Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בתוכניות לתכנון תיבה

Guest gonen
שימו לב! השרשור הזה בן 7410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישית לא הייתי בונה תיבה אטומה קטנה יותר מ45 ליטר לסאב הזה, זה נותן QTC טיפה גבוה אבל כפי שנאמר כבר, בגלל שזה ברכב ההענות תהיה שטוחה יותר ולדעתי כזו שתספק אותך בהחלט.

כמו כן הסאב נראה כאילו הוא יכול לעבוד טוב בתיבה PORTED יחסית קטנה אז גם זו אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי,

השאלה שלי היא ממה נובע ההפרש הגדול הזה בין המלצת החברה + המלצת יודעי דבר (אני ממש לא זוכר מי זה היה :? ) לבין התוצאה הזהה בשני מקורות חישוב שונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא מי היו יודעי הדבר :)

כמו כן אתה יכול למצוא גם הפרש גדול בין התיבות המומלצות של קיקר לבין אלו שנראות טוב יותר בתוכנה. יש חברות שיש להן סאבים שדורשים תיבות גדולות אך למרות זאת ממליצות על קטנות יותר, גם כי יכול להיות שלדעתן הסאב נשמע טוב יותר כשיש פיק בהענות התדרים או שלדעתן זה יותר הטעם האישי של קהל היעד שלהם.

ויש כאלו שפשוט יודעות שעם המלצה על תיבה גדולה מאוד הן יורידו לעצמן הרבה לקוחות ואז ממליצות על תיבה קטנה יותר, האפשרויות לכך הן רבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גונן, אתה מבזבז את הזמן שלך :) , לך עם המלצות היצרן.

סרויין וגה היא חברה אמינה והנתונים שלהם מבוססים על ניסיון מעשי עם הסאב בתוך המכונית.

לדעת באופן מעשי איך ישמע הסאב מנתונים על הגרף זה דבר שנלמד אחרי הרבה ניסיון.

לא משנה מה התוכנה תגיד, ברגע שתשים את הסאב באוטו הוא ישתנה משמעותית.

לא ניראה לי שתצליח לתכנן תיכנון טוב יותר מהיצרן, עם חצי שעה זמן על winISD, היא לא מכילה מספיק נתונים על האוטו שלך.

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני בטוח לאודגאי, עם כל הכבוד לסרוין, "ויש כבוד" :lol: , שהם גם בדקו על כל רכב את הסאב הזה כולל BMW 316 שנת 87 דגם סדאן כמו שלי... (בציניות כמובן)

העניין כאן הוא לא למי להאמין אלא מאיפה זה נובע... הסיבה שאייל נתן נשמעת לי הגיונית, וכמה שחברה מכובדת ואמינה היא עדיין גוף רווחי שמחפש קונים ולא מעוניין להבריח קונים פוטנציאלים.

בכל מקרה, אני מסכים גם איתך שלא ניתן לדעת איך ישמע הסאב באוטו רק מהסתכלות על גרף למי שחסר ניסיון בנושא, ולכן אם בסופו של דבר אני ארכוש את הדרייבר הזה, כנראה שאני אנסה אותו בשתי התיבות - של היצרן ושל WINISD ואז אני אחליט מה טוב לי...

בכל מקרה, כל המטרה שלי כרגע הייתה ללמוד איך לעבוד עם התוכנה ולהבין מה הם כל הפרמטרים שמופיעים בה, ועניין החריגה במידות נכנס כדרך אגב ברגע שגיליתי אותו, מתוך עניין להבין אותו.

מטרתי בת'רד הושגה, ותודה רבה לעוזרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...