Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתי מעורב בתאונת פגע וברח

andrey1
שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכל חברי הפורום.

הייתי מעורב בתאונת דרכים, נסעתי 50 (איפה שמותר) בצומת T , כאשר הזכות הייתה שלי , והיה רכב סובארו טנדר ישן בצומת שהיה צריך לתת לי זכות קדימה (היה לו משולש) , הוא לא נתן לי זכות קדימה ונכנסתי בו, הרכב שלי הלך טוטלוס, ובזמן שאנשי אורח עצרו ועזרו לי , הנהג השני (בדואי) הייתה אתו גם בחורה, הם פשוט קמו עזבו את הרכב התיישבו ברכב אחר (ככל הנראה חבר שלהם) ונמלטו מהמקום. אין לי את המספר רכב שאתו ברחו (למה עוד הייתי קצת בשוק מהתאונה) לאחר מכן התפניתי באמבולנס לבית חולים. אחרי צהריים שוחררתי מבית חולים. ישר נסעתי למשטרה אבל בגלל יום הזיכרון הם כבר היו סגורים, לאחר מכן נסעתי למגרש לאן שגררו את שני הרכבים, שם כבר היה שוטר זיהוי פלילי שלקח טביעת אצבעות מהרכב הנמלט. שם בעל המקום אמר שיהיה אפשר להוציא את הרכב רק עם אישור מהמשטרה ביום רביעי , עד אז זה יעלה לי משהו כמו 200 ש"ח.

הרכב שלי היה ישן , אז לא היה לי ביטוח מקיף, אבל אני יודע שאם הנהג השני היה בסדר ולא היה בורח בטח הייתי מקבל מחירון על הרכב שלי מהביטוח, אז השאלה שלי מה ניתן לעשות במקרה זה ? אולי מישהו שהיה לו מקרה דומה , כל דבר שיכול לעזור , תודה מראש, בגדול ברצוני לפנות לעורך דין.

כמו כן אני רוצה להודות לעובר אורח (עם קטנוע) שעצר לעזור , וגם קפץ לקיוסק וקנה לי בקבוק מים, על וואי שיהיו יותר אנשים כמוך בארץ.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תגיד תודה שאתה בריא ושלם.

שנית, זכות קדימה מקבלים ולא לוקחים, נכון שהיא הייתה שלך, אבל היית צריך לקחת בחשבון שהטנדר ייסע בכל זאת.

כעת נותר שהמשטרה תברר אם הבעלים של הרכב הוא זה שנהג, או שהרכב גנוב (מה שמאוד יכול להיות), משם הדרך להחזר כספי קצרה למדי. פנה לעוה"ד ותבע עלות טיפול רפואי, גרירה ושות', נזקי רכוש והוצאות משפט מן הנהג.

באם הרכב גנוב, המשטרה צריכה לחקור מי נהג וזאת כבר בעיה. אני לא יודע את מי אתה יכול לתבוע לקבלת עלות הרכב (עד כמה שידוע לי "קרנית" מכסה רק נזקי גוף).

בהצלחה,

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשלושה חודשים קרה לי מקרה דומה אך לא זהה. היתה לי רנו קליאו שנת 91.

יצאתי עם חברה שלי בפארק המדע, רחובות למסעדה. לאחר שיצאתי מהמסעדה והגעתי לרכב, ראיתי המון אנשים לידו. ומהרכב.. לא נשאר הרבה. למזלי, יצאתי מהמסעדה מיד לאחר התאונה כך שהנהג שפגע ברכב עוד לא הספיק לברוח מהרחוב. מישהו שעמד ליד האוטו שלי צעק לי שהפוגע מנסה לברוח ברכב דייטסו טריוס והוא נמצא בהמשך הרחוב( הוא גם נפגע אז כנראה האוטו לא נסע מהר). כמובן שרצתי אחריו והוצאתי אותו מהאוטו.

מה שהתברר הוא, שהנהג היה שיכור, ללא ביטוח (לא חובה, לא מקיף ולא ג') ונהג על רכב שלא שלו.

הגיע משטרה כמובן וגם קצין תנועה שהביאו לי את כל הפרטים של הבן אדם. תבעתי אותו בתביעות קטנות וקיבלתי את כל ערך האוטו בחזרה.

מה שמבאס בשביל הבחור הוא, שהאוטו שלי היה שווה רק 6 אלף. אבל האוטו שלי פגע בהונדה אקורד חדשה שנקנתה שלושה ימים לפני התאונה ופגע לה בשאסי(עלות תיקון של כ70 אלף) וההונדה פגעה במזדה.

