Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשתות חברתיות ורנו.

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם מנהל דף הפייסבוק מבין קצת ביחסי ציבור תזכיר לו את מקרה דף הפייסבוק של נסטלה, הם עד עכשיו מתקנים את הנזק ליחסי הציבור שנגרם בעקבות מחיקת תגובות.

פשוט בושה שצנזרו אותך, אין לי פייסבוק אבל אם אתה צריך גיבוי אני ארשם :)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג, אני אבהיר לו את הנקודה.

וגם לי לא היה פייסבוק עד אתמול. לא מבין את הקשקוש הזה. אני טוען שעדיף 10 חברים *ממש* טובים, כאלה שאם תתקשר אליהם ב-10 בלילה כשנתקעת בשטח הם יבואו, מאשר 100 חברים שבקושי מכירים אותך.

ועוד לפרסם תמונות שלי ולספר על עצמי כל 10 דקות?! מה זה המגלומניה הזו?

אבל זה לשרשור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחל'ה יוזמה. אני מקווה שתצליח לעשות שינוי.

לבכות לקרסו לא יעזור לאף אחד, 100 מכוניות בהגזמה בארץ לא מזיזות להם את השייבה של הקרטר. מכעיס...אבל זה המצב. לא סופרים את בעלי המכוניות הספורטיביות בקרסו.

האמת אני חושב שאתה טועה. אם בעלי הקליאו ספורט יעשו מעין הפגנה נגד המחירים של קרסו זה יפגע בקרסו.

אם אנשים יראו שאנשים שמבינים בתחום, אוהבים מכוניות, מחזיקים רכב ספורטיבי ואוהבים אותו עושים צעד כזה נגד קרסו

זה ישפיע עליהם. אני לא חושב שצריך להסביר מה הפגנה של מס' בעלי קליאו ספורט באירועים מוטוריים כאלו ואחרים נגד קרסו תעשה.

ישר כח. מחכה לעדכונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברור שחייבים לנסות, מה יש לנו להפסיד? זה לא שיעלו את המחירים עוד יותר או שיפסיקו לטפל בנו (גם ככה לא מטפלים במורשה עכשיו), במקרה הכי גרוע המצב יישאר כמות שהוא - ואולי נצליח להעיר שם מישהו.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכרים את ההשקה של הקליאו והמגאן ספורט?

מועדון רנו (שבשיאו מנה מעל 30 חברים) הפגין נוכחות מאוד מכובדת ותמיד התיצב בשביל קרסו בארועים שונים בתקווה שיצא מזה משהו.

אולי אני מגזים, אולי זה אגרסיבי מדי, אבל פעם הבאה כדי שנגיע להשקה עם שלטים מסוג שונה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני מסכים אם כול מילה שנכתבה.

אספר לכם בקצרה.

בבעלותי רנו 15 TS 1973 נדירה ביותר במצב יותר מחדש מי שראה ומכיר יודע.

ביזמנו יצרתי קשר טלפוני אם מר מכבי קרסו כדאי לעשות את ההשקה של הרנו ליפה ומרשימה.

מר קרסו גילה ענין רב ברעיון וברך אותי על היוזמה אבל מה?

העביר את הטיפול לאיזה יועץ שיווק או משהוא כזה. אני ניסיתי מיספר פעמים לקבוע איתו אבל הוא פשוט התעלם ממני.

אני המשכתי אם תהליך ההשקה לא רוצים לא צריך.

שבוע לפני ההשקה ניזכר אותו בחור להתקשר אלי,וזה מה שהוא אומר לי ברוב חוצפתו!

אם אתה רוצה שקרסו תשתתף בהשקה תצטרך לשנות את התאריך לתאריך שאנחנו ניקבע .

אם הוא היה פונה אלי מהתחלה לא היתה ביכלל מתעוררת בעיה, אבל 4 ימים לפני ההשקה להעמיד לי תנאים ועוד בצורה חצופה יש גבול לכול תעלול. לבסוף היתה השקה מדהימה בלי קרסו.

לידעתכם הרצון של חברת קרסו לעזור או לקדם נושא כול שהוא שואף לאפס אחד גדול אם בתחום מכונית הספורט ואם באספנות.

