Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב הודעות באגירה מזהה ומגדיר זוחלים ועופות (מומלץ לצלם ליד אבטיח)

לנצ'יהוליסט

פוסטים מומלצים

תאמינו לי, באתי להסתלבט קצת, כמו אז בשירשור של זיהוי תולעת שנפלה מהעץ, אבל ראבק, הלך לי התיאבון. תרתי משמע.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אל תזלזל ברימות, אם הן מגיעות למספוא של הבקר והבקר אוכל אותן, אתה הולך לשלם הרבה כסף לוטרינר ולראות צניחה משמעותית בתפוקת הלחלב (ואם מדובר בטיפול אנטיביוטי אז גם הפסקת קניית החלב ממך למשך הטיפול), אז קדימה, לטפל בזה ובהקדם!

אני לא יודע בן כמה אתה וכמה נסיון יש לך ברפת (נשמע שאתה "הבן של...") אבל כל רפתן יודע שיש זבובים שצריך מאוד מאוד לפחד מהם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

הבוקר, בעת השקיית הצמחים, זיהיתי עכביש מעניין, השומר על כ-100 ביצים.

היקפו (כולל הרגליים) מעט גדול יותר ממטבע של חצי שקל.

האם זה חבר, או שעליי להזהר?

לאור הצבעים העזים, וההבנה המעוטה שלי בתחום, אני מניח שעדיף שלא אאמץ אותו ואתן לו חיבוק...

DSC00069.JPG

DSC00070.JPG

DSC00071.JPG

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי!

אכן כסופי עב פסים, יפה מאוד!

עכביש שאינו מסוכן לבני אדם כלל וכלל.

טווים רשת מרשימה וגדולה שעשויה להגיע עד לרוחב של מטר וחצי !

מאחר והם יכולים רק להועיל (במיוחד מאות העכבישונים הקטנטנים שיאכלו מלא כנימות) הייתי משאיר אותו שם ונהנה מידי פעם לראות מה שלומו.

דרך אגב, מדובר בעכבישה קטנה וצעירה, כשהיא בוגרת,היא יותר גדולה, משהוא כמו מטבע חצי שקל לגודל הגוף בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי!

מאחר והם יכולים רק להועיל (במיוחד מאות העכבישונים הקטנטנים שיאכלו מלא כנימות) הייתי משאיר אותו שם ונהנה מידי פעם לראות מה שלומו.

עם כל היופי שבדבר, והיעילות שעכביש זה מביא עימו, אני לא חושב שהייתי שמח, או במקרה שלך - שאתה תהיה שמח לצאת כל יום לגינה ולראות 100 או יותר עכבישים בגודל של יותר מחצי שקל מסתובבים להן חופשי.

את עיניין הכנימות אפשר לפתור בריסוס פשוט, ואת העכבישה הנחמדה אפשר למקם מחדש באזור שהוא לא הגינה הפרטית שלך.

בכל זאת, אמנם זו גינה, אבל היא חלק מאזור המגורים שלך ומלבד מכורים לעניין אני לא רואה שום סיבה הגיונית לחיות איתם בשלווה.

אחד שניים זה נחמד ואחלה פרויקט לצילום, 100 זה מטרד שתצתרך להתמודד איתו בעתיד, לכן ככל שתמהר לפתור את הבעייה הזאת , ככה יהיה לך יותר קל בעתיד.

זאת עצתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שמאות העכבישונים יגיעו לבגרות ולגודל מלא, להפך -

הטבע ידאג לאיזון ע"י יצורים אחרים שיאכלו את העכבישונים,

שיטרפו בתורם ע"י יצורים גדולים מהם וחוזר חלילה.

הריסוס הוא פיתרון-איסנטנט שלא עוזר לטווח הארוך.

