :roll:

ואוו

איזה גבר

surprised-woman.jpg

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הצעה/שאלה:

הרי ידוע שחלק נכבד מעברייני התנועה בכביש הם נהגי המוניות ,מדוע אין לכול מונית מדבקה "איך אני נוהג" כמו בליסינג ורכבי צבא?

מכיוון שנהג מונית הוא עצמאי ברוב המקרים, וגם אם לא אז הוא מפעיל את המונית בימים שבו הבעלים של המונית נותן לו אותה, אין למי להתקשר ולדווח.

זה לא בדומה לחברת אוטובוס בו הנהג הוא שכיר של החברה ומייצג אותה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...