Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נפרשו כבר מצלמות המהירות הדיגיטליות?

CamaroRS69
שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיום ליום יותר מפחיד כאן , וזה לא בגלל הפשע , העולם התחתון, הדקירות , הפיגועים וכל הדברים הללו (אם זה כבר למדנו לחיות).

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מצאתי שיטה חדשה להתמודד עם מצלמות המהירות.

התחלתי לנסוע בוולבו 144 הצהובה שלי - רמת הרעש שהיא מקימה מעל 90-100 קמ"ש גורמת לי לחשוב פעמים אם כדאי לסכן את העור התוף שלי בשביל לחסוך כמה דקות..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יפרסו 300 מצלמות כאלה שתבוטל בהן מדידת הרדאר, כבר לא יהיה כדאי להאיץ מעבר למהירות המותרת.

האצה ובלימה כל 2 דקות לא נשמע כיף.

אם זה יוריד את כמות התאונות - אני בספק, אבל זה בטח יגרום לי להאריך את זמן הנסיעות הממוצע שלי בחצי שעה ליום.

זה יעלה את מספר התאונות עקב הרדמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רעיון מטומטם של הממשלה...

רוב התאונות גם ככה מתרחשות בגלל חוסר תשומת לב, אי מתן זכות קדימה ובצמתים.

פשוט אין להם איך להתמודד אם זה אז הם מאשימים את המהירות.

שיקשרו לנו חמור לאוטו וזהו, מה הם רוצים שנסע על 50 כל הדרך?

איזה ממשלה מטומטמת.

צריך להקים קבוצות בכל הארץ כל לילה הולכים צובעים את העדשה של המצלמה בספריי הכי פשוט ולא גורם כזה נזק רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הגובה יש דווקא מה לעשות-רובי פיינטבול.

ולפי דעתי צריך למצוא דרך להשחית את המצלמות האלה.

חבל שאנחנו לא כמו בארה"ב היינו קונים בכל סופר רימונים,רובים ומשחיתים את המצלמות האלה.

מהירות לא הורגת אלא רק אדישות ופחד של נהגים אני כבר מחכה לראות כמה תאונות יהיו בגלל שנהגים פתאום יבהלו בגלל המצלמות ומישהו יכנס בהם מאחור בגלל שהם יבלמו כמו אני לא יודע מה ואז כמובן שהממשלה לא תטרח לומר ש90 אחוז מהתאונות מגיעות דווקא מהאיזורים של המצלמות.

מזכיר לי תאונה שקרתה לפני שנה בערך בכביש 4, תאונת שרשרת קטנה בגלל משהו פחד של נהג ממצלמה שבלם בחוזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם להשחית. למצלמות האלו יש מטרה ברורה - הכנסת כסף, בין אם אתם אוהבים את זה ובין אם לא - עומד מאחוריהן קבלן פרטי והמשטרה מתה שיפול לה ונדליסט כזה לידיים, זה חומר נהדר לשער האחורי של ידיעות.

ברגע שהמצלמות האלו יוצבו, בתוך מספר קצר מאוד של ימים יהיה כבר קובץ שמכיל את כל המיקומים עבור GPS. זה פשוט, קל וחוקי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט שהמטרה היחידה שלהן זה כסף אם המטרה הייתה באמת להאט את מהירות הנסיעה אז היו צובעים אותן בצבע זוהר כמו בבריטניה ומפרסמים הייכן נמצאות כל מצלמות המהירות. זה בדיוק כמו התוכנית של הכט (וסליחה מראש שאני מכניס את זה ) יש הבדל ענק בין עבירות תנועה לבין נהיגה עבריינית/חוסר אכפתית או בכלל יותר גרוע חוסר יכול לנהוג ברכב. אתם יודעים למשל שבפינלנד חלק מקבלת הרשיון זה היכולת לבצע החלקה מבוקרת עם הרכב? כאן? זה ראשון זה קלאץ זה רוורס יאללה סעו לשלום והשם ישמור אתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיתון של היום רשום ששם הותקנה המצלמה הדיגיטלית הראשונה.

לפי מה שרשום עוד שהיא לא ניתנת לזיהוי ע"י גלאי רדאר....

יש מישהו שיכול לאמת את זה ?(ולנטין 1) ?

עברתי שם אתמול - והוולנטיין שתק.

זה מוזר - כי בד"כ מצלמה רגילה שם פעילה והוולנטיין מצפצף עליה.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא שמתי לב למצלמה החדשה כי הייתי עסוק מדיי בלשמור על מהירות המותרת ולא להיות מעוך ע"י תנועה מסביב - שלא שמעה לא על 90 קמ"ש ולא על 100 קמ"ש.

ממש בטיחותי :oops::oops::oops:............

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד 100 ניידות=עוד מאה כלי רכב שיעמדו על המדרכה ובצידי הכביש. חבל שהמשטרה לא מסיירת, אלא דוגרת על הביצים.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אם הולכים לשים מצלמות ב-431? שם זה באמת סכנה לרישיון.

ועוד שאלה - נניח נהג נוסע על 130-140 קמ"ש בכביש ריק - הוא נחשב כמסכן אחרים לפי המשטרה. אבל נהגים (ולא רק זקנים) שנוהגים על 60 ואף 50 קמ"ש בכבישים של 90-100 לא מסכנים אף אחד?! ואני לא מדבר על רגעים של גודש תנועה. אני מדבר על רגעים שאני נוסע לי בכייף ובאיזי שלי בנתיב הימני על 80-90 קמ"ש (כדי לא לעכב אחרים משמאלי), ולפתע אני נתקע מאחורי רכב שזוחל בכביש מהיר. זה לא מסכן אחרים? :?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש 431 מותר לנסוע על 100 קמ"ש, ובהתחשב באורכו, נהיגה ב 100-110 קמ"ש מספיקה בהחלט.

שווה למישהו לנסוע חודשיים באוטובוס, לשלם 1000 ש"ח קנס ולקבל נהיגה מונעת כבונוס בשעות הערב בשביל לחסוך 5 דקות ?!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...