Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית איסוזו דימקס 2X4 2007 מנוע 2.5 גיר ידני

יוסי1234
שימו לב! השרשור הזה בן 5123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני חושב לשדרג את הדימקס שלי 2004 לדימקס 2007 מנוע 2.5 גיר ידני מהצורה החדשה 2X4,

אז רציתי לדעת האם הדימקס הזה מנוע 2.5 יכול לסבול עוסמ ומשקל העמסה כמו הדימקס הישן שלי?

והאם מבחינת סחיבה ומהירות הוא שווה למנוע 3.0 2004?

ולמה בעצם לא מייצרים היום דימקס 2X4 עם מנוע 3.0?

והכי חשוב האם יש מחלות ידועות לדגם הזה?

הרבה תקלות?

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב הפעם מקווה שמישהוא יתייחס,

אז אתמול הלכתי לסוכנות UMI וקיבלתי הצעה על דימקס חדש 2X4 מנוע 2.5 גיר רגיל יעני הדגם הכי פשוט לא כולל תוספות ושום דבר הם רוצים 167000 ש"ח.

ושאלתי אותם על אפשרות של טרייד אין שיקחו את הדימקס שלי 2004 אמרו בסדר נקח אותו ב 35000 ש"ח והמחירון שלו 47000 אני אסביר למה הורידו במחיר : הטנדר שלי נסע 350000 KM אז לפי המחירון זה מוריד למחירון 38000 והם רוצים סופי 35000

אז אמרתי נעצור רגע ונחשוב:

הטנדר שלי במצב מכני וחיצוני פנימי מעולה, יד 2 עם ארגז סגור , הכל שמור ללא תאונות נכון שנסע קצת הרבה אבל מה לעשות זה רכב עבודה, אז מה דעתכם האם שווה לי לזרוק את הטנדר שלי ב 35000 ש"ח ולהוסיף 130000 ש"ח ולקבל טנדר חדש בלי ארגז בלי כלום, או למכור אותו בשוק בחוץ ולחזור ולקנות טנדר חדש בלי טרייד אין?

האם אוכל למכור את הטנדר שלי קרוב למחירון?

מחכה לעזרה, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאתה מדבר על ארגז של "המייעל" זנגי את זנגי כמה כסף תעלה לך התוספת הזאת.לעניין הטנדר,אנשים היום מאוד נרתעים מקילומטרז' גבוה וצריך לקחת את זה בחשבון.חשוב על ההצעה,חשב את מחיר הארגז והגע למחיר סופי.175K זה המון כסף,האם אתה מוכן כלכלית להוצאה כבדה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם ק"מ כזה תתקשה למכור ולבטח לא תקבל עבורו הרבה יותר ממה שהציעו לך.

אם שווה לך או לא להוסיף 130K זה עניין שלך.

אבל לתת להם את הרכב שלך ב 35K נשמע סביר (וגם מאוד נוח)

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעני איפה שאני אלך למכור אותו אני אקבל מחיר כזה +-?

האם כדאי למכור עכשיו ולקנות רכב מתקדם יותר, בגלל הקילומטרג והמחיר הנמוך?

ואם אחכה עוד קצת אז בטח המחיר ירד עוד.

אני קניתי אותו לפני 3 שנים המחירון היה 95000 עכשיו מחירון 47000 תראו לאן הגיע ועוד צריך להוריד.

שאלה לכל בעלי הנסיון, האם לקנות רכב חדש 2010 או לחפש יד שנייה 2007 שזה אותו טנדר רק ההפרש החדש הוא עם אחריות ושקט ל3 שנים וה 2007 יד שנייה וכל התיקונים אני אשלם אותם רק המחיר שלו יותר נמוך, אז מה כדאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...