אם זה מעניין אותך, יש תחום שלם של גינות נוי/גינות ירק/חקלאות זעירה

שמבוסס על תכנון מדויק ופיזור מסוים של צמחים מסוימים,

באופן כזה שמונע בעיות מהסוג של כנימות ושאר מזיקים,

או במילים אחרות, מאפשר איזה שהוא איזון טבעי ופיקוח בין כל היצורים שיש בגינה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או במקרה שלך - שאתה תהיה שמח לצאת כל יום לגינה ולראות 100 או יותר עכבישים בגודל של יותר מחצי שקל מסתובבים להן חופשי.

ברור שאתה לא מכיר אותי! :lol:

את עיניין הכנימות אפשר לפתור בריסוס פשוט, ואת העכבישה הנחמדה אפשר למקם מחדש באזור שהוא לא הגינה הפרטית שלך....

1. בדיוק כמו שהאנס ענה לך, מתוך ה 100 שיבקעו, 1-2 יגיעו לבגרות.

2. צר לי שאתה לא מבין שפתרון העכבישים (או בכלל כל פתרון ביולוגי אחר) עדיף עשרות מונים על כל הריסוסים. אנשים מרססים כל דבר ואח"כ מתפלאים מאיפה לילדים יש אסטמה או אלרגיה כרונית לכל דבר שזז או מאיפה הם חטפו סרטן בגיל 40 (טפו,טפו,טפו).

3. אני לא יודע אם אתה גר בבית פרטי או בבניין אבל כל מי שגר בבית פרטי חייב להבין שהוא חולק את החצר ולעיתים קרובות גם את ביתו עם החיות שזה בית הגידול שלהן. הכרזת מלחמה על כל יצור שזז בחצר לא רק שנועדה מראש לכישלון (כי "צבאות האויב" תמיד ימשיכו לזרום אליך) אלא שגם אתה מפסיד בה המון!

דרך אגב, אני לא יודע כמה מכם יודעים אבל עכבישים הם חיות שמפגינות חכמה (טוב, אולי חכמה זה לא ממש המילה הנכונה) שאנשים ממש לא מצפים מעכביש.

עכבישים נצפו מבצעים פעולות שגם יונקים רבים לא יבצעו, ניסוי מפורסם הוא ששמים חרק על אי קטן בתוך צלוחית מים. העכביש רעב אבל לשחות הוא לא יודע.

מה עושה עכביש רעב? מטפס על הקיר, הולך על התיקרה, נעמד מעל החרק, משלשל את עצמו בקור למטה ובתיאבון!

מדובר בפתרון בעיה ברמה שאפילו ילדים צעירים לא מסוגלים לבצע.

ולמה אני מספר לכם את זה?

כי הכסופי מייצר רשתות ענק אבל בגלל הגודל הן יותר פגיעות לזעזועים מידיים (אם חרק גדול עף במהירות ומתנגש בעוצמה ברשת), מה עושים? מייצרים לרשת בולמי זעזועים שיפחיתו את העומס (זה האזור המקווקו בתחתית הרשת) ! :shock:

argiope_aurantia_p1010938_2.jpg

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה ו"רייסר" - תודה על הזיהוי הזריז.

שמח לשמוע שאני וחיית המחמד החדשה נוכל לחיות בשלום.

גם אם לא - החצר היא של הורי ארוסתי :roll:

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. הקטע של הבלמ"ז - חבל"ז!:shock:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר הדלקתם אותי עם עכבישים חכמים, שימו לב לכמה עכבישים מדהימים :

(מי שמכיר, בולאס זה כלי ציד דרום אמריקאי שמורכב מ 3 כדורים על חבל).

(נדיר ומיוחד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, מדובר בעכבישה קטנה וצעירה...

קטנה וצעירה וכבר מZדיינת...? מה זה פה ההפקרות הזו?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר הדלקתם אותי עם עכבישים חכמים, שימו לב לכמה עכבישים מדהימים

זה עוד כלום... :-)

http://www.youtube.com/watch?v=sHzdsFiBbFc דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...