Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

306 XSI לעומת ?

פומפה
שימו לב! השרשור הזה בן 5379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה על חוסר ההכרות עם המילון :-).

הכוונה שלי היא אלגנטיות בהרגשה, משהוא מעודן ונעים בנוסף לספורטיביות.

קשה להגדיר אבל יש משהוא מאד נעים במשפחה הזאת, משהוא בצליל המנוע, ביכולת של הרכב לשמש כרכב נעים כשבא לך להיות רגוע ומצד שני "תמיד בא לה" היא תמיד מוכנה לעוד סיבוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין ספק.

אם נזניח את כח המנוע (ואיך אפשר להזניח מנוע כזה כיפי?! אצלי אין ממיר והפילטר יונק גם מהגריל ולא רק מהראם-אייר המקורי, בכלל כיף), מבחינת מכלול, דווקא נהניתי מהוולקן יותר מהקליאו. השלדה יותר מאוזנת (תת-היגוי כמעט ואין, הזנב שובב בדיוק כמו בקליאו), המושבים הרבה יותר נוחים, תנוחת נהיגה מעולה, התנהגות לא פחות טובה. בוולקן יש תחושה שאתה נוסע ברכב מקטגוריה אחת מעל. לא יודע אם יצא לך כבר להגיע עם הקליאו למהירויות שיוט טיפה יותר גבוהות - הרעש פשוט בלתי נסבל.

בדיוק יצא לי השבוע לדבר עם חבר שהייתה לו 306XSI כמו שלך, אבל חזקה מאוד (שיפורים אטמוספריים ברמה, נסעה כמו קליאו בערך). אמרתי לו שהייתי מעדיף אותה על הקליאו.

ושלא תבין אותי לא נכון - אני מאוד נהנה מהקליאו, ומנצל אותה על בסיס שבועי. (ויעידו על כך הצמיגים הקדמיים).

בקיצור, קנית יופי של רכב - תתחיל להנות ממנו.

אתה מוזמן להצטרף למועדון ASPORT ולהנות מג'ימקאנות ואירועים על בסיס דו-חודשי, ולהצטרף למועדון רנו (שלחתי לך לינק בה"פ). אחלה חבר'ה יש בשניהם - הנאה מובטחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מופתע מה "טירוף" המגניב הזה כשמגיעים ל 4000 סל"ד.

הרכב מרגיש ממש כיפי ואפילו יש לי מקום לראש בלי להטות אותו לכיוון הסאנרוף (שאין) :-).

נתן.

היי,

הבעיה העיקרית ב XSI דור שני (אני גם בעל רכב כזה כבר 5 שנים) היא שהמנוע נחנק מעל 5500 סל"ד. הסעפות בנויות למומנט בסל"ד נמוך עד בינוני. החלפה של סעפות לכאלו של GTI 6 פתרו אצלי את הבעיה. בהתחלה לאחר הפרוייקט הייתי מגיע בטעות למנתק כי לא הייתי רגיל לכמות הכוח בסל"ד הזה. בתוספת צ'יפ קטן שמזריק טיפה יותר דלק ומעלה מנתק ל 7200, האוטו נוסע כמו GTI6, כמעט. כמעט כי הקאמשפטים קרים יותר משל ה GTI6 ולכן יש ל XSI שלי יותר מומנט בסל"ד בינוני וקצת פחות הספק בסל"ד גבוה.

הנה קישור לפרוייקט דומה

בכל מקרה, תתחדש ותהנה!

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושלא תבין אותי לא נכון - אני מאוד נהנה מהקליאו, ומנצל אותה על בסיס שבועי. (ויעידו על כך הצמיגים הקדמיים).

אתה שוחק את הצמיגים הלא נכונים :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך לראות את הצמיגים האחוריים שלי לפני שהחלפתי אותם. :twisted:

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...