Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב הודעות באגירה מזהה ומגדיר זוחלים ועופות (מומלץ לצלם ליד אבטיח)

לנצ'יהוליסט

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם ממליץ :-P

חוץ מזה רב אחד אמר לי שאסור להרוג עכבישים על פי ההלכה , היות והם הצילו ועזרו לדוד המלך איכשהו נגד פלישתים....

אותי עקץ עכביש בזרוע ועשה לי שטף דם ונאלצתי לקבל זריקה והאחות נאלצה לראות את הישבן שלי , האחות אמרה לי שהסכנה שזה יכול למנוע כניסת חמצן לגוף אם הארס מתפשט

בכל זאת אני לא נוגע בעכבישים שאני עדין רואה בחדר וכך גם ממליץ לפותח השרשור.

אני רק יודע שהעכבישים הקטנים יותר מסוכנים מהגדולים מבחינת הרעל שלהם

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר הדלקתם אותי עם עכבישים חכמים, שימו לב לכמה עכבישים מדהימים :

(מי שמכיר, בולאס זה כלי ציד דרום אמריקאי שמורכב מ 3 כדורים על חבל).

(נדיר ומיוחד).

מדהים!

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ: טיילתי היום קצת בחוץ, עברתי ליד שדה תפוחי אדמה, ומצאתי את הבחור הזה מתחפר באדמה. הטוסיק שלו היה בחוץ, והראש בפנים. שלפתי אותו החוצה עם חתיכת עץ. מה זה בדיוק? אני מתאר לעצמי שזה לא זחל של פרפר. אין סיבה שהוא יחפור ככה באדמה. אולי זחל של חיפושית כלשהי ?

zmtrmdybymoh.jpgg2mlmmdnwjnl.jpg

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, לזחלי חיפושיות יש שם ייעודי עבורן, קוראים להם דרנים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה רב אחד אמר לי שאסור להרוג עכבישים על פי ההלכה , היות והם הצילו ועזרו לדוד המלך איכשהו נגד פלישתים....

מתוך ויקיפדיה:

באחד הימים ישב דוד בגנו קודם שהוכתר למלך, וראה צרעה המשתקת עכביש. משתומם מן המחזה, נשא דוד דברים אל אלוהים, ושאלו מדוע ברא יצורים אלה שאין בהם כל תועלת: הצרעה אינה מפיקה דבש, אך ממיתה דבורים, ואילו העכביש טווה יום ולילה, אך לארוג בגד לא יצלח.

השיב לו אלוהים: עוד תבוא השעה שתלמד להעריך יצורים אלה כיאות.

בחלוף תקופת מה, החל שאול המלך לקנא בהצלחותיו הצבאיות של דוד ורדף אותו כדי לאסרו. דוד נמלט אל שפלת יהודה והסתתר במערה. מצא עכביש את פתח המערה וטווה בו את רשתו. הגיע שאול המלך אל הפתח, הבחין בקורי עכביש ואמר בלבו: אילו היה נכנס אדם למערה, לבטח היה קורע את הרשת. על כן הלך לו משם ודוד ניצל מן הרעה. לאחר שעזב שאול המלך, ניגש דוד אל העכביש והודה לו.

אז הלך דוד אל מחנה המלך במדבר, כדי להוכיח את רמתה הירודה של השמירה על המלך. הוא ניגש ליטול את צפחת המים של המלך, והנה זע אבנר בן נר, שר צבאו של שאול, בשנתו, הניח את רגליו הכבדות על דוד, ומנע ממנו לצאת. אלא שאז עקצה צרעה את רגלו של שר הצבא וזה הזיזה, וכך נחלץ דוד מן הסכנה. הודה דוד בלבו לצרעה ופנה אל אלוהים ואמר: לעולם לא אפקפק עוד במעשיך.

שבוע טוב!

הראל

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

• תוכן חדש...