ביזמנו פניתי לקרסו שיפתחו קישור באתר שלהם לרכבי ספורט ורכבי אספנות התשובה שלהם היתה התעלמות מוחלטת.

לידיעה כללית חברת BMW , סוברו , וולוו ועוד חברות אוהבות לעזור וממש עוזרות גם בידע מקצועי וגם בספרות וגם בחלקים בקרסו כלום כמו שאמרתי אפס אחד גדול.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמגוגיה?!

נכון שהביטוח מקיף של הקליאו בדיחה (אני משלם 1800 שקל), ונכון שהרכב מאוד חסכוני, גם יחסית לרכבים משפחתיים, וזה מדהים. זה לא נותן לאף אחד סיבה לקרוע אותנו.

כשמשווים את העלויות לחו"ל יוצא שקרסו קורעים אותנו. זו הנק'.

סתם נטפלת לפלאגים, חלקם בעלות (700 שקל) זניח יחסית ל-12,000.

טיפול 120,000 כולל את מה שהיבואן ממליץ להחליף ב-120,000. מי שמחפף מסתכן, ולא אמור לעשות זאת. רוב החבר'ה אצלינו במועדון דווקא הגיעו ל-7-8K שקל, כי הם עשו לא במורשה.

"קיט טיימינג בקליאו זה יקר ביחס לרכב רגיל, ידוע, נטחן עד דק בכל מקום אפשרי...נקסט."

לא, לא נקסט. זה בדיוק נושא השרשור. זה לא רק הטיימינג, זה כל מה שמסביב.

בוא נעשה דבר כזה: בדוק עלות טיפול גדול (הכי גדול) לרכבים הבאים: אימפרזה WRX והונדה S2000 (רמז: ב-S2000 אתה יכול לבדוק באתר של הונדה. לך על הטיפול הכי גדול, זה שכולל החלפת שמן דיפרנציאל. את ה-WRX אתה יכול לבדוק עם החבר'ה ב-TIG). תחזור לכתוב מה העלות (אני כבר בדקתי). אל תשכח שהקליאו היא רכב ספורטיבי עממי, בניגוד ל-S2000 שהיא מכונית ספורט. :arrow:

וזה שב-S2000 לא צריך לבצע החלפה יזומה למותחן ב-1300 שקל ולפולי ב-1000, זה סיפור אחר. אבל בזה לא קרסו אשמי.

תבין, אני לא אוהב שדופקים אותי. זה שהקליאו אחלה רכב ואני נהנה ממנו כל דקה, זה משהו אחר. למרות שממש בקרוב אעבור ל-STI, ולמרות שאת הטיימינג אצלי כבר עשיתי, אני לא אוותר להם.

אגב, קרסו מחקו לי את ההודעה מהפייסבוק. אפילו לא יצרו קשר. זה שירות לקוחות איכותי.

זה בדיוק ההבדל בין איך שאני מסתכל על זה ולבין איך שאתה מסתכל על זה.

אתה באמת חושב שקרסו יקרנים בגלל שהביטוח וצריכת הדלק של הקליאו ספורט נמוכה? הם בטח בכלל לא מודעים ליתרון היחסי שלהם בתחומים האלו. גם אם האוטו היה שותה 1 ל- 6 והביטוח היה 5K בשנה, מחירי הטיפולים היו זהים והם גבוהים אגב גם בדגמים רגילים שלהם. אני במקומך מסתכל על התמונה הכוללת של מה רכב X נותן לי וכמה Y זה עולה לי. אני החזקתי את הקליאו ספורט שלי 3.5 שנים והוצאתי בערך 12K ש"ח על הטיפולים בה...וטיפלתי במורשה המרכזי ולא חסכתי שקל מהאוטו.

פלגים זה 700 ש"ח אבל ההחלפה עולה סה"כ 1000 ש"ח (אטמים, עבודה).

לא נכנס לעלות הטיפול ברכבים אחרים כי לא נצא מזה. יש בסביבה שלי כמה אנשים שעברו מקליאו ספורט ל-WRX וכולם אומרים שהקליאו היתה זולה יותר לאחזקה. S2000 לא מכיר, אבל תמיד יש הבדל גדול בין התאוריה (שגרת טיפולים באינטרנט) לעומת הפרקטיקה שבאחזקת רכב כזה שאני משוכנע שיקר יותר לאחזקה מקליאו ספורט.