בקיצור, כל מה שאתה צריך זה להשיג את הפרטים שלו כדי שתוכל לתבוע אותו. בהצלחה

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנית, זכות קדימה מקבלים ולא לוקחים, נכון שהיא הייתה שלך, אבל היית צריך לקחת בחשבון שהטנדר ייסע בכל זאת.

כעת נותר שהמשטרה תברר אם הבעלים של הרכב הוא זה שנהג, או שהרכב גנוב (מה שמאוד יכול להיות), משם הדרך להחזר כספי קצרה למדי. פנה לעוה"ד ותבע עלות טיפול רפואי, גרירה ושות', נזקי רכוש והוצאות משפט מן הנהג.

באם הרכב גנוב, המשטרה צריכה לחקור מי נהג וזאת כבר בעיה. אני לא יודע את מי אתה יכול לתבוע לקבלת עלות הרכב (עד כמה שידוע לי "קרנית" מכסה רק נזקי גוף).

בהצלחה,

אני נסעתי 50 או 60, והטנדר יצא לפתע, לא הייתה כל דרך למנוע את התאונה, כי הוא יצא ממש בדקה ה 90.

בכל אופן חזרתי לא מזמן מהמשטרה, הם התקשרו אלי וביקשו שאני יגיע ויתן עדות, למה הנהג הבדואי הגיע לא מזמן לתחנה ונתן דיווח שכאילו גנבו לו את האוטו, הבנתי שהמשטרה לא ממש התרשמו מזה, ואמרו לי שעכשיו הוא החשוד המרכזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לזהות את הנהג?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי מעורב בפגע וברח ונחש מה..? הנהג הפוגע גם היה בדואי, למזלי רשמתי את מספר הרכב. לא ננקטו נגדו הליכים כלשהם וחוצ מתשלום על הנזק שגרם הוא יצא חופשי ומאושר, אפילו ברשיון לא נגעו לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משם הדרך להחזר כספי קצרה למדי.

ממש ממש לא נכון. גם אם ימצאו את הנהג, והרכב לא היה גנוב, אני חותם לך שלא היה לו ביטוח צד ג' ו/או לא היה מכוסה ו/או לא היה לו רישיון ו/או לא היה לו טסט ו/או הרכב היה מורד מהכביש, לא סתם הוא ברח. אז תצטרך לתבוע אישית את הנהג, שגר באיזה אוהל בלי כתובת, וגם אם תזכה בתביעה הוא לא ישלם לך.

בשורה התחתונה- את הכסף לא תראה.

צר לי, אבל אני מדבר איתך דוגרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לזהות את הנהג?

גם במשטרה שאלו אותי את אותה השאלה. אז זהו שראיתי אותו במבט חטוף (מי חשב באותו רגע שהוא יברח) והוא היה עם כפיאה על הראש, אני מאמין שהוא לא עד כדי כך מטומטם ובטח הוא יגיע למשטרה ללא הכפיעה ואז לך תזהה אותו ,כולם נראים אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש ממש לא נכון. גם אם ימצאו את הנהג, והרכב לא היה גנוב, אני חותם לך שלא היה לו ביטוח צד ג' ו/או לא היה מכוסה ו/או לא היה לו רישיון ו/או לא היה לו טסט ו/או הרכב היה מורד מהכביש, לא סתם הוא ברח. אז תצטרך לתבוע אישית את הנהג, שגר באיזה אוהל בלי כתובת, וגם אם תזכה בתביעה הוא לא ישלם לך.

ככל הנראה לצערי אתה צודק, הלך האוטו ואתו הלך הכסף. אולי הדבר היחידי שנשאר לעשות זה לתבוע את הביטוח חובה על הנזק הגופני שנגרם לי.ובנוסף לנסות למכור את הרכב לחלקים לאיזה סוכן גרוטאות או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת למסור אותו לגריטה?

הרכב זה רנו קליאו 1993, אני לא יודע אם הוא מתאים לכזה דבר? מה גם הנזק שם כבד, לפי דעתי יש שם פגיעה בשאסי, אפילו המכה הגיע לשמשה הקדמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מי שכתב שאין סיכוי שתראה את הכסף.

אני הייתי מעורב בתאונה "רגילה"

שמישהו לא עצר בעצור ונכנס בי במהירות [גם הוא הופיע מסימטה צדדית על 70 קמ"ש].

אחרי מספר שנים של סחבת בבימ"ש לתביעות קטנות ,לא ראיתי שקל ממנו גם לאחר הוצאה לפועל על חשבונו.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא עשיתי תאונה עם בדואי, אבל במקרה שלי לנהג לא היה ביטוח.

תבעתי אותו אישית דרך העו"ד, והכסף חיש הגיע אליי לחשבון.

אולי הנהג "פראייר" שלא סחב את הנושא בבתי משפט כאלה ואחרים, אבל זה מה שהיה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...