Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשתות חברתיות ורנו.

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הכבוד!

האם המחירים האלו תקפים לכל דגמי רנו ספורט?

כי סביר להניח שהחלקים הללו נמצאים ברוב דגמי ספורט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סחתיין על ההורדה בעלויות ! מי היה מאמין שזה יזיז להם :)

לדעתי אם כל מועדון רכב יתארגן בצורה אגרסיבית ויכוון הפחתת עלויות של מספר חלקים /טיפולים - השמיים הם הגבול.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם לי לא היה פייסבוק עד אתמול. לא מבין את הקשקוש הזה...ועוד לפרסם תמונות שלי ולספר על עצמי כל 10 דקות?! מה זה המגלומניה הזו?

אבל זה לשרשור אחר.

נכון לפרסם ברשת חברתית שטויות על עצמך זה לא משהו [חוץ מחברה שיש להם הרבה חברים דמיוניים].

אבל היתרון של רשתות חברתיות בכלל לא מוטל בספק:

תראה לדוגמא אתר כמו LINKEDIN.COM האתר עוזר למצוא מכרים של מכרים[רשת חברתית].

אני אישית מצאתי עבודה דרך צורת ההיכרות הזאת,ומכיר חבר טוב שמצא עבודה באמצעות FACEBOOK.

אז יש חסרונות ויש יתרונות כמו בכל דבר.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אליי התקשרו לעדכן בהורדת המחירים (מה שכן כבר לא רלוונטי :roll:)

אבל עדיין המחירים גבוהים מדי - עידכון המחירים הנוכחי הוא רק הראשון ולדעתי חייבים להמשיך ללחוץ עליהם.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד. אבל אני עדיין מתכוון להמשיך ולקנות את החלפים בעצמי. גם אם יורידו 50% מהמחיר, זה עדיין יהיה יותר זול להביא את זה מחו"ל (EBAY וכדומה).

מעבר לזה, הבעיה השורשית עם קרסו היא הבורות המוחלטת של הSTAFF שלהם בכל הקשור לחטיבת הספורט של רנו.

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רק עכשיו ראיתי את השרשור הזה.

אכן היה שווה לנו לתקוף אותם בפורום.

גם אליי התקשרו להודיע על ירידת המחירים אבל גם אני חושב שאפשר להוריד אותם אפילו יותר.

בכל שיחה שלי עם נציג שירות או שיווק של קרסו בזמן האחרון אני מסביר להם שאנחנו כמו פרסומת ניידת בשבילם.. אין אחד שלא מסובב את הראש בשביל להסתכל על האוטו ולא ימצאו מכוניות רנו שמורות כמו המכוניות שלנו.

הרי רנו קליאו יש בכביש כמו זבל... אבל כמה רנו קליאו ספורט כבר יש?

עכשיו השאלה היא מה הפרסומת הזו משדרת לאחרים ששואלים על המוצר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

שמי אריה ואני מנהל השרות בקרסו.

אני מודה לכם על מעורבותכם.

עשינו , עושים ונעשה כל מה שנוכל כדי להשביע את רצונכם.

גם הפעם , בהמשך לפנייתכם נעשה בירור , כולל פנייה ליצרן והתוצאה , למיטב הבנתי טובה.

אני לא בטוח שמילים כמו "ללחוץ" "לתקוף" הן הדרך הנכונה כאן.

לעומת זאת "דיאלוג" , "שיתוף פעולה" בהחלט יותר נראים לי.

אני מבטיח שכל פעם שמישהו יפנה אלינו ( ואני מזמין כל אחד מכם לעשות זאת ) , בקשתו תישקל בכובד ראש תוך רצון עז לעשות הכל לשביעות רצונכם.

לא בטוח שנוכל להתחרות בכל חלק שמצאתם באיזשהו מקום בחו"ל , אך בטוח שנביא את החלק הכי מתאים , הכי נכון ועם אחריות מלאה על הרכבתו ותפקודו , דבר שברור שלא שתקבלו עם הבאת חלפים באופן עצמאי מחו"ל.

להמשך שיתוף פעולה פורה.