חזר אליי מנהל השירות עכשיו.

אני אעדכן, ואין לנו כוונה להתקפל בקלות.

מקווה בשבילך שתנהג בחוכמה ולא תתחיל לאיים עליו בהפגנות, תקשורת וכו'. מה שתנסה להשיג נסה להשיג לא בדרך מילטנטית כי זה פשוט לא יעבוד איתם.

אחל'ה יוזמה. אני מקווה שתצליח לעשות שינוי.

האמת אני חושב שאתה טועה. אם בעלי הקליאו ספורט יעשו מעין הפגנה נגד המחירים של קרסו זה יפגע בקרסו.

אם אנשים יראו שאנשים שמבינים בתחום, אוהבים מכוניות, מחזיקים רכב ספורטיבי ואוהבים אותו עושים צעד כזה נגד קרסו

זה ישפיע עליהם. אני לא חושב שצריך להסביר מה הפגנה של מס' בעלי קליאו ספורט באירועים מוטוריים כאלו ואחרים נגד קרסו תעשה.

ישר כח. מחכה לעדכונים!

בתור מקים מועדון רנו ספורט בישראל האמן לי שאני יודע עם מי מתעסקים פה.

בקרסו אין אוזן קשבת לנושאים האלו, כלומר יש אוזן קשבת אבל היא רק מקשיבה ומבטיחה, בפועל...יוק.

המדיניות השיווקית שלהם היא זו שבגללה הם לא יתרוממו בחיים.

מה זה כבר הפגנה של כמה בעלי רכב ספורטיבי כשהרכב שלהם "לא רואה מוסך".

מה יש להפסיד?

יצירת מצג שווא (לדעתי) שהקליאו היא רכב מאוד יקר לטיפול זו טעות שאם יחזרו עליה מספיק פעמים עלולה לפגוע בסחירות של הרכב.

אם המצב היה נכון זה טוב ונחמד וכל הכבוד על היושרה, אבל זה מוצג בשימוש בהגזמה ודמוגגיה ויוצר מצג מטעה לדעתי.

לי כבר לא אכפת, את הקליאו האהובה והזולה לאחזקה שלי מכרתי כבר ואם קרסו היו שמים קצוץ על רכבים ספורטיביים בעוד חצי שעה הייתי מניע רכב נוסף של רנו, אבל הם לא ובגלל זה פניתי לאלטרנטיבה אחרת.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצירת מצג שווא (לדעתי) שהקליאו היא רכב מאוד יקר לטיפול זו טעות שאם יחזרו עליה מספיק פעמים עלולה לפגוע בסחירות של הרכב.

הפוך גוטה, הפוך. ככה אפשר לדרוש עוד 5 מעל המחירון לרכב שעשה טיימינג. :lol:

בכל אופן, כמובן שאני לא אבוא באיומים בפגישה הראשונה (למרות שאני גם אשקלוני וגם מרוקאי). אבל את שאר השיטות האחרות ניסינו, ואין מה להפסיד.

וכמו שאמרתי: למרות שהטיימינג מאחוריי ולמרות שבקרוב אני עובר לרכב אחר (הרבה יותר יקר לאחזקה) - כאב לי הלב לשלם 2400 שקל על שני גלגלות ורצועה. איך שלא תסובב את זה.

נקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון:

היום קרסו חזרו אליי.

קיט הטיימינג הוזל מ-2000 שקל ל-1300.

המצתים הוזלו מ-800 לרביעיה ל-400 לרביעיה.

באורח פלא עלות טיפול 120,000 ירדה מ-10,500 לפני מע"מ ל-7,500 לפני מע"מ. אני סקרן לבדוק מה הם עוד הוזילו שם. למי שיש הצעת מחיר לטיפול 120K עם המחירים הישנים, אני אשמח אם ייצור איתי קשר.

מותחן רצועת אביזרים לא הוזל (1360 לקיט כולל רצועה). בכל זאת 24 קראט משובץ יהלומים.

בכל אופן, מה שיעור המכס לחלפי רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שלא כל הקרדיט מגיע לי, אלא גם לשאר חברי מועדון רנו שהתלוננו שוב ושוב.

אבל אין ספק שלפעמים צריך להגביה טיפה את הטונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...