Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

שלום

אני מחפש סלולרי צדפה (פלאפ) של נוקיה. בחנויות אין חדשים אלא מחודשים בלבד.

משהו בסגנון הזה:

http://progamer.co.il/28-26-thickbox/-nokia-2720-fold.jpg

בתשלום כלשהו(סם חוקי לבחירת המוסר(?)) גם הולך.

תודה

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

במצב תקין.

שאוכל לקבל ולהוצא ממנו שיחות וסמס.

תודה רבה

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה:

-זוג גרילים לרמקולים 6*9, חדשים לגמרי למיטב זיכרוני.

-מנורה לתקרה.

-DVD עם שלט.

-חלילית YAMAHA. קנו לי את זה לשיעורי מוזיקה בכיתה ו' :shock: וזה היה ממש מזמן....

-מגזינים למיניהם. בעיקר 'אוטו', אך יש גם אחרים. מה שיש בתמונה זה בערך חצי, יש עוד וחבל לזרוק.

הדברים נמצאים באשקלון, אני לא נייד. פניות בה"פ.

סתם תופס אבק במרפסת.

נוסף גם שואב אבק המתחבר למצת ברכב עם מס' אביזרים.

IMG_20140913_150434.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תופס אבק במרפסת.

נוסף גם שואב אבק המתחבר למצת ברכב עם מס' אביזרים.

השואב - מאיפה אתה בארץ?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגל ניקוי מחסן: למסירה בחינם כרטיסי קול, כרטיסי מסך, כרטיסי זיכרון SDRAM, כונני CD-ROM, כונני דיסקטים 1.44, כרטיסי רשת 100.0, מעבד אינטל פנטיום 3 450 SLOT-1, מאוורר קירור מארז; מאחור: מחשב מושלם למעט דיסק קשיח מסוג מעבד AMD 2400, זיכרון 512MB DDR1, כרטיס מסך ATI, כונן CD משולב צורב ולוח אם וספק כוח תקינים, המחשב מצפצף כאילו יש תקלה בכרטיס זיכרון - ניתן לתיקון (והוספת ד. קשיח) או לפירוק. לפנות בהודעות פרטיות, אם לא יימסרו תוך כשבוע הכל ייזרק לפח.

נמצא בצפון.

10583045_10204874127241745_6959785245203334679_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזדמן למרכז לפעמים STIO?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך משהו שאפשר להרים ממנו מחשב במצב עבודה אז דבר איתי, אני מעוניין לתקן ולמסור לנזקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...