Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת גי'פ

rsakm5
שימו לב! השרשור הזה בן 5526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני חדש כאן!

אני מחפש לרכוש ג'יפ בתקציב של עד 200,000 ש"ח. שיהיה לא יותר מ-3 שנים על הכביש/חדש. אני לא מכיר יותר מדיי שטח אבל מתאר לעצמי שאני אוהב טיולי שטח רכים-בינוניים ובעיקר ים. אני היום נוסע לקמפינג בים עם רכב פרטי ל-3 עד 6 ימים. סחיבת הציוד קשה ביותר ולכן אני מחפש רכב שאוכל להוריד את כל הציוד הרב שיש לי לקמפינג בים. אז אני (ואישתי) מחפשים רכב נוח, אמין, זול לאחזקה, שיכול לנסוע בקלות בשטח קל-בינוני והכי חשוב נוסע בחולות ים ללא בעיה ואולי עם אופציה לגרור נגרר קל סגור ובו יהיה כל הציוד.

חשבתי על: סוזוקי גרנד ויטרה החדש (עם הילוך כוח), מיצובישי אאוט לנדר, פגרו (ישן)...

אודה לכל מי שמבין בעניין ויוכל לייעץ לי מה עדיף לרכוש (לאו דווקא מהרשימה שהבאתי - זה רק מה שאני מכיר)

תודה והמשך יום נעים, עמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וברוך הבא לפורום,

ידוע לך שעל פי החוק אסור לרדת עם רכב לחוף הים?

הקנס גבוה מאוד ומה שיותר גרוע, הפגיעה האקולוגית גבוהה מאוד.

בין אם זה ברכב פרטי או ברכב 4X4, נודה לך מאוד אם לא תגיע עם הרכב ממש לחוף.

סחיבה של הציוד כמה מטרים (או עשרות מטרים) עוד לא הזיקה לאיש.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

ראשית תודה רבה על תגובתך.

כאיש איכות הסביבה ידוע לי איסור החוק על נסיעה על החוף וכל המשתמע מכך. כוונתי אינה נסיעה על חוף הים ("בשביל הכיף"/דאווינים) אלא הגעה למקום לינת לילה חוקית הן מבחינת הנסיעה והן מבחינת הלינה. הנני מחפש רכב העונה לצרכים הנ"ל - כולל יכולות גרירה.

אודה לך על התייחסותך.

עמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב צריך לשמש גם לנסיעה יום יומית?

אם כן, תן קצת יותר פרטים על השימוש היום יומי כי ברור שדין דפנדר אינו כדין פאג'רו ודין טוסון אינו כדין ג'ימני וכולם נכנסים לך בתקציב וישרתו אותך נאמנה .

וסתם הערת אגב (לא בשביל להתחיל להתווכח אלא בשביל להאיר איזה נקודה)ההסבר שלך בקשר לירידה לחוף משול לנהג ששוטר תופס אותו נוסע באין כניסה והוא מסביא לשוטר שהוא לא ממש נוסע באין כניסה, הוא רק מקצר לבית שלו שהוא שלישי מהפינה.

לחוף הים לא יורדים עם רכב.נקודה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

ראשית הדוגמא שנתת איננה תואמת אבל באמת אין טעם להיכנס לזה.

אני ואישתי נוסעים בערך 15000 עד 20000 ק"מ בשנה. ברמה היום-יומית זה רק אישתי לעבודה שהמרחק הינו 3 ק"מ. אינני מחפש ג'יפ כמו דיפנדר - זה קצת הגזמה. משהו נוח, קליל ידיתותי לתפעול אך מצד שני עם יכולות שטח בינוניות ויכולת גרירה גם בשטח מסוג זה.

תודה על תגובתך.

אודה לך/לכם למי שיכול לעזור לי בעניין.

עמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עכשיו מיבצע על הגי'פ של סיטרואן שנימכר ב200K בימקום 240K וניחשב לרכב נוח (יחסית לגיפ כמובן).

http://www.citroen.co.il/Ccrosser/

כמו שציינו לפנאי הפורסטר בהחלט בחירה טובה.

http://www.subaru.co.il/models_forester.asp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

שוב תודה על ההתייחסות.

שאלתי הנוספת היא האם לג'יפונים שהזכרתם (פורסטר, סי-קורסר...) העניין שאין להם את הילוך הכוח לא מהווה מכשול משמעותי ביכולת השטח שלהם (אם בכלל יש יכולת שטח - אינני יודע מנסיון), במיוחד בשטח חולי שם נראה לי שהילוך הכוח הינו חשוב מאוד. למיטב ידיעתי רק לגרנד ויטרה (בסדר גודל של מחיר עד 200 אלף ש"ח) יש את אופצית הילוך הכוח. האם זה לא נותן לגרנד ויטרה יתרון משמעותי על מתחריו?

מחכה לתגובות, תודה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש לעבור מסלולי שטח בדרגת קושי בינונית, אז כל הג'יפונים הרכים האלו פשוט לא מתאימים לך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי גראנד ויטרה החדש עם קצת שיפורים יתאים לשטח בינוני, או טראנו חדש גם יתאים לשטח בינוני...

ים = שטח קל, ולא צריך הילוך כוח

תחייה את החיים כי מחר תמות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...