בברכה ,

אריה לייב

מנהל שירות , קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אריה,

כמו שבוודאי שמת לב כותבים בשרשור הזה לא מעט אנשים ממורמרים והמרמור הזה משליך ישירות על ההכנסות של קרסו מחלקים ושירות (רוב בעלי הרנוספורט לא מטפלים במוסכים של היבואן ו\או מביאים חלקים "מהבית") וגם על ההכנסות באולם התצוגה (שכן אף אחד בן אדם נורמלי לא יקנה רכב בידיעה שעלות טיפול טיימינג בו היא 12 אלף שקל וכו'). לפחות שני אנשים (שגם כותבים פה בפורום) נשרו מרנוספורט בגלל שנתקלו באטימות מוחלטת מצד היבואן ומכיוון שאותו דיאלוג שאתה מציע לקיים לא כונן.

עם זאת, המטרה של כולנו היא משותפת. רוב עיתונות הרכב קובעת שהמוצרים של רנוספורט הם מעולים ובין הטובים בטווח המחירים שלהם. אנחנו כצרכנים ואתה כנציג היבואן היינו רוצים לראות את המותג פורח בארץ ולא מדשדש כפי שהוא עכשיו. אני לא אכנס לפרטים ספיציפיים של מה צריך להשתנות (לדוגמא - מקצועיות ועלות השירות) כי אני לא יבואן רכב, אבל הכדור הוא במגרש שלכם באופן מובהק.

בהצלחה לכולנו,

עופר (אדם לא נורמלי שרכש רכב בידיעה שעלות טיפול טיימינג בו היא 12 אלף שקל וכו').

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אריה,

ראשית, ברוך הבא לפורום, וכל הכבוד על הנכונות להראות שינוי.

אני רוצה להדגיש שהמילים "ללחוץ" ו"לתקוף" לא נאמרו על ידינו, ואם תקרא היטב בין השורות, תראה שאמרנו בפירוש שאנו לא מעוניינים בכך.

היה נדרש צעד טיפה לא שגרתי כיוון שנתקלנו באטימות מצד קרסו במשך תקופה מאוד ארוכה.

כמו שעופר אמר - מעכשיו הכדור בידיים שלכם. יחס טוב ללקוחות יכול לעזור בקידום המותג; לקוחות מרוצים ימליצו למכריהם, וכו'.

הרי סה"כ חטיבת הספורט של רנו מוציאה לשוק רכבים מהנים לנהיגה.

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

שמי אריה ואני מנהל השרות בקרסו.

אני מודה לכם על מעורבותכם.

עשינו , עושים ונעשה כל מה שנוכל כדי להשביע את רצונכם.

גם הפעם , בהמשך לפנייתכם נעשה בירור , כולל פנייה ליצרן והתוצאה , למיטב הבנתי טובה.

אני לא בטוח שמילים כמו "ללחוץ" "לתקוף" הן הדרך הנכונה כאן.

לעומת זאת "דיאלוג" , "שיתוף פעולה" בהחלט יותר נראים לי.

אני מבטיח שכל פעם שמישהו יפנה אלינו ( ואני מזמין כל אחד מכם לעשות זאת ) , בקשתו תישקל בכובד ראש תוך רצון עז לעשות הכל לשביעות רצונכם.

לא בטוח שנוכל להתחרות בכל חלק שמצאתם באיזשהו מקום בחו"ל , אך בטוח שנביא את החלק הכי מתאים , הכי נכון ועם אחריות מלאה על הרכבתו ותפקודו , דבר שברור שלא שתקבלו עם הבאת חלפים באופן עצמאי מחו"ל.

להמשך שיתוף פעולה פורה.

בברכה ,

אריה לייב

מנהל שירות , קרסו מוטורס.

טוב שנזכרנו, איפה היית כשהיה מועדון רנו עם מעל 40 חברים פעילים ומחצית מהקליאו ספורט בארץ?

אפילו דיגלונים לא הייתם מוכנים לתת.

בא אדם ואומר "תן לי דגלון עם סמל החברה, הפוך אותי (ועוד כמות נכבדת של קליאו שמורות) לפרסומת ניידת" ונתקל בסירוב.

ידוע לי על כך שיש ניסיון ליישם גישה חדשה בקרסו, רק חבל שמועדון רנו התפזר ולא קיים.

בכל אופן, קבלו ח"ח על הורדת המחירים של הטיימינג, הפלאגים ועוד כמה חלקים, עכשיו באמת אין שום סיבה להזמין מחו"ל (חלק מהחלקים, המצמד למשל עדיין יקר מדי יחסית מחירי חו"ל).

אגב, חבר בעל קליאו ספורט עשה טיפול טיימינג מלא ועוד כמה ירקות מסביב ב5000 ש"ח כולל עבודה (לא בקרסו) עם חלקים מקוריים מהארץ בלבד. סכום סביר לכל הדעות.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...